Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

QUOTE(stewie @ 2011 11 28, 22:35)
Koks elegantiškas thumbup.gif  wub.gif

Aaaaciu biggrin.gif
cia jis dukart apsuktas, o galima apsukt tris kart, tada visai prie kakliuko buna- siiilta..
Atsakyti
kumpiene ir zaika-niznaika, gražūs šalikėliai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

atejau pas jus su prasymu. gal galite patarti kokiu rastu ir kaip numegsti si grozi? Noriu numgzti Kaledoms dovanu. Galvoju, kad tiktu perlinis rastas, nes kitokio nelabai moku. O gal jus galite patarti koki lengvesni? Kokiu cia megzta? Ir kaip reiketu megzti? Ar apvaliai, ar taip kaip paprasta salika, o paskui susiuti? O gal dar ir del siuliuku galetumet patarti? Nesu patyrusi mezgeja, todel man cia kaip didelis issukis... ax.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 28, 19:05)
Mano pirmasis snood'as- dukriukas norejo siauresnio ir ilgo, sau as megsiuos platesni ir trumpesni turbut.. smile.gif



Ingapoc 4u.gif

Gal galėtai plačiau parašyti,kokius siulus ir kiek sunaudojai.

Kaip visa tai mezgma ?

Būsiu dekinga 4u.gif 4u.gif :4u
Atsakyti
Mezgiau is Erica pusvilnes, sumezgiau 4 kam. po 50 gr, 115 ar 116 m vienam kam. Emiau atrodo 50 akiu ( dabar dukriukas su juo isejus, negaliu paskaiciuot smile.gif ) ir mezgiau kol siulai baigesi iilga salika, o tada galus susiuvau ..megzta anglisku rasteliu..lyg viska surasiau smile.gif
Atsakyti
Rodausi:
user posted image

Iškeliavęs į Barselponą... Raštas, spalvos ir šiūlai (akrilas) buvo užsakovės pasirinkimas. Ji - veganė, bet toleruoja akrilą ir net vilną, jei ji - iš senų, išardytų megztinių.
Atsakyti
user posted image
šalikas, pintas, prinerti papuošimai
Atsakyti
gal kas patarsit kaip padaryti idomiau salikui kutus, arba kad neirtu susuktas siulas, nu ka nors, aciu
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2011 12 04, 15:22)
gal kas patarsit kaip padaryti idomiau salikui kutus, arba kad neirtu susuktas siulas, nu ka nors, aciu


B.kite 4u.gif

neesu aš labai patyrusi mezgėja,tačiau parašysiu-mačiau labai įdomiai padarytus šaliko kutus supintaiš siūlų daug ,kasyčių ,atrodo gan įdomiai.

Tai mano ateities svajonė biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(ingapoc @ 2011 12 03, 21:26)
Mezgiau is Erica pusvilnes, sumezgiau 4 kam. po 50 gr, 115 ar 116 m vienam kam. Emiau atrodo 50 akiu ( dabar dukriukas su juo isejus, negaliu paskaiciuot smile.gif ) ir mezgiau kol siulai baigesi iilga salika, o tada galus susiuvau ..megzta anglisku rasteliu..lyg viska surasiau  smile.gif


Ingapoc 4u.gif
-nuoširdus ačiū,pagaliau sulaukiau atsako 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 12 04, 15:49)
B.kite 4u.gif

    neesu aš labai patyrusi mezgėja,tačiau parašysiu-mačiau labai įdomiai padarytus šaliko kutus supintaiš siūlų daug ,kasyčių ,atrodo gan įdomiai.

 

aciu uz nuomone, bet reikia vyrui salikui, tai gal kas pametes kokiu dar minciu
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 12 04, 12:28)
user posted image
šalikas, pintas, prinerti papuošimai

grazu auksaranke 4u.gif wub.gif
Papildyta:
Sakykit merginos, kiek ir kokiu reikia pirkti siulu saliui museliniu rastu? ax.gif kazi aiskiai parasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 12 05, 14:43)
grazu auksaranke  4u.gif  wub.gif
Papildyta:
Sakykit merginos, kiek ir kokiu reikia pirkti siulu saliui museliniu rastu? ax.gif kazi aiskiai parasiau g.gif

žiūrint, kokio ilgio nori. Mezgiau ir iš 3, ir iš 4 matkelių shilk moherio bei kid moherio. Gražiau atrodo shilk moheris.
Atsakyti