Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Šalikai, šalikėliai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
@@vandeniuke@@
QUOTE(levandike @ 2011 12 06, 18:38)
kokie čia siūlai ?
*

Alize man atrodo, specialus siulai garbanotam salikeliui 4u.gif
Palme22
mergaites kaip toki numegzti, kokiu ir kiek siulu reiketu ( NUOTRAUKA SKOLINTA)

user posted image
Tiksiuke
Sveikos,
pagelbekite. Nusipirkau ne tokius siulus kaip norejau. Meginau megzti kaip cia bet nesigauna, ant vietos , neilgeja jis. Gal yra kokia nuoroda kaip su sitais siulais nusimegzti salika
user posted image
Dekoju isanksto 4u.gif
BeryBliuBliu
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 07, 11:56)
mergaites kaip toki numegzti, kokiu ir kiek siulu reiketu  ( NUOTRAUKA SKOLINTA)
*

gal patogiau būtų pas pačią bielra pasiklausti mirksiukas.gif
daisy5693
[quote=Tiksiuke,2011 12 07, 16:27]
Sveikos,
pagelbekite. Nusipirkau ne tokius siulus kaip norejau. Meginau megzti kaip cia bet nesigauna, ant vietos , neilgeja jis. Gal yra kokia nuoroda kaip su sitais siulais nusimegzti salika

Dekoju isanksto 4u.gif

Mezgasi lygiai taip pat kaip čia parodyta http://www.youtube.com/watch?v=gn3UZrcX3ok...feature=related
Bet šiaip, man tie siūlai visai nepatiko. Mezgasi labai lėtai, kaip pati sakai - ant vietos, neilgėja. O rezultatas labai šiaip sau...
Lady Dy
QUOTE(Tiksiuke @ 2011 12 07, 15:27)
Sveikos,
user posted image
Dekoju isanksto  4u.gif
*

Va gal panašiai,nuo 15 minutės reik žiūrėt

http://www.youtube.com/watch?v=sx5RupiyDxs...feature=related
Alacka
QUOTE(Tiksiuke @ 2011 12 07, 16:27)
Sveikos,
user posted image
Dekoju isanksto  4u.gif
*

va kaip mezgasi. http://www.youtube.com/watch?v=b3AHN3vuh7U

o salikelis iseina toks,mezgiau pati,man patiko. smile.gif user posted image

Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 07, 12:56)
mergaites kaip toki numegzti, kokiu ir kiek siulu reiketu  ( NUOTRAUKA SKOLINTA)

user posted image
*

as paprastai mezgiau,ilga salika,o galus susiuvau. ax.gif tik pas mane juodas.
Palme22
QUOTE(Alacka @ 2011 12 07, 20:25)
va kaip mezgasi.  http://www.youtube.com/watch?v=b3AHN3vuh7U

o salikelis iseina toks,mezgiau pati,man patiko.  smile.gif  user posted image
Papildyta:
as paprastai mezgiau,ilga salika,o galus susiuvau.  ax.gif  tik pas mane juodas.
*

o jai noriu kad dar ant galvos uzsidet, tai gal platu megst siusiut ir viskas g.gif o tai kiek plocio ir siulu kokiu geriau , kad siltas butu
Alacka
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 07, 22:27)
o jai noriu kad dar ant galvos uzsidet, tai gal platu megst siusiut ir viskas  g.gif  o tai kiek plocio ir siulu kokiu geriau , kad siltas butu
*

as emiau 60 akiu,jei dar nori ant galvos tai daugiau reikia imti,jo ilga salika megzti ir susiuti. As mezgiau is paprastu Lietuvisku Teksrena,isejo siltas ir minkstas salikelis. smile.gif
Glamour22
smile.gif
Palme22
QUOTE(Alacka @ 2011 12 08, 00:47)
as emiau 60 akiu,jei dar nori ant galvos tai daugiau reikia imti,jo ilga salika megzti ir susiuti. As mezgiau is paprastu Lietuvisku Teksrena,isejo siltas ir minkstas salikelis.  smile.gif
*

ir kiek mazdaug gramu siulu reikia jai pvz tekstena pusvilne 200 m metrazas g.gif
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 08, 14:13)
ir kiek mazdaug gramu siulu reikia jai pvz tekstena pusvilne 200 m metrazas  g.gif
*

aisku nuo rasto priklauso , jai paprastu rastu mezgant g.gif

ziuriu visokiu siulu graziu yra

http://www.auksaranke.net/177-teksrena-pus...mp;orderway=asc
Papildyta:
ziuriu cia vilna ir metrazas 350 m ir kaina nedidele
http://www.auksaranke.net/169-teksrena-vil...mp;orderway=asc
Papildyta:
noriukazko tokio

user posted image
Alacka
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 08, 13:32)
ir kiek mazdaug gramu siulu reikia jai pvz tekstena pusvilne 200 m metrazas  g.gif
Papildyta:

aisku nuo rasto priklauso , jai paprastu rastu mezgant  g.gif

dydis 150x25cm - 241 akis,
Jei mazesni tai kokiu 200 akiu reikia imti arba bandyk imti 180 akiu ir paziurek kokio platumo iseina,jei tau mazas dadek dar akiu. galima megzti apvaliais virbalais nr.5 mirksiukas.gif
Palme22
QUOTE(Alacka @ 2011 12 08, 15:14)
Jei mazesni tai kokiu 200 akiu reikia imti arba bandyk imti 180 akiu ir paziurek kokio platumo iseina,jei tau mazas dadek dar akiu. galima megzti apvaliais virbalais nr.5  mirksiukas.gif
*

Kaip fainai paaiskinta smulkiai, aciū 4u.gif o tai kaip antrije nuotraukoje megzti kaip salika ir susiuti galus? o kiek cia mazdaug siuliu reikes matkeliu jai metrazas po 200 m ir rastas gera bloga akis dvigubai ?
Papildyta:
o gal rasta pasakysit koks paskutineje nuotraukoje? blush2.gif
Tiksiuke
QUOTE(Alacka @ 2011 12 07, 18:25)
va kaip mezgasi. 

o salikelis iseina toks,mezgiau pati,man patiko.  smile.gif 
*

O sakykit kiek matkeliu sunaudojot? Ir kokio ilgio ir keliu akiu salykas? Aciu 4u.gif
Moncitaa
patarkit kur internete galima nusipirkti siulu garbanotam salikeliui, kad butu su vilna, o ne akrilas. nu niekur nerandu doh.gif
arba kur Vilniuje ieskoti tokio gerio? blush2.gif
Alacka
QUOTE(Tiksiuke @ 2011 12 08, 20:43)
O sakykit kiek matkeliu sunaudojot? Ir kokio ilgio ir keliu akiu salykas? Aciu  4u.gif
*

mano siulai 100% poliakrilas, 100g/40m, sunaudojau 1 matkeli. Mezgiau 5nr virbalais, 8 akys. mirksiukas.gif
Bites Rites
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 12 05, 15:47)
o kokio jus mezgate ilgio?
*

iš 3 numezgiau apie 1,5 metro, o iš 4 - platų ir dar ilgesnį, tik nematavau ax.gif
Tiksiuke
QUOTE(Alacka @ 2011 12 08, 20:28)
mano siulai 100% poliakrilas, 100g/40m, sunaudojau 1 matkeli. Mezgiau 5nr virbalais, 8 akys.  mirksiukas.gif
*

O koks ilgis? Gal galit pamatuoti? Nuvarginsiu jus doh.gif
bembis
o aš, mergaitės, siūlau parsisiųsti grožybių: megztų šalikų, kepurių, kojinių pavyzdžių su schemomis nemokamai, kuriuos aptikau svetainėje http://www.rankdarbiai24.lt/siuntiniai/mad...yzdziai-ziemai/. Tikrai yra kur akis paganyti, patikėkite.
jautiena
user posted image

mezgiau masina, uztruko apie 6val. 3eilutes gerom - 3 isvirksciom, didinta/mazinta kas 6 eilutes.
persikiuks
wow wow wow koks grozis bigsmile.gif !!!! kokios malonios akiai spalvos.
savitre
QUOTE(jautiena @ 2011 12 09, 00:00)
user posted image

mezgiau masina, uztruko apie 6val. 3eilutes gerom - 3 isvirksciom, didinta/mazinta kas 6 eilutes.
*

jusu darbelis labai gražus ir spalvine gama thumbup.gif
Ačiū už ideja man kaip tik norejosi kažko naujo ir gražaus manau baktusiukas prie striukytes man butu super
Tiksiuke
Na ka, pradejau jau salike. Labia graziai gaunasi smile.gif Kai baigsiu parodysiu. Aciu dar karta pagelbejusioms.
Alacka
QUOTE(Tiksiuke @ 2011 12 08, 21:59)
O koks ilgis? Gal galit pamatuoti? Nuvarginsiu jus  doh.gif
*

nepamatuosiu,nes neturiu jo,mezgiau ne sau. mirksiukas.gif Nemazas isejo.
Lady Dy
QUOTE(Moncitaa @ 2011 12 08, 19:45)
patarkit kur internete galima nusipirkti siulu garbanotam salikeliui, kad butu su vilna, o ne akrilas. nu niekur nerandu  doh.gif
arba kur Vilniuje ieskoti tokio gerio? blush2.gif
*

Kiek žinau siunčiasi iš užsienio,tik va nuorodos neišsisaugojau
vlasta2
Labai įdomus baktusas ,ospalvos tai super.jei 6 val. su mašina tai gal tas pats virbalais. na labai gražu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Carollina
Net nzn kaip toks daiktas tiksliai turetu vadintis. Funkcija jo atliekama kaip saliko. Kad butu kaklui tikrai silta - po apacia damezgiau dar viena sluoksny is merino vilnos. Pats darbelis yra darytas is siulu likuciu, sunaudota apie 200 gramu vernito pusvilnes. Modelis paimtas is interneto platybiu...kinisku pslp., kazkiek minimaliai perdirbtas ir gavosi tas kas gavosi:)

user posted image
Papildyta:
Gal kam reikes schemos, tai iskarto idedu cionais, kad nepasimestu:

user posted image

Mezgame nebaigtomis eilemis 20 motyvu.
o cionais orginalas:
user posted image
rasa32
Baktusas -puikus thumbup.gif thumbup.gif

Carollina ,nuostabus darbelis wub.gif wub.gif ,drasiai galima nesioti ir kaip aprangos akcenta ar papuosala,ne tik vietoj saliko mirksiukas.gif
Palme22
QUOTE(Alacka @ 2011 12 08, 15:14)
Jei mazesni tai kokiu 200 akiu reikia imti arba bandyk imti 180 akiu ir paziurek kokio platumo iseina,jei tau mazas dadek dar akiu. galima megzti apvaliais virbalais nr.5  mirksiukas.gif
*

pradejau megzti, uzdejau 160 a plotis gal apie 54-50 cm gaunasi, nepus per platu g.gif
Sissta
Carollina wub.gif wub.gif labai grazuuu:) kaip ir bolero... atlikimas ir spalvytes man lblbb wub.gif
Bites Rites
carollina, tavo mezginys daug gražesnis nei originalas
linaule
user posted image
neringuska
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 08, 13:32)
Papildyta:

aisku nuo rasto priklauso , jai paprastu rastu mezgant  g.gif

ziuriu visokiu siulu graziu yra

http://www.auksaranke.net/177-teksrena-pus...mp;orderway=asc
Papildyta:
ziuriu cia vilna ir metrazas 350 m ir kaina nedidele
http://www.auksaranke.net/169-teksrena-vil...mp;orderway=asc
Papildyta:
noriukazko tokio

user posted image
*

o juos reikia tiesiai susiuti ar susukus ax.gif
just knopkute

noriukazko tokio

user posted image
*

[/quote]

Sveikos,

Skolinuosi nuotraukyte smile.gif
gal paskytumete kaip sis rastas mezgamas arba bent jau jo pavadinima

Buciau dekinga smile.gif
Papildyta:
user posted image
*

[/quote]

o gal kuri paskytu kaip sis rastelis mezgamas smile.gif

aciu smile.gif
Alacka
Paprastas vyriskas salikas megztas sviedisku rastu. smile.gif

user posted image
Alacka
linaule,salikelis lape thumbup.gif

Carollina,kiek siulu tokiam reikia?

Neziurekit i klaidas,neduoda pataisyti. doh.gif blush2.gif
songaila
Sveikutės, noriu nusimegzti lengvą banguotą šalikėlį (ne garbanotą, o tiesiog banguotais kraštais) virbalais arba šakute. Gal kas turi kokią schemutę arba patarimų, kaip geriausiai tai padaryti g.gif turėjau kažkada paveiksliuką, ale niekur neberandu ... vieną schemą turiu vašeliu, bet vašeliu aš nemėgėja. Lauksiu patarimų aciuks.gif
Katinukas
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 15:04)
Bet jau tie salikeliai taip atsibodo  doh.gif  jau beveik galiu sakyti, kad slykstu i juos ziureti. Visi vienodo fasono ir nieko cia mandriau is ju neprimegsi. Butu mano valia nebeleisciau deti tu salikeliu foto i sita foruma. Tik noreciau kad kumpiene nepriimtu sito asmeniskai. As cia apsikritai apie visus garbiniuotuosius salikelius. Panos..nebemezkit situ saliku..geriau paieskokit konors orginalesnio ir siltesnio..juk ziema arteja smile.gif
]ps. Kumpiene tikrai nenoriu kad priimtum sito asmeniskai (kartojuosi).
*

Na, žiauriai čia pasakyta blink.gif Nepatinka, nežiūrėkit ir nemegzkite, bet kitų žmonių rankų darbą taip nuvertinti doh.gif Kam tie šalikėliai gražūs, tas ir toliau megs ir nešios... O savo nepasitenkinimą reikšti tokiu būdu ir dar atsakant į kitos forumietės postą su nuotrauką tikrai žema... Kam dar ir atsiprašinėjat, kad nepriimtų asmeniškai... doh.gif
Palme22
kiekvieno skonis asmeniskas, ranku darbo salikeliai visada isliks silti ir mieli, jai ne kitam tai bent jau sau paciam rolleyes.gif
Alacka
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 14, 13:52)
kiekvieno skonis asmeniskas, ranku darbo salikeliai visada isliks silti ir mieli, jai ne kitam tai bent jau sau paciam  rolleyes.gif
*

drinks_cheers.gif
Carollina
Violetinio ale saliko klonas - pilkasis poncas
user posted image
Ritandra
sveikos, ieskau nuorodos kaip mezgami tie salikeliai tokie banguoti, kur su spec siulu? kur ten kabini kabini ir kabini lotuliukas.gif nezinau gal suprasite apie ka as.
Alacka
QUOTE(Ritandra @ 2011 12 19, 16:50)
sveikos, ieskau nuorodos kaip mezgami tie salikeliai tokie banguoti, kur su spec siulu? kur ten kabini kabini ir kabini  lotuliukas.gif nezinau gal suprasite apie ka as.
*

http://www.youtube.com/watch?v=KsOa46ccYyQ
Alacka
Baktusiukas 4u.gif

user posted image
user posted image
Lady Dy
QUOTE(Alacka @ 2011 12 19, 18:47)

Nuostabi nuoroda,kaip man tokiai žioplai ir tai daėjo thumbup.gif
O gal dar kur yra kokia nuorodėlė rusų kalba, kaip mezgami šaliai iš Bolero ir Flover tipo siūlų,skitom kalbom man nelabai aišku
kristynka*
nemetykit akmenu biggrin.gif uzsiprase merginos ant kaledu smile.gif
user posted image
Palme22
QUOTE(neringuska @ 2011 12 12, 10:02)
o juos reikia tiesiai susiuti ar susukus  ax.gif
*

as ir noriu paklaus ar reikia persukti? nusimezgiau ilga platu salika noriu galus susiuti ar reikia persukti
ingapoc
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 22, 09:09)
as ir noriu paklaus ar reikia persukti? nusimezgiau ilga platu salika noriu galus susiuti ar reikia persukti
*

As tai nepersukinejau..
ir parduotuvej kai ziurejau tai buvo susiuta nepersukus
Alacka
QUOTE(Palme22 @ 2011 12 22, 09:09)
*

nereikia. mirksiukas.gif
Sissta
Baktusiukas 4u.gif
user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.