Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

QUOTE(Mitutok @ 2013 09 20, 19:52)
Labai įdomus persuktas raštas, jau ne pirmą kartą jį pastebiu, bet niekaip nesuprantu, kaip jis mezgasi. Gal galėtumėt paaiškinti?

Nuneri norimo ilgio pynute, tada 5 pynutes i virsu, tada praleidus 3 akis neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada gyztu i tas praleistas akis ir vel neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada ir ve praleisdziu 3 akis ir t.t.
tikiuosi kas nors supratot 4u.gif

QUOTE(moonlightly @ 2013 09 20, 20:27)
Pamesa tai kaip suprantu 10 matkeliu isejo tokiam salikui? g.gif

Kiek yra matkelis? lotuliukas.gif
Sunaudojau 2 vnt. siulu.
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2013 01 11, 14:34)
Keliu tema i virsu ir rodausi 4u.gif
user posted image

Labas vakaras, gal atsakytu kas, ar nuotraukos seimininke rolleyes.gif tokiam snudui, kiek mazdaug cm plotis ir koks ilgis? Na noriu tokio kad ir apie kakla uzsivyniotu ri dar ant galvos, esant reikalui g.gif ir, ar pvz sitas, tai ne su valu virbalais megztas?
manau megsiu is merino pusvilnes, galbut irgi perliniu rastu, patinka man jis wub.gif tik vat kokio jie dydzio g.gif
busiu dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2013 09 20, 22:54)
Nuneri norimo ilgio pynute, tada 5 pynutes i virsu, tada praleidus 3 akis neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada gyztu i tas praleistas akis ir vel neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada ir ve praleisdziu 3 akis ir t.t.
tikiuosi kas nors supratot  4u.gif
Kiek yra matkelis?  lotuliukas.gif
Sunaudojau 2 vnt. siulu.

na bent as pokeliais laikau visa pakuote siulu pvz 5,o matkelis pvz 50 ar 100 g
Atsakyti
QUOTE(moonlightly @ 2013 09 20, 22:17)
na bent as pokeliais laikau visa pakuote siulu pvz 5,o matkelis pvz 50 ar 100 g

tai tada 2 matkeliai po 50 gramų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2013 03 29, 22:01)
Va toks nemažas 190x60 cm šalis. Siūlai YarnArt wool.
user posted image



Labai labai patiko sis salis, gal butu galima gauti schema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2013 09 20, 20:54)
Nuneri norimo ilgio pynute, tada 5 pynutes i virsu, tada praleidus 3 akis neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada gyztu i tas praleistas akis ir vel neriu 3 kartus 5 kilpu stulpelius, tada ir ve praleisdziu 3 akis ir t.t.
tikiuosi kas nors supratot  4u.gif


čia kaip aš suprantu- stulpeliai su 5 užmetimais g.gif ,pasitikslinsiu kaip blondinė- pynutė, tada 5akys aukštyn, tada praleidus 3 akis išneriami 3 st. su 5 užmetimais, tuomet tys st. su 5 užm. į tas praleistas 3 pynelės kilpas, tada 3p. kilpas praleidžiam, vėl 3 su 5užm ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 09 24, 15:16)
čia kaip aš suprantu- stulpeliai su 5 užmetimais g.gif ,pasitikslinsiu kaip blondinė- pynutė, tada 5akys aukštyn, tada praleidus 3 akis išneriami 3 st. su 5 užmetimais, tuomet tys st. su 5 užm. į tas praleistas 3 pynelės kilpas, tada 3p. kilpas praleidžiam, vėl 3 su 5užm ir t.t.?

taip, gerai mane supratote smile.gif
jei nepavyks rasykite, bandysiu nufotografuoti kiekviena veiksma atskirai smile.gif
Atsakyti
man tai kaip tikrai blondinei reiktu filmuotos medziagos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2013 09 25, 12:16)
taip, gerai mane supratote smile.gif


ui, viska sčia paprasta ( bet kaip gražuuuu wub.gif wub.gif wub.gif ). O kokio storumo kabliuku nėrėt? nes kaip suprantu- siūlas gražiau plonesnis imt?
Atsakyti
QUOTE(neringuska @ 2013 09 25, 12:50)
man tai kaip tikrai blondinei reiktu filmuotos medziagos  doh.gif  blush2.gif

pabandysiu smile.gif visai idomu butu.. bigsmile.gif
sekite naujienas biggrin.gif

QUOTE(Marmaledas @ 2013 09 25, 13:02)
ui, viska sčia paprasta ( bet kaip gražuuuu  wub.gif  wub.gif  wub.gif ). O kokio storumo kabliuku nėrėt? nes kaip suprantu- siūlas gražiau plonesnis imt?

tikrai paprasta!
neriau su 3 mm kabliuku.
o del grozio... tai cia skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2013 09 25, 17:59)
pabandysiu smile.gif visai idomu butu..  bigsmile.gif
sekite naujienas  biggrin.gif
tikrai paprasta!
neriau su 3 mm kabliuku.
o del grozio... tai cia skonio reikalas  4u.gif

thumbup.gif nu saunuole thumbup.gif tikrai grazus salikelis, spalvikes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pamesa @ 2013 09 20, 19:47)
Labai džiaugiuosi, kad patinka  ax.gif
Plotis - 14 cm, ilgis - 240 cm. Šaliko galus sujungiau, todėl gavosi panašus kaip schemoje. Sunaudojau 2 pakelius siūlų. Gavosi tikrai neperstoras, toks - kaip tik  4u.gif
va kaip atrodo ant kaklo:
user posted image
jei kas norit - atiduociau uz 40 lt  4u.gif

ziauriai grazu,saunuole 4u.gif
Papildyta:
sveikute.ar mezgate kas su virvelių mezgimo malūnėliu.ar http://www.hobbycraf...ons/568007-1000 . prasau papasakokite apie tai.
Atsakyti