Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

QUOTE(Rutele_S @ 2013 09 20, 22:09)
Labas vakaras, gal atsakytu kas, ar nuotraukos seimininke rolleyes.gif  tokiam snudui, kiek mazdaug cm plotis ir koks ilgis? Na noriu tokio kad ir apie kakla uzsivyniotu ri dar ant galvos, esant reikalui g.gif  ir, ar  pvz sitas, tai ne su valu virbalais megztas?
manau megsiu is merino pusvilnes, galbut irgi perliniu rastu, patinka man jis  wub.gif tik vat kokio jie dydzio g.gif
busiu dekinga uz pagalba  4u.gif

Man irgi butu idomu koks turetu buti snood'o plotis ir +/- ilgis.... ax.gif Gal kas pasidalins patirtimi . dekui
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2013 12 09, 18:22)
Man irgi butu idomu koks turetu buti snood'o plotis ir +/- ilgis....  ax.gif  Gal kas pasidalins patirtimi . dekui

Snoodo plotis 35-45 cm, ilgis 130-180 cm, priklauso ar norisi du kart apsivyniojus būtų tik arčiau kaklo, ar kad užsimestų ir ant pečių.
Atsakyti
Braskinis salikelis

user posted image
Atsakyti
Ir toks saliku paradas
user posted image
Atsakyti
Zuzana, labai gražu 4u.gif Tautinių raštų nepastebėjau, kol kitos nepaminėjo, man tai tiesiog žavus spalvinis ir kompozicinis sprendimas thumbup.gif

Tiesa, norėjau profesionalių paklausti dėl snoodų, nesu dar tokio daikto mezgusi. Man atrodo, kad jie nepridengia tos kaklo dalies, paties pagrindo, ir būna šalta toj vietoj. Ar reik žinoti, kokio ilgio snoodą daryt, kad būtent tą vietą dengtų garantuotai? Nes man tai ne tik gražus, bet ir praktiškas daiktas turi būt, o šalčmiriams įtartina biggrin.gif Kiek matau realybėj, tai nuogi kaklai ir grožis po jais smile.gif O grožio norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlynos akys @ 2013 12 11, 22:44)
Zuzana, labai gražu  4u.gif Tautinių raštų nepastebėjau, kol kitos nepaminėjo, man tai tiesiog žavus spalvinis ir kompozicinis sprendimas  thumbup.gif

Tiesa, norėjau profesionalių paklausti dėl snoodų, nesu dar tokio daikto mezgusi. Man atrodo, kad jie nepridengia tos kaklo dalies, paties pagrindo, ir būna šalta toj vietoj. Ar reik žinoti, kokio ilgio snoodą daryt, kad būtent tą vietą dengtų garantuotai? Nes man tai ne tik gražus, bet ir praktiškas daiktas turi būt, o šalčmiriams įtartina biggrin.gif Kiek matau realybėj, tai nuogi kaklai ir grožis po jais smile.gif O grožio norisi biggrin.gif


Va va, man irgi tas pats itarimas kirba. Esu is tu, kur megsta apsitulot,kad net nosies nesimato.del to man atrodo kad snoodas labiau tinkamas rudeniui ar pavasariui, nei ziemai smile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
snoodo ilgis buvo ir man aktualus, saviski mezgiau vos 127 cm ilgio ir 40 cm plocio is storu pusvilnes siulu. apsivynioju 2 kartus, priglunda labai, net iki ausu. Ir ant galvos dar uzsidedu.

kartais rodos, lyg mazokas, poros cm reiketu, labai karsta pasidaro nuo vilnos, bet nieko nebepakesi, trukau siulu, tad teks arba kudintis (per kakla) arba taip nesiooti.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2013 12 11, 23:06)
snoodo ilgis buvo ir man aktualus, saviski mezgiau vos 127 cm ilgio ir 40 cm plocio is storu pusvilnes siulu. apsivynioju 2 kartus, priglunda labai, net iki ausu. Ir ant galvos dar uzsidedu.

kartais rodos, lyg mazokas, poros cm reiketu, labai karsta pasidaro nuo vilnos, bet nieko nebepakesi, trukau siulu, tad teks arba kudintis (per kakla) arba taip nesiooti.



iš kokių siūlų? turiu minty storį, metražą ir virbalų dydį.
Atsakyti
Šalikėlis našlaitėlis....

user posted image

daugiau nemegsiu iš šitų siūlų doh.gif nors šiaip jie gal ir nieko ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuxe @ 2013 12 17, 23:08)
Šalikėlis našlaitėlis....
daugiau nemegsiu iš šitų siūlų doh.gif  nors šiaip jie gal ir nieko ax.gif  blush2.gif

Solidžios spalvos ir dailus mirksiukas.gif . Kalėdiška spalva, tai gal nebebus tuoj našlaitėlis? Kokie čia siūlai, kad nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(vivilitta @ 2013 12 18, 07:38)
Solidžios spalvos ir dailus  mirksiukas.gif . Kalėdiška spalva, tai gal nebebus tuoj našlaitėlis? Kokie čia siūlai, kad nepatiko?


Katia air lux. Bet pats siūlas tai gal ir nieko, minkstas svelnus, lengvai mezgasi, gerai slysta. Tik rezultatas nedziugina, daugiausia del spalvos. Kazaip tas blizgesys kamuoliuke visai nieko atrodo, o gyvai schmoll.gif schmoll.gif bet cia matyt skonio daugiau gal reikalas... ax.gif matyt ne mano siūlas... unsure.gif
Atsakyti
Kalėdinė dovana dukros draugei. Snodą mezgė dukra,

user posted image
Atsakyti