Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Ankstesnės temos:

Skraistės, skaros, šaliai, šalikai (schemos), be komentarų
Šalikai, šalikėliai, mažiems ir dideliems, nerti ir megzti
Atsakyti
Laba diena
Pasirodau ir savo salikeli... user posted image
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 12, 17:04)
Laba diena


Mergyte tikrai labai labai laaaaabai grazi wub.gif
Bet jau tie salikeliai taip atsibodo doh.gif jau beveik galiu sakyti, kad slykstu i juos ziureti. Visi vienodo fasono ir nieko cia mandriau is ju neprimegsi. Butu mano valia nebeleisciau deti tu salikeliu foto i sita foruma. Tik noreciau kad kumpiene nepriimtu sito asmeniskai. As cia apsikritai apie visus garbiniuotuosius salikelius. Panos..nebemezkit situ saliku..geriau paieskokit konors orginalesnio ir siltesnio..juk ziema arteja smile.gif


ps. Kumpiene tikrai nenoriu kad priimtum sito asmeniskai (kartojuosi).

Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 15:04)

siekem rekordo. Lietuvaites su garbiniuotais salikeliais thumbup.gif
yra maciau kitokiu siulu salikams, reikia isbandyt, sitie gal tada uzsimirstu..

bet kad pas mane drauges pamate sako mezgi greit doh.gif biggrin.gif tai teks megsti, joms sake grazu, nematyta rolleyes.gif
Atsakyti
Gali buti Kristynka kad kas nemates jo -is pradziu kol neatsibode atrodo kad grazu biggrin.gif Bet cia forume jau parodytas dar vienas Ntasis garbiniuotasis klonas nieko nenustebins. Cia butu tas pats kad kokia maza servetele su vaseliu nertu kokis 100 moteru ir kiekviena diena jas vis detu ir detu i foruma nonstop ir lauktu pagyru. Naturalu kad atsiras tokiu piktu moteraiciu (kaip as pvz) kurios parasys kad jau nebegrazu ir gal nebedekit lotuliukas.gif Ai supratai minty Kristynka ir is vis einam to palto megzti biggrin.gif as jau bolero pabaigiu..o tada jauciu eisiu priktis siulu ir bandysiu kutveliuko palta nusiklonuoti. Vis negaliu uzmirsti. Stovi jis mano mezginiu eileje kazkur jau netoli, taip kad Kristynka baigi megzti tuos nesamoningus salikiukus ir eina geriau palto narplioti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 13 lapkričio 2011 - 15:21
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 15:19)
Gali buti Kristynka kad kas nemates jo -is pradziu kol neatsibode atrodo kad grazu  biggrin.gif 

ne uzsiprase drauge, reikes iki kaledu numegzti, dovanu bus jai, o ir taip salikelis nusimezga per 1val thumbup.gif
as dar sunui liemene dar turiu uzbaigti, nezinau kada dar prisiruosiu prie paltuko. o kokius siulus zadi pirkt, ir kur ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 13, 22:41)
ne uzsiprase drauge, reikes iki kaledu numegzti, dovanu bus jai, o ir taip salikelis nusimezga per 1val thumbup.gif
as dar sunui liemene dar turiu uzbaigti, nezinau kada dar prisiruosiu prie paltuko. o kokius siulus zadi pirkt, ir kur ?



Galvoju kokia pusvilne pirksiu. O del vietos, tai dazniausiai as istikima savo parduotuvelej Silainiu maksimos antrame auksta. Nu jau tokia faina man ten pardaveja, kad kitur eiti sirdis neleidzia doh.gif lotuliukas.gif Nu kai jau daeisiu iki palto mezgimo bandysiu uzvesti nauja tema..tai butinai kad ir nemegsi dar to sedevro prisiregistruok tenais
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 22:12)
Galvoju kokia pusvilne pirksiu. O del vietos, tai dazniausiai as istikima savo parduotuvelej Silainiu maksimos antrame auksta. Nu jau tokia faina man ten pardaveja, kad kitur eiti sirdis neleidzia  doh.gif  lotuliukas.gif Nu kai jau daeisiu iki palto mezgimo bandysiu uzvesti nauja tema..tai butinai kad ir nemegsi dar to sedevro prisiregistruok tenais

butinai... kad ir nevisus ornamentus as is to palto moku megzti, bet bent kelis ismoksiu biggrin.gif as ir apie pulvilne galvojau
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 13, 16:04)
Bet jau tie salikeliai taip atsibodo  doh.gif  jau beveik galiu sakyti, kad slykstu i juos ziureti.


Pažiūrėjau tą šalikėlį ir labai panašios mintys aplankė tongue.gif
jau net mieste pamačius moteriškę tokiu šalikėliu kažkokį keistą jausmą pajuntu... Net nebesinori nešioti to, kurį turiu. Įtariu, kad reikės išardyti ir pardaryti kažką kita. jei neklystu, mezginių pasaulyje (kepurės) truputį įdomesnių idėjų yra kaip panaudoti tuos siūlus
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 11 14, 10:45)
Pažiūrėjau tą šalikėlį ir labai panašios mintys aplankė  tongue.gif
jau net mieste pamačius moteriškę tokiu šalikėliu kažkokį keistą jausmą pajuntu... Net nebesinori nešioti to, kurį turiu. Įtariu, kad reikės išardyti ir pardaryti kažką kita. jei neklystu, mezginių pasaulyje (kepurės) truputį įdomesnių idėjų yra kaip panaudoti tuos siūlus

gali juk prikonstruoti prie kokios tunikos apacios, mergytei mazai labai graziai ziuretusi. (jiai neklystu kazka panasaus buvo SM nare padarius, likucius tik sunaudojus)
BEt va as mezgu sau atrodo salikeli, tuoj ima kas ir nuperka biggrin.gif sakiau sau viena nusimegzsiu koki balta puosnu ir man uzteks. o taip megzsiu nebent kas tik nores pirkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 14 lapkričio 2011 - 10:51
Aš kol lėtapėdė prisiruošiu nusimegzti- bus jau praėjus mada ir man nereiks lotuliukas.gif Dabar tai tokį naudoju. Tiesa, mezgiau pernai, bet man labai patogu. Ypač per paskaitas, kai auditorijoje šalta, apsigaubiu pečius ir į kišenuką telefoną įsimetu: garsas išjungtas, bet jaučiu vibro: ir dėstytojui su grupe netrukdo, ir aš visada ryšyje esu: matau kas skambina. blush2.gif
user posted image
user posted image
O čia lapinukas. Irgi mėgtas, nešiotas ir nešiojamas. Daugiau tai tik dėl vaizdo, šilumos-0.
user posted image
user posted image
Atsakyti
mano negarbanius biggrin.gif
naujiena. šilumos 0, šiaip, akcentas ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti