Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų kirpyklos/stiliaus salonai Kaune

Sveikos 4u.gif
Mano vyro pusilgiai plaukai, ir sunkoka atrasti jam kirpėją. Jam norėtųsi, kad kirpėjas/a mokėtų kirpti būtent vyrus, domėtųsi naujovėmis, mokėtų patarti plaukų priežiūros klausimais, žodžiu būtų profesionalas šioje rityje. Gal galite ką nors rekomenduoti Kaune? Tačiau temoje galime pasidalinti info ir apie kituose miestuose dirbančius meistrus.
Atsakyti
Na negi forumiečių antros pusės nesikerpa??? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki mamytės ir tėveliai

Esu 23m. vaikinas, niekad nesu turėjes kažko panašaus į šukuoseną blush2.gif . Gal žinot ar yra Kaune kirpėjų/stilistų, kurie ne tik gerai apkirptų, bet ir patartų, kas tinka prie veido bruožų, formos ir panašiai, nes pats nelabai žinau, ko noriu. Bučiau dėkingas. smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal kas žinot iš savo patirties kokia gera kirpykla Kaune vaikinui 17 metu? Vieta nesvarbi.
Atsakyti
Gal kas rekomenduos gera vyru kirpeja Kaune? Nes kiek einu i paprastus salonus, tai arba as ju nesuprantu, arba manes jos nesupranta. O padaro taip kaip joms geriau atrodo.
Atsakyti
Sveiki, niekada per daug nesirūpinau savo plaukais, tiesiog nueidavau pas artimiausią kirpėją ir ji kažką patrumpindavo. Labai gerai tikrai neatrodau. Reiktų kažką protingesnio pradėt daryt. Gal žinot Kaune kokių gerų vyrų kirpėjų/stilistų? Kad padėtų išsiaiškint, kas su mano sudėjimu, veidu geriau atrodo, kaip prižiūrėt. Ar netgi daugmaž pasakytų, kokius drabužius geriau rinktis.

Ačiū iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Fash @ 2011 11 09, 20:19)
Sveiki mamytės ir tėveliai

Esu 23m. vaikinas, niekad nesu turėjes kažko panašaus į šukuoseną  blush2.gif  . Gal žinot ar yra Kaune kirpėjų/stilistų, kurie ne tik gerai apkirptų, bet ir patartų, kas tinka prie veido bruožų, formos ir panašiai, nes pats nelabai žinau, ko noriu. Bučiau dėkingas. smile.gif



Edita is Toveros (Pramones Maxima)- garantuoju, kad patiks. thumbup.gif
Atsakyti
Mano vyras jau daug metų kerpasi pas Ritą. Visada labai gražiai apkerpa, puiki meistrė. Dabar ji dirba "Andre" salone, bet kainos ten kandžiojasi..
Atsakyti
Sveikos, mano vyras pradejo lankytis pas naują kirpėją, kuri jį nerealiai stiliovai apkerpa. Ją pasiūliau ir savo draugėms, jos taip pat liko patenkintos. Kirpykla randasi Taikos pr. 32. "Grožio artelė 313" Kirpėja Laima. Mob.: 861142597. Tikiuosi ši informacija jums padės group.gif
Atsakyti
Labas, kaip zemiau jau esu minejus, zinau puikia stiliste kaune kerpancia vyrus. Mano vyras pa ja kerpasi jau daugiau kaip metus ir vis grizta dar grazesnis. Kirpykla randasi Taikos pr. 32. "Grožio artelė 313" Kirpėja Laima. Mob.: 861142597
Atsakyti
QUOTE(Persikutė @ 2013 10 09, 13:34)
Labas, kaip zemiau jau esu minejus, zinau puikia stiliste kaune kerpancia vyrus. Mano vyras pa ja kerpasi jau daugiau kaip metus ir vis grizta dar grazesnis. Kirpykla randasi Taikos pr. 32. "Grožio artelė 313" Kirpėja Laima. Mob.: 861142597


Labai gera kirpja,mano vyrai ir pas ja kerpasi kai griztam i LT ,ir dar patiko kad moka ir su mazais vaikais thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O, kaip smagu, kad radau bendraminčių apie šaunią ir patikrintą kirpėją. Tikrai maloni moteris, visada teigiamai nusiteikus. Kas man labai patinka, kad ji stengiasi kuo tiksliau įsiklausyt į poreikius ir pritaikyti šukuosenas / kirpimus atitinkamai pagal plauko struktūrą, kad nebūtu kaip neretai išeinant iš grožio salono kaip afroditei, o išsiplovius galvą minimali katastrofa ir šioks toks šokas. Ir šiaip ji gan tokia "crazy" ir vis prikalbina išbandyt kokią naujovę tongue.gif Anywaaaay....rekomenduoju bigsmile.gif [FONT=Geneva]
Atsakyti