Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų dieta-4

Jei užeisite pas kokią moteriškos lyties asmenybę į svečius ir išvysite bent keliose kambario vietose įvairiausių siūlų kamuoliukų žinokite, kad tai gali būt viena iš tų siūlų pirkimo "maniakių", kuri sunkiai atsispiria pagundai įsigyti dar vieną matkelį širdžiai mielų siūlų. Net neabejokite, kad jos fantazijose jau rezgasi pats dailiausias nėrinys ar mezginys....

Tam, kad sukauptos siūlų atsargos pavirstų į meno kūrinį paprasčiausia galima naikinti esamus namuose siūlus ir pasakysi sau "STOP" dar vienam matkelio pirkimui

SENA TEMA
Atsakyti
Kolekcioniere, labai grazus ir prasmingi zodziai drinks_cheers.gif

Atnesu mazyti savo darbeli is siulu likuciu, sunaudojau 150g medvilnes, o liko dar ~15KG blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Registruojuos.
Prisipirkau ax.gif Mama skrenda pas sesę, ta reik skubiai suknę jai suregzt. Bet aš juos tuoj pat ir panaikinsiu, tai gal nesiskaito g.gif Bet užtat rankovės bus iš dietos. Kokie visi 25 gramai biggrin.gif jau nugarą turiu, po savaitės parodysiu dietines rankoves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 09, 22:42)
Registruojuos.
Prisipirkau  ax.gif  Mama skrenda pas sesę, ta reik skubiai suknę jai suregzt. Bet aš juos tuoj pat ir panaikinsiu, tai gal nesiskaito  g.gif Bet užtat rankovės bus iš dietos. Kokie visi 25 gramai  biggrin.gif jau nugarą turiu, po savaitės parodysiu dietines rankoves smile.gif



Naiste - nenoriu buti blogu pranasu - bet man atrodo kad tu niekada nesukusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ps. kaip ir as biggrin.gif - baigiu prarasti vilti numesti 'svori'
Atsakyti
aš dar naivuolė neprarandu.

dailus megztukėlis, labai švelnios spalvytės. wub.gif

o čia mano prisikaupę darbukai

riešinės
user posted image

kepurytė-šalmas berniukui. mažasis mano atsisako nešiot. teks dovanot
user posted image

suknytė iš visiškų likučiu
user posted image

šalis
user posted image
user posted image
naminis megztukas (šiek tiek nepavykęs, taisysiu gal kada)
user posted image

chalatas
user posted image
detalės ir tikra spalva
user posted image
user posted image



Papildyta:
liko paltukas numegzt ir kaip ir skaitysis penki kilai sumegzti, bet sprendžiu dar ar užskaityt šitą pusgaminį. buvo planuose mandras megztukas bet nesigavo, siūlas jau tris gaminius atlaikė, bet nei vienas nebuvo nešiojamas tai ardytas. dabar mama atėmė kad ir šiuokart neišardyčiau, nes labai daug darbo įdėta
čia tas ant marškinukų kur kabo
user posted image
raštukas iš arčiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2011 11 10, 09:04)
aš dar naivuolė neprarandu.

bet jau chalatas wub.gif koki tai siulai ? kiek mazdaug susimezge ?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 10, 11:25)
bet jau chalatas wub.gif  koki tai siulai ? kiek mazdaug susimezge ?

blush2.gif vernito akrilas iš babinų. kiek susimezgė nežinau, nesvėriau. mano svarstyklės tik bendrą kiekį skaičiuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Meskute231, ta suknytė labai graži. Aš irgi siūlų galiukus bandau sunaikinti suknytes mergytėms megzdama smile.gif tiksliau sarafanus. Kadangi giminėje jų yra, ir visos dar nėra didelės, tai tas spalvingumas labai džiugina ne tik mažąsias, bet ir jų mamas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 09, 21:42)
Prisipirkau  ...



Iš aš biggrin.gif Užėjau vakar į VCUP ieškoti Gerų akių parduotuvės, nes pritrūkau siūlų dukrai kepurei. Ir likau visiškai apstulbus, nes greta dabar įsikūrę ir Verpalai ir Geros akys... Tai išėjau su siūlais dukros kepurei, sūnaus kepurei, dar kam nors (labai graži spalva buvo, negalėjau "neimt") ir dar su nerealaus švelnumo moheros matkiukais... Visko labai reikėjo, tai irgi nesiskaito biggrin.gif
Atsakyti
o aš planuoju važiuot šiandie į Vernitą. reikia siūliukų megztukam (pažadėjau numegzt vyrišką ir moterišką už mezgimo mašiną) faktas kad jų liks. o dar reiks kažkokiu būdu atsilaikyt ir nenusipirkt spalvytės ale lagūna katra man labai graži. doh.gif duok die kad tos spalvos nebūtų, ir taip liks, nes visos babinos į megztuką nesumegziu, o dar babinos tai dvi, vienodų spalvų gi nedarysiu.

košmaras. galas mano dietai doh.gif ainu pažiūrėt lobyne savo gal atrasiu kokios spalvos nors vienam
Atsakyti
Meskute jau man tas rozinis chalaciukas irgi koks fainas! bigsmile.gif Kazkaip nedasile man buvo kad galima ir chalatus nusimegzti. Puiki ideja ir jos ispildymas! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 10, 13:38)
Meskute jau man tas rozinis chalaciukas irgi koks fainas! bigsmile.gif  Kazkaip nedasile man buvo kad galima ir chalatus nusimegzti. Puiki ideja ir jos ispildymas!  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kažkada su panytėm išsižviegėm iš idėjos. dar minty buvo ir megzta pižama lotuliukas.gif
Atsakyti