Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

siaip , jei lazerine operacija normali, tai nei migdymo, nei duriu i stubura neturetu buti. to visai nereikia.
Atsakyti
Na va ką tik iš Vilniaus, buvau pasikonsultuoti dėl savo venos, tai važiuosiu rugpjūtį operuotis į Antakalnį... pasirodo, lazeriu man kainuos vienos kojos operacija apie 600 Lt, zondo nereikės, ir bus suleisti į vaistai į koją, nebus jokių narkozių... labai džiaugiuosi, kad nepaskubėjau Kaune susitarti....
Beje, ar reikia ir jei reikia, kiek duoti daktarui Markevičiui... 4u.gif oj, nemėgstu aš tų dalykų, bet iš to džiuagsmo, kad tauposi beveik 1500, ne taip ir gaila.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristuks: 14 birželio 2012 - 19:09
QUOTE(Kristuks @ 2012 06 14, 20:09)
Na va ką tik iš Vilniaus, buvau pasikonsultuoti dėl savo venos, tai važiuosiu rugpjūtį operuotis į Antakalnį... pasirodo,  lazeriu man kainuos vienos kojos operacija apie 600 Lt

kaip įdomu,ankstesnėse žinutėse buvo minėta:
"Markevicius pasake, kad 600lt bus uz chirurgine operacija, o uz lazerine primoketi reikes 1100lt.
Kas dar ieina i ta suma, nezinau, bet kojines kainavo atskirai.
Pasitikslinau telefonu: 550 i kasas uz operacija ir 600 daktarui, cekyje nurodyta "uz zonda". O koks cia zondas-pasakyti negaliu."

O kada tas zondas reikalingas? g.gif Pasisekė ,jei Jums nereikės 4u.gif
Ar ilgai laukėte konsultacijos?Su šeimos gydytojos siuntimu ėjote?Ar mokama konsultacija?Ar galima pasirinkti operacijos data ir mėnesį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 14 birželio 2012 - 21:07
QUOTE(xde @ 2012 06 14, 21:02)
kaip įdomu,ankstesnėse žinutėse buvo minėta:
"Markevicius pasake, kad 600lt bus uz chirurgine operacija, o uz lazerine primoketi reikes 1100lt.
Kas dar ieina i ta suma, nezinau, bet kojines kainavo atskirai.
Pasitikslinau telefonu: 550 i kasas uz operacija ir 600 daktarui, cekyje nurodyta "uz zonda". O koks cia zondas-pasakyti negaliu."

O kada tas zondas reikalingas? g.gif Pasisekė ,jei Jums nereikės 4u.gif
Ar ilgai laukėte konsultacijos?Su šeimos gydytojos siuntimu ėjote?Ar mokama konsultacija?Ar galima pasirinkti operacijos data ir mėnesį?

Dėl zondo, reikės ar nereikės, sprendžia gydytojas, priklausomai nuo venos būklės, mano pasirodo, dar "pusė bėdos", operuoti reikia, bet zondo nereikės, taip man pasakė, ir sakė, kad reikės atsivežti grynais apie 600 Lt, susimokėti į kasą....
Siuntimo kiek suprantu reikia, bet prie manęs atėjo motreris, ir jei gerai supratau, ją pažadėjo priimti be siuntimo....konsultacija su siuntimu tikrai nemokama turėtų būti... dėl operacijos laiko - jie registruoja jau tik rugpjūčio mėnesiui, nes liepą atostogauja, o rugpjūtį ko gero galima rinktis, bet man pasiūlė jau į pabaigą, tai gal iki to laiko jau ir užimta....
smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

as vakar operavausi lazeriu Northway klinikoj (mokejau 1825). Viena koja operavo. Visi kartojo paprasta operacija, nieko nesijaus, nereikia pilnos narkozes g.gif Tipo kazkokia tablete duos ir dar i vena lasins nuskasminamuju, kurie primigdys... Na pasitikejau. Tiesa buvo perspeje, kad jausiu, kaip krapstysis ir i vena kazka kis. Nenoriu gasdint besiruosianciu operacijai, bet pasakoju - as jutau kaip man dare pjuvius blink.gif Dar daktaras klause ar neskauda, sakau skauda. Jutau kaip lazeriu per koja vare, tai kaip adatom vaziuotu. Bet operacija greit praejo... Tik vakar iki asaru visa vakara skaudejo, jauciau visus pjuvius, taip kaip buna giliai isipjovus. Isitikinau, kad manes neveikai vietiniai nuskausminamieji.
Siandien pavaiksciojus pradeda skaudet koja. Tikejaus jau pirmadieni darbe sedet, prisiklausius buvau, kad taip jau gerai buna. Ale reik dar 6 dienas i pilva vaistus leistis, ko as ziauriai bijau. Adatos man baisu, as net bijau kai krauja is venos ima biggrin.gif Baisiausia buvo, kad koja neliktu stora, nes vakar buvo dviguba. Ale siandien jau grizo i vieta. Subintuota elastiniu bintu ir kojine uzmauta. Na bet tikiuos, kad viskas susitvarkys ir koja bus grazi.
Dar ziauriai pykino po operacijos, bet pasirodo, kad valgyt norejau smile.gif Gerai, kad mama salia buvo, tai nuejo i artimiausia kavine ir parnese. Bet siandien visa diena dar toks pykinimas kankina.
Kas operuosites, butinai pasiimkit artima zmogu, kuris galetu pasirupint po operacijos, nes ir gert noris, tai atnestu ir paskui reikia pavaiksciot, tai atsistot padeda. Be lydincio asmens nelabai ir vienos isleis namo.
Bet antra karta nezinau ar ryzciaus tokiai operacijai, nebent su pilna narkoze ir dar itikintu, kad tikrai reikia doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 15 birželio 2012 - 16:49
QUOTE(leliukazz @ 2012 06 15, 16:41)
....... Bet operacija greit praejo... Tik vakar iki asaru visa vakara skaudejo, jauciau visus pjuvius, taip kaip buna giliai isipjovus. Isitikinau, kad manes neveikai vietiniai nuskausminamieji.
....... Ale reik dar 6 dienas i pilva vaistus leistis, ko as ziauriai bijau. Adatos man baisu, as net bijau kai krauja is venos ima biggrin.gif 
........Dar ziauriai pykino po operacijos, bet pasirodo, kad valgyt norejau smile.gif Gerai, kad mama salia buvo, tai nuejo i artimiausia kavine ir parnese. Bet siandien visa diena dar toks pykinimas kankina.
.......nezinau ar ryzciaus tokiai operacijai, nebent su pilna narkoze ir dar itikintu, kad tikrai reikia doh.gif

1. Kiek realiai užtruko operacija?
2. Ką daktaras sakė, kai sakėte, kad skauda?
3. Kas leidžia vaistu į pilvą? jei reikės 6d, kasdien važinėsit į ligoninę?
4. Tik dėl alkio pykino? Ką daktaras sako?
Kažkaip neramu pasidarė.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2012 06 15, 20:10)
1. Kiek realiai užtruko operacija?
2. Ką daktaras sakė, kai sakėte, kad skauda?
3. Kas leidžia vaistu į pilvą? jei reikės 6d, kasdien važinėsit į ligoninę?
4. Tik dėl alkio pykino? Ką daktaras sako?
Kažkaip neramu pasidarė.... ax.gif


1. Sunku pasakyt, buvau praradus laiko nuovoka, bet apie valanda.
2. Berods sake didesne doze leist. Bet zinokit cia ne visiem tokie potyriai, dauguma tikrai nieko nejaucia. Tik kad liecia sake jaucia. Kiekvienam skirtingai. Tik norejau sipet, kad visaip gali but.
3. Pati leidziuos, nes neturiu kas suleidzia. Siandien pirma karta bandziau. Nezinau kaip gavos, prie vaistu yra intrukcija kaip leistis. Tiok labai bijojau, sakiau, kai sesta karta leisiuos, jau busiu ase biggrin.gif
4. Turbut tik del alkio, nes ir namie dabar uzvalgau ir praeina pykinimas. Mano mama sake, akd ja irgi po kiekvienos operacijos pykindavo ir valgyt noredavo. O ji daug visokiu operaciju turejus. Tai matyt ir man tas pats.

Nebijokit, viskas bus gerai. Va dabar diena namie ramiai pagulejus, aju lyg rimsta skausmas. Tik vaiksciot sunku dar. Tieisog norejau apsidalint davo patirtim, tik nenorejau gasdint. Ten duoda pasirasyt, kad susipazinai su visom komplikacijom, dar visokiom pasekeme ir panasiai ir neturesi pretenziju, jei ka. Zodziu nusiplauna nuo atsakomybes. Tai aki perskaiciau pries pasirasant, tiesa pasakius buvo kiles noras det i kojas lotuliukas.gif Bet susikaupiau ir galvoju, kaip bus taip.

Daugiau optimizmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2012 06 15, 17:41)
Kas operuosites, butinai pasiimkit artima zmogu, kuris galetu pasirupint po operacijos, nes  ir  gert   noris, tai atnestu ir paskui reikia pavaiksciot, tai atsistot  padeda. Be lydincio asmens nelabai ir vienos isleis namo.
Bet antra karta nezinau ar ryzciaus tokiai operacijai, nebent su pilna narkoze ir dar itikintu, kad tikrai reikia doh.gif

Atsiminiau savo ispudzius po vienos kojos operacijos lazeriu vidurziemi.Niekas nelydejo,po operacijos atsargiai isejau,zinoma,koja lankstyti per keli tai sunkoka mirksiukas.gif ,pravaiksciojau valanda,kaip gydytojas rekomendavo,tada sedau uz vairo ir parvairavau namo.Jokio troskulio nebuvo.Zodziu,kiekvienai kitaip 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 15 birželio 2012 - 19:37
Tai ir sakau, nesigasdinti, kad kiekvienai savo... Tiesiog norejau pasidalinti ir savais isgyvenimais... Beje, prisiminiau mama pasakojo, kai man apendicita opervo (buvau 1,5 metuku ir tai buvo vienintel operacija, kuria buvau patyrus), tai vidury operacijos atsistojau blink.gif Tai as galvoju, gal manes isvis jokios narkozes net neveikia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man kojų venas (abiejų) paprastu chirurginiu būdu operavo sausio pabaigoje. Bet iki šiol dar kažkaip nesidžiaugiu idealiomis kojomis ir į sijonėlio segėti dar nesinori.... Visų pirma tai šen bei ten išlingo kapiliarų tinklas. Vietomis tokios dėmelės - lyg mėlynės, ar kažkas panašaus. Kur anksčiau buvo mėlynės dar oda gelsva - žodžiu grožio mažoka... O be to kažkokios kojos lyg stambesnės pasidarė - ypač ties čiurnomis... Gal todėl, kad po operacijos kelias sav. stengiausi gulinėt, o po to nesportavau dar iki šiol - gal tiesiog lašiakais apaugau?... Kol nešiojaus kompresines pėdkelnes, lyg viskas buvo ir gerai, o dabar karšta - nebeišbūnu su kompresinėm, tai po darbo dienos kojos patinsta (ypač jaučiu ties čiurnomis). Beje darbas tai sėdimas - tenka visą dieną prasėdėt, o tai aišku kojelėms irgi ne į naudą.... Bet kažkaip, kai operavausi tikėjausi, kad vasarą jau bus viskas čiki briki ir galėsiu su "miniaku" lakstyt, bet kol kas tik su kelnėm draugauju... Kažin ar čia viskas normalu, taip ir turi būt? Gal turite kas kokių panašių įspūdžių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2012 06 14, 19:09)
Na va ką tik iš Vilniaus, buvau pasikonsultuoti dėl savo venos, tai važiuosiu rugpjūtį operuotis į Antakalnį... pasirodo,  lazeriu man kainuos vienos kojos operacija apie 600 Lt, zondo nereikės, ir bus suleisti į vaistai į koją, nebus jokių narkozių... labai džiaugiuosi, kad nepaskubėjau Kaune susitarti....
Beje, ar reikia ir jei reikia, kiek duoti daktarui Markevičiui...  4u.gif oj, nemėgstu aš tų dalykų, bet iš to džiuagsmo, kad tauposi beveik 1500, ne taip ir gaila.... 4u.gif


Matyt kažką netaip supratote. Be zondo , arba kitaip šviesolaidžio, lazerinės venų operacijos neatliekamos. Kuo gi lazerinę energiją perneš į venos vidų? Mintimis biggrin.gif ? Arba operacija ne lazerinė.
Papildyta:
QUOTE(xde @ 2012 06 15, 19:36)
Atsiminiau savo ispudzius po vienos kojos operacijos lazeriu vidurziemi.Niekas nelydejo,po operacijos atsargiai isejau,zinoma,koja lankstyti per keli tai sunkoka mirksiukas.gif ,pravaiksciojau valanda,kaip gydytojas rekomendavo,tada sedau uz vairo ir parvairavau namo.Jokio troskulio nebuvo.Zodziu,kiekvienai kitaip 4u.gif


Jums biški kitoks šviesolaidis buvo naudotas. Antakalnis neturi žiedo. Ten tulpė.
Atsakyti
QUOTE(Papla @ 2012 06 16, 19:07)
Man kojų venas (abiejų) paprastu chirurginiu būdu operavo sausio pabaigoje. Bet iki šiol dar kažkaip nesidžiaugiu idealiomis kojomis ir į sijonėlio segėti dar nesinori.... Visų pirma tai šen bei ten išlingo kapiliarų tinklas. Vietomis tokios dėmelės - lyg mėlynės, ar kažkas panašaus. Kol nešiojaus kompresines pėdkelnes, lyg viskas buvo ir gerai, o dabar karšta - nebeišbūnu su kompresinėm, tai po darbo dienos kojos patinsta (ypač jaučiu ties čiurnomis). Beje darbas tai sėdimas - tenka visą dieną prasėdėt, o tai aišku kojelėms irgi ne į naudą.... Bet kažkaip, kai operavausi tikėjausi, kad vasarą jau bus viskas čiki briki ir galėsiu su "miniaku" lakstyt, bet kol kas tik su kelnėm draugauju... Kažin ar čia viskas normalu, taip ir turi būt? Gal turite kas kokių panašių įspūdžių? g.gif


Ant vienos kojos po operacijos pasidarė ir man kapiliarų tinklas, labai tankus, vienoje vietoje, anksčiau tokio neturėjau, atrodo ne kaip. Čiurną irgi skaudėjo, patindavo per ją, kiek laiko taip buvo, tai jau nepamenu. Darbe stenkitės gerti daug, teks eiti į WC, bus mankšta kojoms, o ir odą vandenukas gaivins.

leliukazz, operacijos metu ir aš jaučiau kaip įveda zondą, nemalonus jausmas, bet kažko labai blogo nebuvo, bet buvo žiedinis (jei nuo to yra koks skirtumas). O po operacijos parvariau peškute pati namo, jokio artimo asmens nereikėjo man. Gal jautresnė esate g.gif

Atsakyti