Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(kroupelyte @ 2012 08 30, 11:17)
O tai ir uz paprasta operacija reikia moketi? Bet ten ju psl internete raso viskas kompensuojama, t.y. nemokamai  g.gif

Ne taip tik rašo. Kaip supratau pati operacija kaip ir nemokama, bet už priemones reikia susimokėti. Čia aš kalbu apie Antakalnio Dienos chirurgijos centrą.
Nes kai dar kai su gydytoju kalbėjau, tai jis ir sako, jei galit sau leisti tai darykit lazeriu. Ir tada jis pasakė kainas. Bet čia susimoki oficialiai į kasą taip supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jūračiukas: 30 rugpjūčio 2012 - 10:25
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 11:24)
Ne taip tik rašo. Kaip supratau pati operacija kaip ir nemokama, bet už priemones reikia susimokėti. Čia aš kalbu apie Antakalnio Dienos chirurgijos centrą.
Nes kai dar kai su gydytoju kalbėjau, tai jis ir sako, jei galit sau leisti tai darykit lazeriu. Ir tada jis pasakė kainas. Bet čia susimoki oficialiai į kasą taip supratau.



Ten tiesiog kreipiesi su seimos gydytojo siuntimu ir viskas? O kaip su angiochirurgo pasirinkimu - ten juos galima pasirinkti pas ka nori, ar lazerines operacijas tik tas vienas ir atlieka?
Atsakyti
QUOTE(kroupelyte @ 2012 08 30, 11:37)
Ten tiesiog kreipiesi su seimos gydytojo siuntimu ir viskas? O kaip su angiochirurgo pasirinkimu - ten juos galima pasirinkti pas ka nori, ar lazerines operacijas tik tas vienas ir atlieka?

Taip tik užsirašykit iš anksto. Su siuntimu vykti. Nežinau, kai buvau konsultacijoje, buvo Markevičius, ir dar paklausiau ar jis mane operuos jis sakė taip. Aš ir norėjau pas jį. O kokie kiti yra nežinau.
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 11:41)
Taip tik užsirašykit iš anksto. Su siuntimu vykti. Nežinau, kai buvau konsultacijoje, buvo Markevičius, ir dar paklausiau ar jis mane operuos jis sakė taip. Aš ir norėjau pas jį. O kokie kiti yra nežinau.



aisku, aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kokias kojines po operacijos nusipirkti, ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 12:07)
Gal galit patarti kokias kojines po operacijos nusipirkti, ir kokia kaina?

Kai gulėjau palatoj po kojos operacijos lazeriu, buvo užėjusi kažkokia moteris, sesutė ar pan, ir jau norėjo matuoti koją ir siūlyti kojinę, bet aš turėjau savo, tad taip man ir liko, nepirkau iš jų... mano ant vienos kojos, iki kirkršnies beveik, kur limpa prie odos, neypatingai patogu, būna, kad dienos metu pasmunka, sakyčiau, jei kam abi kojas reikia tvrakyti, - tai gal geriau pėdkelnės ar kokios kitokios... 4u.gif
Pati operacija lazeriu vyko taip: - į vieną ranką lašelinę, į kitą (petį) suleido kažkokių raminamųjų, pačią koją ištepė kažkokiu geltonu skysčiu, o tada daugiau nemačiau, nes man tvarkė nugarinėj pusėj, tad teko gulėt ant pilvo, jaučiau tik tokį lyg žnaibymą neskaudų, buvau pilnoj sąmonėj ir pan. atrodė, kad truko kokias 15 min, o iš tiesų gal kokias 40-50 min, beje, į koją ko gero, irgi suleido vaistukų, kad skausmo nejaučiau.... o po to, kai grįžus į palatą praėjo kelios valandos, - pradėjo mausti tą koją, tai tą vakarą dar suleido man nuskausminamųjų, o kitą dieną jau vaistukų nereikėjo.....
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 13:07)
Gal galit patarti kokias kojines po operacijos nusipirkti, ir kokia kaina?



Na, bent jau man rimciausios atrodo siu firmu SIGVARIS, VENOTRAIN ar OFA BAMBERG firmos - nepigios jos iki 300 lt kainuoja, bet kokybiskos smile.gif, SIGVARIS firmos galima ir vienai kojai nusipirkt 125 - 135 lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti
Kristuks, o tai nakvoti reikėjo? Jei jau palata net buvo paskirta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 08 30, 14:00)
Kristuks, o tai nakvoti reikėjo? Jei jau palata net buvo paskirta?  g.gif

Kaip man sakė pirmadienį atvykstu, išoperuoja ir antradienį namo jei viskas gerai.
Papildyta:
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 14:03)
Kaip man sakė pirmadienį atvykstu, išoperuoja ir antradienį namo jei viskas gerai.

Dar parašykit kas žino, kiek laiko maždaug būna nedarbingumas, kada jau taip galima planuoti į darbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 13:16)
Kaip man sakė pirmadienį atvykstu, išoperuoja ir antradienį namo jei viskas gerai.
Papildyta:

Dar parašykit kas žino, kiek laiko maždaug būna nedarbingumas, kada jau taip galima planuoti į darbą  smile.gif


Na, jei daro operacija lazeriu, bent jau privačiai, tai po operacijos kulniuoji namo, niekur nelieki biggrin.gif Po vienos lazerinės nedarbingumo išvis neturėjau, po antros - pasiėmiau gal savaitę, nes į antrą dienos pusę jau privargavo koja ir pradėdavo skaudėti, tai nenorėjau kankintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 30 rugpjūčio 2012 - 13:19
QUOTE(jūračiukas @ 2012 08 30, 14:16)
Kaip man sakė pirmadienį atvykstu, išoperuoja ir antradienį namo jei viskas gerai.
Papildyta:

Dar parašykit kas žino, kiek laiko maždaug būna nedarbingumas, kada jau taip galima planuoti į darbą  smile.gif



Iki menesio galima nedarbinguma imti, jeigu tik noro yra smile.gif, o jeigu nera, tai pagal savijauta, nors ir kita diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 08 30, 13:00)
Kristuks, o tai nakvoti reikėjo? Jei jau palata net buvo paskirta?  g.gif

Norėjo palikti nakčiai, kad kitą dieną perrištų, pažiūrėtų, bet mes pabuvom iki vakaro ir važiavom namo, nes iš kito miesto buvom... o prieš mane operavui moteris irgi išvažiavo iš karto namo, bet ji vilnietė, - tai namie sakė, kad pagulinės, o kitą dieną irgi žadėjo daktarui pasirodyti...
Beje, kas čia dar lazeriu operavotės - po kiek laiko matosi rezultatas? na pranyksta tie visi mėlynumai ir pan...
Atsakyti