Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Killing_me_softly @ 2013 01 27, 22:50)

apie kokią priemoką minėjo per konsultaciją?Į až galima
Atsakyti
Sveikos
Sakykit kuom realiai skiriasi lazeris ir radiochirurginis budas g.gif
Gal kas salinot venas Northway pas gyd Armina?
Esu buvusi pad ji konsultacijai pries antra nestuma,sake ateity situacija bloges,po antro gimdymo tikrai pablogejo 4u.gif dabar uzsiasiau i Gk klinika konsultacijai jau po gimdymo g.gif ar siose dvejose klinikose skiriasi kasnors ar salina tuo paciu metodu? Esu is Klaipedos tai yra du varianai arba Arminas ir Northway arba Dagilaitis is GK beje zindau kudiki tai idomu ar skiriami kokie vaistai po operacijos g.gif ir koks as reabilitacijos procesas g.gif birzelio pradzioj vaziuojam poilsiaut tai nesinoretu kad kojos butu baisios doh.gif

Dekoju uz atsakymus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheerafa: 29 sausio 2013 - 11:27
Sveiki,
nesu eksperte, bet kiek suprantu operuojant radiochirurginiu budu yra daromi pjuviukai ir i vena kisamas kazkoks laidelis kuris sunaikina vena. Operuojant lazeriu koja nepjaunama.
Maitinant manau kad radiochirurgines operacijos jums tikrai nedarys, o lazerine gal ir galima, taciau bent jau as su operacijomis palaukciau. Maza kokiu vaistu gali prireikti net ir neplanuojant 4u.gif

Beje, kalbant apie kojos grozi birzelio men, tai mano atveju to nebuvo - as operavausi radiochirurginiu budu praejusiu metu birzeli, tai mano koja iki dabar vis dar pamelusi buvusiu venu vietoje. Aisku bent jau nera tu takeliu...
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2013 01 29, 11:24)
uzsiasiau i Gk klinika konsultacijai jau po gimdymo g.gif  ar siose dvejose klinikose skiriasi kasnors ar salina tuo paciu metodu? Esu is Klaipedos tai yra du varianai arba Arminas ir Northway arba Dagilaitis is GK beje zindau kudiki tai idomu ar skiriami kokie vaistai po operacijos g.gif  ir koks as reabilitacijos procesas g.gif  birzelio pradzioj vaziuojam poilsiaut tai nesinoretu kad kojos butu baisios doh.gif

verciau GK.
Beje, Jurininku ligonineje irgi daromos lazerines operacijos,pasidomekite.Juk esate apdrausta.Butu gerokai pigiau.
http://klaipeda.dien...ir-vyrai-342965
http://www.ve.lt/nau...lazeriu-787796/
Man GK viena koja operuota tuo metu,kai maitinau.Dagilaitis sake,kad galima operuotis.Tuomet reikejo savaite po to leistis vaistus i pilva.Dabar gal jau nereikia.Antakalnyje,kiek zinau,vaistai suleidziami tik karta po operacijos.Vadinama reabilitacija-specialios kojines iki kirksnies devejimas arba bintavimasis elastiniais bintais visai dienai(nakti nereikia)1 menesi(dabar jau rašo,kad 2 savaites)...Antakalnyje rekomendavo 3 savaites.GK klinikoje kojinė įtraukta į kainą.
Nuo randu,melyniu galite teptis tepalais,jei manysite,kad reikia.
Melynes per 1-2 menesius praeis,o pigmentines demeles isliks ilgai duriu vietose.Bent man taip buvo.
Papildyta:
Įdomus straipsnis:
http://www.vlmedicin...atoma-lengviau/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 29 sausio 2013 - 20:42
Dar turiu klausimą, besioperavusioms Antakalnio dienos chirurgijos skyriuje: sakė, kad ligoninėje laiko parą, tai ar valgyt duoda per tą laiką? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheerafa @ 2013 01 29, 11:24)
Sveikos
Sakykit kuom realiai skiriasi lazeris ir radiochirurginis budas g.gif
Gal kas salinot venas Northway pas gyd Armina?
Esu buvusi pad ji konsultacijai pries antra nestuma,sake ateity situacija bloges,po antro gimdymo tikrai pablogejo 4u.gif  dabar uzsiasiau i Gk klinika konsultacijai jau po gimdymo g.gif  ar siose dvejose klinikose skiriasi kasnors ar salina tuo paciu metodu? Esu is Klaipedos tai yra du varianai arba Arminas ir Northway arba Dagilaitis is GK beje zindau kudiki tai idomu ar skiriami kokie vaistai po operacijos g.gif  ir koks as reabilitacijos procesas g.gif  birzelio pradzioj vaziuojam poilsiaut tai nesinoretu kad kojos butu baisios doh.gif

Dekoju uz atsakymus

Operuojantis su lazeriu skylutes ir padaro tik ne pjuvius.
Maitinant galima, as praeita savaite paprastuoju budu operavaus, mane veliau operavo, nes pries mane maitinancia moteri operavo. Ja iskart namo isleido. Jai reikalauji jie taves nelaikys, jai nori pasilikt palieka, as per nakti pabuvau ir is ryto isleido. Taip aisku daugumai daro, ale stebejimas vyksta.
Tokia mano patirtis smile.gif
Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2013 01 30, 12:57)
Dar turiu klausimą, besioperavusioms Antakalnio dienos chirurgijos skyriuje: sakė, kad ligoninėje laiko parą, tai ar valgyt duoda per tą laiką? blush2.gif




Taip, pati neseniai ten buvau, tai valgyt duoda. smile.gif
Papildyta:
Mane opoeravo trečiadieni, chirurginiu budu. Viskas praėjo gera, ketvirtadienį išrašė namo. thumbup.gif Tačiau man pradėjo labai stipriai skaudėt galva, negaliu atsistoti ir vaikščioti, nes ir pykint pradeda... visa diena guliu lovoj. kol guliu viskas gerai, atsistoju jaučiu galvos skauska, net norisi nuo jo verkti.. nežinau, kada tai praeis...
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2013 01 30, 13:57)
Dar turiu klausimą, besioperavusioms Antakalnio dienos chirurgijos skyriuje: sakė, kad ligoninėje laiko parą, tai ar valgyt duoda per tą laiką? blush2.gif

Duoda smile.gif Sausio men.operavo lazeriu,tik negalima 12val.iki operacijos valgyt
Atsakyti
QUOTE(MyLediJu @ 2013 02 08, 19:43)
Taip, pati neseniai ten buvau, tai valgyt duoda. smile.gif



QUOTE(niiki @ 2013 02 10, 23:14)
Duoda smile.gif Sausio men.operavo lazeriu,tik negalima 12val.iki operacijos valgyt

Dėkui, merginos, už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos 4u.gif nutariau atiduoti duokle ir pasisakyti del savo operacijos, gal kam pades apsispresti, esu operavusi viena koja 2011m pabaigoj lazeriu, pries tai ilgai delsiau, domejausi, rinkausi kada, kur ir kokiu budu geriausia. Taupiau. Pasirinkau lazeri. Ir neklydau. Ne ziupsneliu nesigailiu. Esu LABAI patenkinta ir begalo dekinga gydytojui R.D. uz puiku jo darba - nuostabiausia kojyte (net pamirsau kad kazkas ten ne taip su ja buvo, o buvo tikrai labai ne kaip), tikiuosi ir toliau viskas klostysis puikiai, pagaliau nesibaimindama del neestetisko kojos vaizdelio (kaip seniau) isdrysau ir jau pusmeti lankau savo megiamus sokiu uzsiemimus biggrin.gif
Anyta operavosi chirurginiu budu Santariskese kiek veliau nei as (norejosi pigiau, parekomendavo jos pazystama kuri ir daresi ) is pradziu dziaugesi, pagerejo, nebekaito nieks ten, randu per dideliu nesimate, sugijo graziai, bet dabar vel sako kyla.. Kiekvieno organizmas individualus (manau cia daugiausia nuo jo viskas priklauso) taciau geras gydytojas ir aparatura manau irgi labai daug duoda (medicina zengia i prieki). Aisku dar po to profilaktika manau svarbu ir gyvenimo budas. Anytai kojine neprigijo nuo pat pradziu, smuko ir pan. As (nors kaip ir nebereiktu man) bet dar kartais del visa ko kad dirbu sedima darba uzsimaukslinu kojine ziema, aisku stengiuosi progai pasitaikius ir iskelti auksciau vakarais, na ir judeti. Nieks nezino kaip cia viskas klostysis toliau, stebesiu. Sveiku ir graziu kojyciu mums visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cheerafa @ 2013 01 29, 13:24)
Sveikos
Sakykit kuom realiai skiriasi lazeris ir radiochirurginis budas g.gif
Gal kas salinot venas Northway pas gyd Armina?
Esu buvusi pad ji konsultacijai pries antra nestuma,sake ateity situacija bloges,po antro gimdymo tikrai pablogejo 4u.gif  dabar uzsiasiau i Gk klinika konsultacijai jau po gimdymo g.gif  ar siose dvejose klinikose skiriasi kasnors ar salina tuo paciu metodu? Esu is Klaipedos tai yra du varianai arba Arminas ir Northway arba Dagilaitis is GK beje zindau kudiki tai idomu ar skiriami kokie vaistai po operacijos g.gif  ir koks as reabilitacijos procesas g.gif  birzelio pradzioj vaziuojam poilsiaut tai nesinoretu kad kojos butu baisios doh.gif

Dekoju uz atsakymus


Man po operacijos paskyre nuskausminanciuosius del visa ko jei labai skaudetu, bet ju neprireike. Reabilitacija po lazerio irgi gana greita, gijimas nuo organizmo. Bandziau tik GK klinika 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:
Man po operacijos paskyre nuskausminanciuosius i namus del visa ko jei labai skaudetu, bet ju neprireike. Tik perrisimo metu i koja suleido. Reabilitacija po lazerio irgi gana greita, gijimas nuo organizmo. 4u.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marmuazele: 20 vasario 2013 - 14:52
Laba diena. as operavausi chirurginiu metodu kauno klinikose, esu patenkinta, na, tik trecia diena po operacijos, kojos dar nematau savo, nes 10 dienu neimti reikia bintu. Bet siaip manau, bus gerai. Mano kojos baisiai isvagotos venu guzais. Man venos verziasi, nes ta dalyka paveldejau, todel zinau, kad po kazkurio laiko bus kitoje vietoje issokus vena, tai ir nemeciau pinigu lazeriams.Kojos man neskauda, vaikstau normaliai, jauciuosi irgi gerai, po narkozes jokiu galvos skausmu, pykinimu, chirurgas puikus.
Atsakyti