Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

O ar yra kazkokiu vaistu ar tepaliuku šiai ligai gydyti? ar iskart operuotis reikia? unsure.gif
Atsakyti
Man padeda gyventi Liotonas, bet jo nemazai isnaudoju, brangu g.gif
Atsakyti
O ar bandėt Venosan pagerti? Kiek pasidomejau, tai visai neblogas. Tai nezinau, gal pabandyti. g.gif
Atsakyti
Labas, gal bus atsiliepimu apie gyd Neriju Bickauska? Jis dirba ir Narmedoje, ir Sugicharoje.

Domintu skleroterapija. Idomu ar gali bedeles atsinaujinti?Kaip jums buvo?

kol kas dideliu bedu nera, viska pasirode po nestumu t.y. yra keletas venu didesniu, kelios dar mazesnes ir daugiausia kapiliaru pilna ant slaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 08 liepos 2013 - 11:48
Gal kas turi atsiliepimų apie kraujagyslių chirurgą Grinkevičių Arūną? Dirba BAK ir Santariškėse.
Atsakyti
Sveikos,

rugpjucio pab.ruosiuosi darytis skleroterapija. Dabar intensyviai duomiuosi pacia procedura smile.gif Gal kas suteiktu info, kokios kojines reikalingos po proceduros: medicinines ar profilaktines kompresines?

Atsakyti
Sveikos. Ar Šiauliuose kas operavotės venas? Gal būtų galima sulaukti atsiliepimų??? Ačiū
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar isoperavo desine koja. siandien jau esu namie. Operavausi Antakalnio dienos chirurgijos skyriuje, pas skyriaus vedeja Markeviciu. Nuostabus zmogus, nuostabus personalas...ir siaip viskas labai labai patiko. Pirma operacija mano gyvenime, baisiai bijojau, todel issiprasiau, kad mane migdytu. Operacija truko apie valanda, dare lazeriu. Kainavo 1250 lt. Dabar reikia gerti priesuzdegiminius vaistus bei pries tromboze. Jau siandien spardziau kamuoli su dukryte, skausmas buna tik prisilietus bei kol issivaikstai, o siaip nera nieko baisiai skausmingo. Dabar esu laiminga, kad pagaliau iveikiau save, turesiu grazia ir sveika koja 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jei norite smulkesnes info rasykite man as, nes nebeseku temos, mielai atsakysiu:4u:
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 08 24, 19:24)

Kainavo 1250 lt.


Labai nebrangiai kainavo. ax.gif
Klaipedoje tokia operacija GK klinikoje 2400 lt. kainuoja doh.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasidalinti patirtimi ir gera žinia. smile.gif gydytoja buvo išrasiusi vaista Venosan. Va, pageriau apie menesi ir tikrai jauciu sumazejusius tuos nemalonius simptomus. Geras jausmas vel gyventi iprastu ritmu. Vartosiu sekmingai ir toliau, siulau visoms išbandyti. thumbup.gif
Atsakyti
Sakykite, kas žinote, kuo skiriasi operuotis kojų venas čia http://www.vmkl.lt/k...urgijos-skyrius ir čia http://www.chirurgij.../kontaktai.html. Rašo ir ten, ir ten dienos chirurgijos centras, abiejose vietose kompensuoja ligonių kasos, bet lazeriu operuoja turbūt tik pirmoje nuorodoje esantis dienos centras?
Ačiū, kad atsakys
Atsakyti
Kada operacija yra kompensuojama ligonių kasų, o kada reikia iš savo kišenės mokėti???
Atsakyti