Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Gerb. gydytojau, noreciau paklausti.
Venos nera issokusios tik vietomis jos labai gerai matosi,o vietomis kapiliaru daug.Man susidaro melyni gumbai apie 2cm dydzio,skauda, niezti ir po keliu val. "sprogsta" pasidaro didziulis plemas,kaip labai gerai susitrenkus. Kojos netinsta,bet venose jauciasi skaudus dilgciojimas,desines kojos ir rankos tirpimas. Bandau gerti kraujotaka gerinanciu-geriau,bent guzai nesusidaro. Buvau pas angiochirurga,tai per 5min. tik paziurejes(su apratu neziurejo) pasiule skleroterapija. Kitu alternatyvu nepasiule.
Ar siuo atveju nera kitos iseities tik skeroterapija?Man 26m.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2012 01 12, 13:00)
Gerb. gydytojau, noreciau paklausti.
  Venos nera issokusios tik vietomis jos labai gerai matosi,o vietomis kapiliaru daug.Man susidaro melyni  gumbai apie 2cm dydzio,skauda, niezti ir po keliu val. "sprogsta" pasidaro didziulis plemas,kaip labai gerai susitrenkus. Kojos netinsta,bet venose jauciasi skaudus dilgciojimas,desines kojos ir rankos tirpimas. Bandau gerti kraujotaka gerinanciu-geriau,bent guzai nesusidaro. Buvau pas angiochirurga,tai per 5min. tik paziurejes(su apratu neziurejo) pasiule skleroterapija. Kitu alternatyvu nepasiule.
  Ar siuo atveju nera kitos iseities tik skeroterapija?Man 26m.


Sunku atsakyt nemačius situacijos. Yra daug gydymo būdų, o skleroterapija vienas iš jų. Ar jums tinka kas nors kita- negaliu atsakyt. Trūksta duomenu.
R.D.
Atsakyti
Sveikos, noreciau kad pasidalintumet patirtimi, kur kaune atlikote koju venu salinima lazeriu? Kokios kainos? Ar kompensuoja? Ar likote patenkintos? Niekaip neprisiruosiu ir nezinau kur darytis kad butu pigiau ir kad aisku rezultatas butu geras....
Atsakyti
QUOTE(Apart @ 2011 11 11, 16:39)
sveiki, norėčiau patarimo : ar pirma pastoti ir pagimdžius operuotis ar pirma susitvarkyti venas ?
Mano viena koja operuota chirurginiu būdu, operavau nes l. tindavo, kita daug prastesnė, o ypač dabar - iššokusios, mėšlungis traukia ir apačioj išlindo prie sąnario l. negražiai atrodo. Esu girdėjus, kad per nėštumą vėl iššoks, o mąstau jei su tokia koja būsiu kad visai blogai nebūtų...gelbėkit  4u.gif


Sveikute, as taip pat daug svarciau ir konsultavausi per kelis gydytojus kada darytis operacija, visi mano atveju rekomendavo pries pastojima viska susitvarkyti, pasidariau, kolkas dar tik pora menesiu po operacijos, bet dziaugiuosi kad ryzausi. kaip bus toliau - galesiu pasakyti tik po laiko smile.gif taigi manau, kad geriausia pasikonsultuoti-pasirodyti keliems gydytojams ir tuomet spresti, nes kiekvienas atvejis yra skirtingas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės (ir tetukai smile.gif ),

Ar dar yra tokių, kas savo kojeles tvarkotės tradiciniu chirurginiu būdu? Man neseniai "tradiciniu" būdu operavo abi kojytes. Būtų įdomu pasidalint patirtim, įspūdžiais ir pojūčiais su patyrusiais chirurgines operacijas... Kiek laiko truko nedarbingumas? Kaip jautėtės? Kaip saugojote savo kojeles?
Atsakyti
Dariausi abieju koju chirurgines operacijas pries metus. is pradziu viena koja, j po keliu menesiu kita. Ntdarbinguma turejau menesi laiko. Jauciausi labai gerai, apie menesi viniojau su elestiniu bintu, o po to kompresines pedkelnes.Labai dziaugiausi kojytemis, bet uz puses metu vienoj kojoje vel issoko, nuejeu pas Zabuli, gal sakau galima but ka padaryt, sake vel operuoti.Toks liudnumas sueme verysad.gif
Atsakyti
Eina sau... O vaistukus suleisti nebegalima?
Man tai abidvi kojas iš karto operavo, tai pradžioje buvau visai neįgali... 10 dienų vyniojau į elastinį bintą dieną naktį, o po to leido dienom kompresines kojines nešiot, o naktim iš vis be nieko miegot - tai naktim tikra palaima biggrin.gif . Bet dienomis tai vis čiurnas paskauda, jei tenka po namus pašliaužiot - tai kojos lyg kaladės tuoj pasidaro... verysad.gif
Atsakyti
Sake vaistu leisti negalima, nes labai liks pigmentines tamsios demes. Nors jei pas kita daktara kreipciaus ,tai tipo gal ir siulytu daryti skleroterapija, o jis tai nepataria, tik chirurgini.Tai nezinau, ar kur kitur konsultacijos eisiu ar kai prades skaudet po kiek metu operuosiu. Dabar kazko nesinori,nes jei vel issoks po operacijos, tai ka kiekvienais metais negi operuosies. Cia man jau antra operacija, pirma turejau pries 10 metu, pastojau ir vel jos islindo.Tai galvojau pagrazinsiu kojytes.Bet vis graziau atrodo, nei pries operacija.Cia mat musu gimines moteru beda, sesuo tai anglijoje tvarke lazeriu, tai dziaugiasi.
Papildyta:
O tau vaistuku neliepe pagerti DETRALEX nuo tinimo ir geresnes kraujotakos ,as menesi po operacijos vartojau ir vasara pirkausi kai buvo karsta ir kojos tino.
Atsakyti
Na dėl vaistukų klausiau - sakė: "blogiau nebus, o geriau irgi "... Nu žodžiu sakė, jie skirti labiau profilaktikai, nors tinimą šiek tiek nuima. Turėjau prisipirkus Cyclo3forte tai geriu, nepakenks... (Šiaip nėščia būdama juos gėriau, kai kojos tino - tai visai pagelbėdavo.) Liepė tik Liotonu vakarais pasitept.
Ilgai kompresines pėdkelnes nešiojot? Gal jau nuolat jas dėvėti su plėstis linkusiom venom reikia?
Pas mane irgi tas 'grožis' paveldėtas, o po dviejų nėštumų ir gimdymų ypatingai išryškėjo... verysad.gif
Atsakyti
Manyciau, kad pastoviai reikia nesioti. Dabar ir neblogu yra ,ypac is SOLIDEA ,tik kad kaina didoka, tai galima butu ir ivairiu spalvu nusipirkti. Ten ir timpu yra kompresiniu.Manau ,jai vasara buciau nesiojus ,gal ir nebutu jos islinde, bet negi per karsti busi su pedkelnem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulsija @ 2011 12 31, 14:47)
Kontraceptiku kaip supratau negalima  verysad.gif

kodel negalima????
Atsakyti
konraceptiku ir informaciniam lapeli parasyta, jog negalima vartoti jei "Yra arba buvo sutrikusi kraujotaka, ypač dėl būklių, susijusių su tromboze (susidariusio kraujo krešulio) kojų kraujagyslėse (giliųjų venų trombozės), plaučiuose (plaučių embolijos), širdyje (širdies priepuolio) arba kitose kūno vietose "
Atsakyti