Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

kaip gražu ta plytų siena wub.gif man net ašarėlė nori riedėti, taip gaila, kad savosios nedarėm,... jūsiškė labai tolygi, dailutė 4u.gif

nežinia, kiek čia fotoaparatas iškraipo, bet grindys atrodo gan aktyvios, lyg šviesesnių norėtųsi žiūrint į foto, bet įtariu, kad čia tik taip atrodo?

Dėl užuolaidų, tai neturiu nuomonės, nes man gyvenime jos iš viso nepatinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 30 lapkričio 2011 - 22:50
QUOTE(Zirzė @ 2011 11 30, 21:23)
dedu irodymus biggrin.gif

sia siena labai dziaugiuosi, tikrai labai dekinga esu uz padrasinima dazyti baltai ax.gif is pradziu ir kaminas buvo baltas, bet ivyko siokia tokia avarija, teko dazyti, pasirinkom pilka spalva ax.gif beje, planuose yra puse sios baltos sienos

4u.gif labai miela.
4u.gif Gal tik laikrodis,kažkur kitur norėtūsi jį matyt g.gif bet buteliukas ant grindų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 01 gruodžio 2011 - 08:08
QUOTE(Lachesė @ 2011 11 30, 23:49)
kaip gražu ta plytų siena wub.gif  man net ašarėlė nori riedėti, taip gaila, kad savosios nedarėm,...   jūsiškė labai tolygi, dailutė  4u.gif

nežinia, kiek čia fotoaparatas iškraipo, bet grindys atrodo gan aktyvios, lyg šviesesnių norėtųsi žiūrint į foto, bet įtariu, kad čia tik taip atrodo?

Dėl užuolaidų, tai neturiu nuomonės, nes man gyvenime jos iš viso nepatinka  blush2.gif


taip,realiai grindys svelnesnes spalvos, tokios pilkos i rusvuma,maisytos su baltu rolleyes.gif o del uzuolaidu - man kaip tik atvirksciai biggrin.gif as be ju gyventi negaliu

QUOTE(Barboraaa @ 2011 12 01, 09:07)
4u.gif labai miela.
4u.gif Gal tik laikrodis,kažkur kitur norėtūsi jį matyt g.gif  bet buteliukas ant grindų thumbup.gif


rasiau,kad laikrodis bus kitasir kitoje vietoje, cia tikdabar uzdejom,i sena vieta,kol nenusipirkom naujo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 01 gruodžio 2011 - 09:40
Zirze, ta siena labai gerai gavosi, labai pagyvina namus. 4u.gif

O dėl užuolaidų, palikčiau taip, kaip yra, gulinčias ant grindų. Mano subjektyvia nuomone, taip gražiau atrodo. Vis tik, kas kliuvo, tai dieninės užuolaidos. Be jų man daugiau šviesos, gaivos ir lengvumo būtų.
Atsakyti
Labai smagus pasikeitimas wub.gif Tik buciau kamina daziusi keliais tonais sviesesniais dazais ir uzuolaidu reikejo paprastesniu, sitos labai pjaunasi su aplinka blush2.gif Reikejo rinktis ne blizgias. Ir dabar is principa yra gerai, tiesiog butu labiau viska dereje.
As pamenu, tik kaip del laiptu konsultavotes ir buvote ju nuotrauka imetusi. Tai jas prisiminus skirtumas didziulis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 01, 11:05)
As pamenu, tik kaip del laiptu konsultavotes ir buvote ju nuotrauka imetusi. Tai jas prisiminus skirtumas didziulis  thumbup.gif


drinks_cheers.gif man ir įstrigę, kaip atrodė prieš tai smile.gif

Gražu pakritusios užuolaidos, tik pačių užuolaidų kitokių norisi, paprastesnių ax.gif Nors man sunku būtų su priežiūra blush2.gif, kai vaikai laksto ir t.t., nebent turėčiau kabint kokias teflonines užuolaidas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 01, 11:05)
Labai smagus pasikeitimas  wub.gif  Tik buciau kamina daziusi keliais tonais sviesesniais dazais ir uzuolaidu reikejo paprastesniu, sitos labai pjaunasi su aplinka  blush2.gif Reikejo rinktis ne blizgias.

tikrai, uzuolaidu minimalesniu reikejo labiau. taip pat plintusai su sienu ir grindu spalva pjaunas smile.gif kaminas ir man sviesesnis prasosi buti. tiesa baltoji siena labai labai grazi rolleyes.gif jei butumet uzuolaidas minimalistiskas darius tada butu galima laiptus spalvota kokia kilimine danga det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 12 01, 14:42)
taip pat plintusai su sienu ir grindu spalva pjaunas smile.gif

Man rodos, čia plintusų dar nėra. smile.gif

Iš ties, ryškios spalvos ir akcentai labiau įrėmina kambarį, bet gerai, kad kai atsibos, užuolaidas galima pakeist. Teisingai Cobre sakė, kad tas blizgumas čia nelabai, nes ta plytų siena tokio tikro, natūralaus audinio prašosi. Nors gal tikrovėje šiek tiek kitaip tas blizgumas atrodo.
Atsakyti
Užuolaidos šiuo metu, mano nuomone, perdaug užgožia ir taip mažą erdvę. Todėl siūlyčiau kirpti. 4u.gif
Atsakyti
taip, plintusu cia dar nera, ateinancia savaite desim smile.gif
del pilkos kamino spalvos, mhm, dazai tai sviesesnio tono byvo, bet kai isdziuvo, labai patamsejo, tai cia siek tiek prasovem smile.gif o del uzuolaidu, na man patinka tokios labiau puosnesnes, kalbu apie naktines, nes dienines tai visai be nieko, paprastos organzos, ir jos sviesos ne kiek nesumazina, juolab, kad rytiniai ir pietiniai langai, viso trys, tai tos sviesos uztektinai kambaty bus rolleyes.gif O del tu pilku, atsibos - pakeisim irnesakyk.gif ai dar, rinkausi labiau apkrautas uzuolaidas nes daugiau akcentu dekoro nebebus, tik kambas minkstas, staliukas, tv ant sienos, ir keli remeliai bei laikrodis smile.gif nei spintos, nei lentynu nebus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 01 gruodžio 2011 - 21:53
QUOTE(Zirzė @ 2011 12 01, 23:51)
o del uzuolaidu, na man patinka tokios labiau puosnesnes,

Matai, kai isirengineji namus, tai didziule beda, kai renkamasi atskiri daiktai, kurie butent patinka, o ne galvojama apie kambari, kaip apie visuma. Kambaryje galima sudeti daug patinkanciu dalyku, bet tikrai grazu bus tik tada, kai deres. Nepriimk, kaip baisios kritikos, kai rasiau, tai tikrai buvau isitikinusi, kad uzuolaidu dabar nekeisi biggrin.gif . Bet gal tai bus tiesiog naudingas patarimas ateiciai mirksiukas.gif
Pasisviesinti kamina irgi juk bet kada galesite smile.gif

Sveikinimai su beveik pabaigtuvem smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 01, 23:10)
Matai, kai isirengineji namus, tai didziule beda, kai renkamasi atskiri daiktai, kurie butent patinka, o ne galvojama apie kambari, kaip apie visuma.  Kambaryje galima sudeti daug patinkanciu dalyku, bet tikrai grazu bus tik tada, kai deres. Nepriimk, kaip baisios kritikos, kai rasiau, tai tikrai buvau isitikinusi, kad uzuolaidu dabar nekeisi  biggrin.gif . Bet gal tai bus tiesiog naudingas patarimas ateiciai  mirksiukas.gif
Pasisviesinti kamina irgi juk bet kada galesite  smile.gif

Sveikinimai su beveik pabaigtuvem  smile.gif  4u.gif


tai viskas gi tvarkoje, nesiteisink rolleyes.gif bet is kitos puses, kodel tureciau rinktis tai, kas man nepatinka? arba palikti tai, kas man patinka, taip sakant, uz borto? smile.gif na noriu as tu uzuolaidu sunkesnio stiliaus, ka man dabar, kentet? rolleyes.gif na jeigu viska susipirkus, apstacius matysiu, kad per daug apkroviau, gi pakeisiu, ne beda mirksiukas.gif nors del blizgumo, tai turiu sutikti rolleyes.gif galbut cia to nereikejo, galbut reikejo matines imti rolleyes.gif
Atsakyti