Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

inc - ir aš su jumis džiaugiuos, kad esat patenkinti sudalintais langiukais. 4u.gif Pas mus irgi va tokie balti biggrin.gif

Specialiai nežiūrėjau ir neatidarinėjau nė vienos įkeltos jūsų nuorodos, kad turėdama laiko parelaksuočiau vaizdais ir grožiais. Tiks paskaitinėju ką prirašėt ir bėgu smile.gif

Mūsų stadija - užuolaidų kabinimas. reikia biškiuką pasipratint prie to, kad metus matytas vaizdas per langus susiaurėja (nors tik po pora cm..)...ypač tas jaučiasi, kadangi dienos dabar niūrios, tamsu, tai pradedu kaltinti užuolaidas, bet turbūt esu neteisi ir priprasiu rolleyes.gif
Atsakyti
Inc wub.gif
Atsakyti
Lacheses ir Inc labai faini būstai thumbup.gif

Paskaitineju, bet visai ikritus i darbus ir vaiku ligas, tai tiktiek ir tesuspeju verysad.gif
Atsakyti
Lacheses, fainai atrodo, tik man dusas irgi krito i akis, nepraktiska manau bus

QUOTE(inc @ 2011 11 21, 22:07)
o aš štai keliu mūsų kvadratuotų langų vaizdelį  mirksiukas.gif

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
čia turbūt neišbandžiusios tik taip gali baimintis - realiai dušo užuolaida viską sulaiko ir neprisitaško wink.gif
Atsakyti
as tai isbandzius ir prisitaskius ir valius n kartu nes ta uzuolaida man nieko nesulaikydavo, o bet taciau su laiku nebe visa vonia prisitaskydavo o tik puse kazkur, tai gal per 3men nesimokus buciau per 6 ismokus biggrin.gif arba kiti moka kitaip drinks_cheers.gif arba prisitaiko kaip kad lachese zada drinks_cheers.gif nors mano duse kabejo uzuolaidos su sarmeneliu juostele ant apacios. matyt nemoku kitaip biggrin.gif

inc, grazu wub.gif tik man kaip visad truksta didesniu ir daugiau langu biggrin.gif
Atsakyti
išbandysim pasakysim, kaip ten su magnetais mums seksis.

Dar kas ieško klozeto naujiems būstams, tai rinkomės šį, nes atitiko kai kuriuos reikalavimu: nerasoja (dvigubas bakelis), labai lengvai valosi, jokių įmantrybių dizaine, dangtis labai gerai sugalvotas, aplink visur lengva valyti. Turėjau traumą anam bute, kai bėgdavo ir bėgdavo kondencatas ir dulkes valyti nuo visokių rantelių doh.gif .

Klausimas apie dušo užuolaidas, gal kas jau esat mėginę pirkti ne spec užuolaidą, o tiesiog iš audinių parduotuvės? ar pasiteisino, gal Klaipėdoje žinot, kur ieškoti? Man kol kas taip sunku, aš čia nieko nežinau, Vilniuje jau buvau kaip žuviokas, visokias skyleles savo radus.
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2011 11 22, 20:01)
išbandysim pasakysim, kaip ten su magnetais mums seksis.

Dar kas ieško klozeto naujiems būstams, tai  rinkomės šį, nes atitiko kai kuriuos reikalavimu: nerasoja (dvigubas bakelis), labai lengvai valosi, jokių įmantrybių dizaine, dangtis labai gerai sugalvotas, aplink visur lengva valyti.  Turėjau traumą anam bute, kai bėgdavo ir bėgdavo kondencatas ir dulkes valyti nuo visokių rantelių  doh.gif .

Sakykit kokios firmos klozetas? g.gif
Atsakyti
konkrečiai šitas ir pirktas jaukuruose. štai
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2011 11 21, 22:07)
Lachese, šauniai pasistūmėjot į priekį  thumbup.gif
o aš štai keliu mūsų kvadratuotų langų vaizdelį  mirksiukas.gif
https://lh5.googleus...76/DSCF6427.JPG



thumbup.gif
Gal kiek valymas tokių langų sudėtingesnis (bet aš nesiskundžiu - pas mus irgi tokie) užtat wub.gif
Atsakyti
Idomi ideja smile.gif Baldai is paleciu biggrin.gif
http://stylishserend...-furniture.html
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 11 23, 15:37)


aha, bet dar as paletes reikia is kazku gaut rolleyes.gif
Atsakyti