Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(♥STELLA♥ @ 2012 02 23, 11:40)
Megaites, labai gera akcija plytelems "Bissel Bianco" 10x20cm

user posted image
gainasi po 35.5Lt iki vasario galo -25% plytelems ir is ACIU korteles -25%
standartine kaina po 59lt/m2
Pamenu, jog kazkuri ieskojo, tai nepraziopsokit


o kurioj parduotuvėj čia ta akcija?? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joana Agota @ 2012 02 23, 15:11)
Juos reikia stipriai priveržti, o man tai nelabai išeina, tai vis krenta doh.gif
Nors MB gal 4 tokius turi studijoj ir yra labai patenkintas. Į naująjį butą vėl 3 tokius nupirko biggrin.gif

astokia prie rasomojo stalo pas tevus turejau, baisiai nepatogi - svyra galas ir svyra... turi rasti padeti, kad ji nevaziuotu zemyn... nu ir seip - kur kampe gal ir nieko, bet matomoje vietoje... nu nelabai jos grazios.... aisku subjektyvu...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2012 02 23, 13:37)
nu ir seip - kur kampe gal ir nieko, bet matomoje vietoje... nu nelabai jos grazios.... aisku subjektyvu...


O man jos labai gražios tongue.gif Mačiau panašią, tik mažesnę ir pastatomą, tai galvoju dar ir tą prigriebt:)
Atsakyti
QUOTE(Joana Agota @ 2012 02 23, 16:16)
O man jos labai gražios tongue.gif Mačiau panašią, tik mažesnę ir pastatomą, tai galvoju dar ir tą prigriebt:)

na ir saunu smile.gif juk skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
Visiškai sutinku, kad skonio reikalas. Mūsų paklausia - pasakom savo nuomonę, o klausiančioji - pasidarys taip, kaip jai atrodys teisingiausia smile.gif

Štai dar idėjų, jei kažkas kartosis nepykit...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 23 vasario 2012 - 15:05
QUOTE(kasiopeja @ 2012 02 23, 10:34)
Racijos tikrai yra, tik reikia susiimti ir nebesiblaškyti. Jeigu linas, tai linas  thumbup.gif
Bet tobulumas slypi paprastume. Jeigu ketini margumą slėpti natūraliu auginiu, tai mano galva tas audinys neturėtų būti margas, t.y. šiuo atveju tai turėtų būti ne skiautinys, o vienspalvis audinys. Žinau, kad lino pločio paprastai neužtenka lovatiesei, tada atskirus gabalus tektų jungti dekoratyvinėmis siūlėmis. Siuvimas kainuotų pigiau negu skiautinio.
Užuolaidai irgi galima nusipirkti plono lino. Bus graži darna - visur vienodas audinys. Aš dar ir patalynę pakeisčiau į balto lino...  ax.gif 


notworthy.gif notworthy.gif Štai tokio stumtelėjimo man ir reikėjo.
Ir visi kiti patarimai teisingi, ypač kai atitinka mano pačios norus.
Tiesiog per pietus nuvažiavau pažiūrėti, radau paprastą, austinę, vienspalvę arti natūralaus pluošto austinę lovatiesę ir nusipirkau. Spalva šiek tiek į šoną nuo nebalinto lino, švelniai kreminė, gal kiek į rudumą. Bet faktūra man patiko, spalva irgi visai nebloga, o ir užuolaidų audinių patikrinau tuose pačiuose senukuose yra derančių, nebus bėdų. Dabar užbaigiu šitą spalvinį variantą, o pakaitiniam komplektui gal prisiruošiu pilkesniam atspalviui. Galų gale šioks toks atsinaujinimas kartais irgi gerai.

QUOTE(Jurgita Decor @ 2012 02 23, 11:50)
Dabar mano pasiūlymas biggrin.gif

Sakyčiau visai tiktų gal ir tokia lovatiesė, anksčiau kažką panašaus ir nelabai brangiai esu mačiusi SENUKUOSE, atrodo, radau jų internetinėje svetainėje...

Ačiū didžiausias 4u.gif Per pietus nuvažiavau pačiupinėti tų lovatiesių senukuose. Tos, kur nurodėt, deja visiška sintetika. Bet visgi išsirinkau - 80 proc. medvilnė, ištisinio audimo, vienspalvė. Pradžia yra biggrin.gif
Šita
user posted image
Nuotraukoje ji geltona, o realybėje kreminis atspalvis labai švelnus, gal kiek link rudumo daugiau, o ne link geltonumo.

QUOTE(Gorada @ 2012 02 23, 12:25)
seip turiu pripazinti, kad cia atsiskleidzia mano fantazijos trukumas. matau kambari ir suprantu, kad jam reikia kazkokio "cinkelio" nes dabar toks "sterilus" be dušios. O kaip ta cinkeli sukurti zalio supraciaus neturiu...

Na su supratimu pas mane irgi trūkumas didelis. Tik tiek, kad man "cinkelio" nereikia. Labiau norėčiau išlakyti vientisumą sterilume smile.gif

QUOTE(Caca* @ 2012 02 23, 12:41)
drinks_cheers.gif As irgi panasiai si kambari "gelbeciau". Siuciau is naturalaus lino ar panasios medziagos lovatiese, 2 dideles pailgas dekoratyvines pagalves (pasisleptu ir suminkstetu galvugalis) ir uzuolaidas. Lovos pagyvinimui prideliociau ryskiaspalviu pagalveliu (melyna- zalia arba zalia- alyvine ar dar kokiu deriniu sugalvociau).Ant palanges pastatyciau pakankamai masyviu ryskiaspalviu vazeliu/zvakidziu ar kitu dekoro elementu, ant spintuciu keli ryskiaspalviai zurnalai ar knygos, ant lovos dar koks nerupestingai numestas pledas ir , mano akimis, vaizdelis butu zymiai geresnis. mirksiukas.gif

Kiek pasirodai savo namučių nuotraukas, tai visur labai gražu 4u.gif Man tokių sukurti nepavyktų dėl gebėjimų trūkumo. Bet ir nenoriu, nes pati geriau jaučiuosi neperkrautame, steriliame būste. Miegamajame lova atrodys kaip nuotraukoja - miegui naudojamos pagalvės pakištos po lovatiese ir jokių papildomų aksesuarų ant lovos rolleyes.gif O langui ri sienų dekoracijom eilė ateis, kai kabės užuolaidos. Jei labai truks, gal ką ir galvosiu. Bet kiek save žinau, greičiausiai netruks.

QUOTE(Barboraaa @ 2012 02 23, 13:41)
Ar jum patogūs tie šviestuvai? g.gif

Taip. Jei naktį prireikia, uždegus visiškai nespigina į akis. O skaitant lovoje šviesą galima nukreipti statmenai į skaitomą paviršių, nebūna to blizgumo ar raidžių liejimosi, kuris būdavo kai šviesa krinta kitu kampu. Man tai labai svarbu, nes neretai skaitau lovoje.

QUOTE(Joana Agota @ 2012 02 23, 14:11)
Juos reikia stipriai priveržti, o man tai nelabai išeina, tai vis krenta doh.gif

Mes tą priveržimo dalį nenaudojam, viršutinė plokštelė pragręžta ir prisukta stacionariai prie spintelės. Galima buvo ieškoti su pakoju, bet tada pakojis užima vietą ant spintelės, o jos man tik tik laikrodžiui ir knygoms užtenka biggrin.gif Todėl pasvarstę pasirinkom šiuos, kurių kojytė užima tik kelis centimetrus spintelės kamputyje.

QUOTE(Gorada @ 2012 02 23, 14:37)
astokia prie rasomojo stalo pas tevus turejau, baisiai nepatogi - svyra galas ir svyra... turi rasti padeti, kad ji nevaziuotu zemyn... nu ir seip - kur kampe gal ir nieko, bet matomoje vietoje... nu nelabai jos grazios.... aisku subjektyvu...

Pirkom pigius, pabandymui ir pažiūrėjimui, ar patogu. Kol kas veikia be priekaištų, kaip pakreipi, taip ir stovi, nesvyra niekas. Kadangi man labai patiko, tai jei sugestų, ko gero ieškočiau brangių ir kokybiškų analogų.
Atsakyti
Sveikinu su pirkiniu!
Ištryniau ankstesnę žinutę, perrašinėti tingiu, todėl pasakysiu trumpai smile.gif
Man "išsaugoti teisingą bangą" padeda "home page". Sąrašiukas štai toks:

http://www.tineskreativehjorne.com/
http://smaatteriet.blogspot.com/
http://moderncountry.blogspot.com/
http://lantlif.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 23 vasario 2012 - 15:54
QUOTE(fishke @ 2012 02 23, 12:25)
aaaa, dūšia čia atsigauna  wub.gif  wub.gif

Reikia apgalvoti viską dėl virtuvinio  doh.gif Sprendžiu problemikę, nors gal labiau problema ją pavadinčiau  doh.gif Gyvenam mažose erdvėse, taip kad šviesios spalvos išsigelbėjimas , bet yra bet..... MB prieš baltą virtuvę, kad ir su rusvu stalviršiu, o a būtent šviesaus noriu, nes mums tamsios spalvos labai užgoš erdvę... O šitam stiliukui būtent virtuvėje dominuoja gi tos spalvos, ne nebent dar country stiliuke ta balta pasendinta  unsure.gif

Gal turit kokių skandinaviškų virtuvių foto, kur nebūtų akinamai baltų spalvų , o gal net šiek tiek kitokių atspalvių  rolleyes.gif
P.s. nu ***** blemba,  virtuvėje sukiojuos aš, valgyt gaminu aš, o reikia kompromiso .... Kažin kaip čia sugalvojus pašantažuot MB, kad nebgalėtų prieštaraut man  biggrin.gif


uch! kaip gerai, kad maniškis pasirašo ant baltų virtuvės baldų, nes pas mus irgi ta pati bėda - mažai vietos, ir dar virtuvė sujungta su svetaine. Tai siekiam tą virtuvę padaryti kuo nepanašesnę į buitinę virtuvę, kad nerėžtų akies..tiesiog išnyktų bendram kontekste ax.gif
Yra keli variantai kaip padaryti, kad virtuvė atrodytų erdvesnė:
- palikti tik apatines spinteles (bet čia tik tiem,kas turi kokias kamarėles pasidėjimui..nes vargu ar tilps visi virtuviniai rakandai į 3-4 apatines spinteles). Štai keli variantai, įrodantys, kad erdvės iš ties padaugėja vizualiai ir ne tik:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
- kitas variantas: pasiūlyk vyrui kompromisą - apatines spinteles darykite tamsesnes, ar medžio imitacija, o viršutines palikite baltas. Tokiu atveju vizualiai vėl atrodys virtuvė didesnė, nes nekabės nieko tamsaus/spalvoto viršuje. Jei jis nenori jokios baltos spalvos virtuviniam komplekte, tuomet vietoje medinių viršutinių spintelių, rinkis su stiklais. Štai keli pavyzdžiai baltų ir stiklinių virųutinių spintelių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

- erdvės pojūtį taip pat padeda sukurti blizgūs paviršiai. Šiek tiek irgi optiškai "išloštum" mirksiukas.gif
user posted image

- Na o jei negalėčiau rinktis baltų baldų, ko gero imčiau kažkokį šviesų medį.. a la :
user posted image

O šiaip siūlau pakalbėti su vyru gražiai, kaip ir pati sakei, juk ten tavo karalystė ir jis tik karts nuo karto nosį įkiša, todėl tau visų pirma ir turi būti jauku, smagu ir miela. IR JEI KĄ mesk jam ultimatumą - arba leidžia daryti baltą virtuvę, arba darysit tokią, nes nesutarėt dėl spalvų thumbup.gif
user posted image

nuotraukas pavyzdžiams rinkausi iš google ir iš čia
Atsakyti
QUOTE(sunshow @ 2012 02 23, 17:00)
uch! kaip gerai, kad maniškis pasirašo ant baltų virtuvės baldų, nes pas mus irgi ta pati bėda - mažai vietos, ir dar virtuvė sujungta su svetaine.

labai ačiū už komentarą bigsmile.gif pas mus irgi sujungta, bet.........su miegamuoju doh.gif tai dar kažkokią kaipo pertvarą reikės sugalvot , kažin kaip skandinavai sprendžia tokius reikalus g.gif nesinori stipriai izoliuot miegamojo, tik kad nekristų bais į akis , jokių stiklinių pertvarų nesinori, buvom svarstę lengvas užuolaidas, bet kai erdvės mažos, tai nžn kaip žiūrėtųsi rolleyes.gif

o visgi gražiausiai žiūrisi baltas virtuvinis su rudu stalviršiu .... O jei ne, rimtai siūlysiu MB paskutinį variantą doh.gif

tiesa, ar gali būt medžio masyvo stalviršis????? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2012 02 23, 19:11)
labai ačiū už komentarą  bigsmile.gif pas mus irgi sujungta, bet.........su miegamuoju  doh.gif tai dar kažkokią kaipo pertvarą reikės sugalvot , kažin kaip skandinavai sprendžia tokius reikalus  g.gif nesinori stipriai izoliuot miegamojo, tik kad nekristų bais į akis , jokių stiklinių pertvarų nesinori, buvom svarstę lengvas užuolaidas, bet kai erdvės mažos, tai nžn kaip žiūrėtųsi  rolleyes.gif

o visgi gražiausiai žiūrisi baltas  virtuvinis su rudu stalviršiu .... O jei ne, rimtai siūlysiu MB paskutinį variantą  doh.gif

tiesa, ar gali būt medžio masyvo stalviršis?????  blink.gif


Čia buvo įdėta viena nuotrauka dėl miegamojo zonos atskyrimo
user posted image

O šioje žinutėje yra daug baltu virtuviu pažiūrėjimui.
nuoroda

Medžio masyvo stalviršis gali būti. Pas mane stalviršis yra klijuoto ąžuolo masyvo, alyvuotas.
Atsakyti
Lachese, čia specialiai Tau, priedas prie širdelės, manau, kad patiks...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 24 vasario 2012 - 10:56
QUOTE(fishke @ 2012 02 23, 19:11)
tiesa, ar gali būt medžio masyvo stalviršis?????  blink.gif

gali, žinoma drinks_cheers.gif Draugai susikomplektavo virtuvę tiesiog iš Ikeos, tai rigi stalviršis natūralus medis. Tik gal jį daugiau pasaugoti reikia. Iš kitos pusės, jo nusidėvėjimas toks natūralus atrodo ax.gif
Atsakyti