Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

4u.gif
Sveikutes,
Zadejau is rudens paseti, bet, kai taip slapia buvo, nebesejau lauke, dabar turiu i kamera padejus pakeli, g.gif sakau, jau gal reikia kambaryje paset? Ar dar anksti?
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 09, 12:54)
Levandų radau pirkti IKI Nojaus sėklų stende.  mirksiukas.gif

prie mūsų yra tik IKI CENTO, šiandien apžiūrėjau, nėra nieko... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(šeima iš 5 @ 2012 02 09, 13:24)
4u.gif
Sveikutes,
Zadejau is rudens paseti, bet, kai taip slapia buvo, nebesejau lauke, dabar turiu i kamera padejus pakeli,  g.gif  sakau, jau gal reikia kambaryje paset? Ar dar anksti?


aš irgi pulsiu sėt, vos tik rasiu pirkt, žemės turiu. O kameroj neperšalta? Mano kitokių gėlių sėklos į šaldytuvo stalčių sukištos.
Atsakyti
Aš manau ir kitose PC kur stovi Nojau sėklų stendas turėtų būti. Ar gal ir kitų firmų yra, nežinau.
Atsakyti
pasejau - padejau saltai, o kur toliau laikyti? ant radiatoriaus kisti ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2012 02 09, 15:22)
Aš manau ir kitose PC kur stovi Nojau sėklų stendas turėtų būti. Ar gal ir kitų firmų yra, nežinau.


Maximoje siandien patikrinau, ner schmoll.gif Bet gal cia tik musu kaime taip...
Atsakyti
ax.gif mano lavandos pradėjo dygti...o kaip toliau g.gif reik išpikuot paskui tikriausiai , ar nereik g.gif ir jeigu reik , ar į atskitus indelius , ar kaip darot...kokio dydžio reik indelių blush2.gif g.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labai norėčiau levandų pasisėti, tačiau nežinau, kurių nes sako, kad vienos labai kvepia, o kitos - ne. Gal kas galit rekomenduoti ar žinote, kurios tos kvepiančiosios?
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 02 19, 20:04)
ax.gif mano lavandos pradėjo dygti...o kaip toliau g.gif reik išpikuot paskui tikriausiai , ar nereik g.gif ir jeigu reik , ar į atskitus indelius , ar kaip darot...kokio dydžio reik indelių blush2.gif  g.gif Dėkui 4u.gif


Diuni, sveikinu su sudygimu biggrin.gif o kiek dienų praėjo nuo sėjos? Ar gali papasakot kaip ir kur sėjai?
Aš šiaip ne taip radau sėklų, dabar jas įdėjau į šaldymo kamerą, ruošiuos sėti kovo pirmomis dienomis, manau panaudoti kiaušinių dėžutės popierines. Ant maniškių sėklų pakelio parašyta, kad sudygsta per 30- 40 dienų. Oho kiek reiks kantrybės laukt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ponia Zosė @ 2012 02 20, 11:15)
Labai norėčiau levandų pasisėti, tačiau nežinau, kurių nes sako, kad vienos labai kvepia, o kitos - ne. Gal kas galit rekomenduoti ar žinote, kurios tos kvepiančiosios?


Gal čia nuo uoslės jautrumo priklauso biggrin.gif Kitiems lavandos net baisiai smirdi...
Atsakyti
QUOTE(Ponia Zosė @ 2012 02 20, 10:15)
Labai norėčiau levandų pasisėti, tačiau nežinau, kurių nes sako, kad vienos labai kvepia, o kitos - ne. Gal kas galit rekomenduoti ar žinote, kurios tos kvepiančiosios?

lavandula angustifolia stipriau kvepia, nekvepia visai ar silpnai - lavandula stoechas, l. longifolia. Tik kvapus individualiai priimam. Pirkit l. angustifolia, auginkit saulėkaitoj ir patrynus lapelius tikrai kvepės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 02 20, 14:10)
Ant maniškių sėklų pakelio parašyta, kad sudygsta per 30- 40 dienų. Oho kiek reiks kantrybės laukt doh.gif

čia dar mažai laukt, net ir po 1,5-2 metų sudygsta, nereikia skubėt išmest biggrin.gif
Atsakyti
O ka man daryt? Isdygo viena vienintele seklyte Pink Perfume... traukti i sviesa? Ar gal atsargiai su zemem ja persodinti atskirai?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 02 20, 14:38)
O ka man daryt? Isdygo viena vienintele seklyte Pink Perfume... traukti i sviesa? Ar gal atsargiai su zemem ja persodinti atskirai?

na, pabandyk perkelt 4u.gif
Atsakyti
Pabandysiu 4u.gif O taip taip gaila jos butu blush2.gif
Atsakyti