Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 09, 22:11)
Ar tiktų levandoms verdeteros žemė skirta pomidorams ir paprikoms?  g.gif Ji tokia puri  ax.gif Rytoj ir aš žadu sėti  biggrin.gif Bet tik 4 dienas tešaldau šaldytuve, tai gal kai pasėsiu vazoniuką dar išnešti kur šalčiau?  g.gif


Sėk pagal nuotaiką ir išdygs. O šalčiau nesšti kažin ar yra prasmės. Gal yra geirau išmanančių. Bet kaip anksčiau rašiau, šaldžiau dygo, nešaldžiau irgi dygo biggrin.gif meilės joms reikia. Meilės biggrin.gif
Atsakyti
Bandau jau ketvirta karta, ziuresim, dariau ir pagal taisykles ir ne, ir nieko..... blush2.gif
Atsakyti
As ir maniau, kad su levandom jokio vargo.. Bet siemet sejau dvejas-rozine ir dar viena melyna. Rozine viena buvo islindusi pasidairyti ir numire.. Melyna ir viena islindo, numiro, bet matau, kad dar 4 islindo.. bijau sumeluoti-gal geras menesis praejo g.gif Dar turejau pasilikusi seklu..tai dabar susejau ir i balkona isnesiau-tupes pora savaiciu, parnesiu ir ziuresiu kas bus bigsmile.gif

QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 09, 22:11)
Ar tiktų levandoms verdeteros žemė skirta pomidorams ir paprikoms?  g.gif Ji tokia puri  ax.gif Rytoj ir aš žadu sėti  biggrin.gif Bet tik 4 dienas tešaldau šaldytuve, tai gal kai pasėsiu vazoniuką dar išnešti kur šalčiau?  g.gif

As pirkau Verderteros, skirta gelems smile.gif
Atsakyti
http://s612.photobuc...nt=DSCF7400.jpgsveikutes visos,na labai susidomejau levandomis sodinti pati is seklu nesiryzau,nusipirkau va tokius du krumelius tai dabar lauksiu kas cia man gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduza370: 10 kovo 2012 - 10:16
O as pasisejau tai vis lenda po biski, letai bet veiksmas vyksta su daigeliais ir iskistom uodegelem suskaiciuoju apie 20 vnt thumbup.gif tikiuosi nezus ne viena o dar daugiau iskis nodytes wub.gif
Atsakyti
as irgi is lauko parnesiau vazoneli, padejau ant radiatoriu,maiseliu uzdejau,ziuresim ar dygs ir ne bigsmile.gif kazi po kiek laiko galima tiketis pirmu daigeliu? unsure.gif
Atsakyti
Na va aš irgi jau pasisėjau, sėklos su pasibaigusiu galiojimu, kelis metus jau nusipirkus turėjau, bet vis neatsirasdavo vietos joms, dar mažai pašaldytos, bus matyt ar išvis dygs biggrin.gif Bet šiaip norėčiau jų, gražios man wub.gif
Atsakyti
o cia mano levandos paveiksluotos pries pora savaiciu biggrin.gif ax.gif

http://www.flickr.co.../in/photostream
Atsakyti
ax.gif mano irgi taip atrodo...pastypusios tokios ir labai lėtai auga irgi ax.gif
Atsakyti
Aga mazokai saulytes joms, as pernai siltnamy atsitiktinai pasejau, tai kai isdygo, tai nebuvo koteliai tokie ilgi, lapiukai prie pat zemes buvo, bet per durna savo galva prazudziau as jas, ziemai sugalvojau i vonia parnest, per Kaledas gala gavo, daugiau nebeistempe, nors buvo mazytes, bet lapeliai jau kvepejo levandomis, isivaizduoju, koks kvapas buna, kai jos zydi wub.gif
Atsakyti
Nu manosios lenda kaip pasiute dabar apie 26 suskaiciavau jau tuoj skaiciu pamesiu nes daug uodegyciu matosi wub.gif labai laukiu kol paaugs noriu ju kvapa uzuosti, labai man jis patinka o dar kai savo augintu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kokias sejote, kad taip pasiutusiai dygsta? 4u.gif
Atsakyti