Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(mumrikas @ 2012 03 30, 12:11)
Dar per anksti ką nors suprast, nes jų lapeliai dar nedygsta, per anksti. Pas mane dideli kelių metų krūmai, niekad jų nekerpu kol nepradeda nauji pumpurėliai rodytis, tai dabar stovi gražūs sidabriniai kupstai, bet atželdinėt pradeda daug vėliau  mirksiukas.gif


Supratau, laukiam ir tikimes geriausio smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2012 03 21, 13:27)
Pabandykite sėklas suvynioti į drėgną drobelę ar kažkokią panašią medžiagą, kuri būtų tanki ir nebūtų sunku nukrapštyti tas sėklytes kai sėsite  ax.gif Po to į kažkokią mažą dėžutę įdėkite ir į šaldytuvo daržovių skyrelį kokiom keliom dienom, aš taip dariau, tai dygsta kaip šepetys  biggrin.gif


Man iš kovo mėn. pasėtų išdygo tik viena vienintelė lavandėlė (Nojaus sėklos, pakuotė buvo nehermetiška, ta prasme tik pakelis), ir ta pati nuleipusi, neleidžia lapų, abejoju ar gyvens...
Nusprendžiau nepasiduoti, sukišau sėklas į šaldytuvą pagal jolityxxx metodiką. Gal taip pavyks... unsure.gif jei ne, bandysiu kitais metais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 04 balandžio 2012 - 14:14
Aš ir sėjau Nojaus sėklų levandas, laikiau mėn. šaldytuve ir tris dienas drėgnam skudurėlyje šaldytuve, ačiū jolituxxx už patarimus, sudygo puikiai thumbup.gif , pirmą kart man pavyko ir dėka šios temos, dabar belieka užaugint daugelius, jie tokie mini bloznučiai, bet tikiuos, kad sustiprės. Ir kitoms linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
As daiginu Nojaus seklytes smile.gif O dariau taip: i saujele zemiu supyliau seklytes ir ismaisiau, kad pasiskirstytu vienodai po zemes, tada i maiseli ir i kamera menesiui. Po menesio istraukiau, leidau atsileisti zemiai o tada maisytoj zemej su smeliuku pasejau jas, aptraukiau dezute maiseliu ir padejau ant palanges smile.gif Kol kas dygsta be problemu thumbup.gif
Atsakyti
svarstau, gal ir man perkelti iš šaldytuvo į kamerą? Gal žemesnė temperatūra greičiau pažadintų tas tinginėles g.gif
o po kiek dienų jums sudygo po tų visų šaldymo terapijų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 04 balandžio 2012 - 16:03
laikiau šaldytuve ant drėgnos medžiagėlės savaitę, pasodinau į smarkiai drėgną daiginimo žemę, į nedidelį indelį, uždengiau plėvele ir po keturių dienų žiūru, kad pelyti pradėjo blink.gif kas ne taip? sad.gif
Atsakyti
Aš levandas sėju tik birželį, liepą, kai šilta ir galima laikyti lauke. O dabar didelė tikimybė, kad išstyps ir pan. Pernai net susivėlinau, rugpjūtį sėjau, išdygo, truputį paaugo, palikau vazone žiemot, matysiu, kaip peržiemojo smile.gif
Atsakyti
Aš šiemet dar kartą mėginau laimę su levandom. Iš šimto sėklų išdygo 5. Ir šaldžiau, ir kalbinau, ir pykau lotuliukas.gif . Na sunkiai man su jomis sekasi rasti kalbą. . Dabar pastačiau balkone ir pasakiau- norit gyvenkit , norit - ne rolleyes.gif . Vienas dar lenda daigelis - toks storuliukas. Matysim, bet jau susiradau kas turi senų daigų ir, matyt, reiks sodinti tokius, nebevargti...
Atsakyti
QUOTE(Ašne @ 2012 04 04, 17:23)
laikiau šaldytuve ant drėgnos medžiagėlės savaitę, pasodinau į smarkiai drėgną daiginimo žemę, į nedidelį indelį, uždengiau plėvele ir po keturių dienų žiūru, kad pelyti pradėjo  blink.gif  kas ne taip? sad.gif

O jūs kasdien vėdindavot, aš tai dažnai vėdinau, keičiau sausa plėvele,
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 04 04, 17:01)
svarstau, gal ir man perkelti iš šaldytuvo į kamerą? Gal žemesnė temperatūra greičiau pažadintų tas tinginėles  g.gif
o po kiek dienų jums sudygo po tų visų šaldymo terapijų?

Man sudygo labai greit, po kokių keturių penkių dienų pasimatė rezultatas.
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 04 04, 14:01)
o po kiek dienų jums sudygo po tų visų šaldymo terapijų?


Gan greitai, pirmieji daigeliai islindo gal po triju ar penkiu dienu, kiti veliau smile.gif

O del pelesio, tai per slapia zeme ir vesu. Kaip jau kazkuri minejo, reikia pravedinti vis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2012 04 04, 14:18)
Aš ir sėjau Nojaus sėklų levandas, laikiau mėn. šaldytuve ir tris dienas drėgnam skudurėlyje šaldytuve, ačiū jolituxxx už patarimus, sudygo puikiai  thumbup.gif , pirmą kart man pavyko ir dėka šios temos, dabar belieka užaugint daugelius, jie tokie mini bloznučiai, bet tikiuos, kad sustiprės. Ir kitoms linkiu sėkmės  4u.gif


Labai smagu, kad pravertė patarimai, sekmės auginant jas toliau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Ašne @ 2012 04 04, 16:23)
laikiau šaldytuve ant drėgnos medžiagėlės savaitę, pasodinau į smarkiai drėgną daiginimo žemę, į nedidelį indelį, uždengiau plėvele ir po keturių dienų žiūru, kad pelyti pradėjo  blink.gif  kas ne taip? sad.gif


Sutinku su auksčiau pasisakančiom, taip pat manau, jog per drėgna gal žemelė ir pravėdint gal daugiau reikėjo, aš kasdien viską stengiuos pravėdint, man jau tas įprasta, su visais augalais taip darau, tai gal to nepaminėjau g.gif O jei išvykstu keliom dienom ar ilgiau, tada išvis be plėvelės palieku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 04 04, 14:13)
Nusprendžiau nepasiduoti, sukišau sėklas į šaldytuvą pagal jolityxxx metodiką. Gal taip pavyks...  unsure.gif jei ne, bandysiu kitais metais smile.gif


Na nevisai čia mano metodika, kažkas panašaus daroma norint susidaigint braškes, tai pritaikiau levandoms tą blush2.gif Tik va su levandomis iš pirmo karto susitariau, o su braškėm tai jau 3 kartą bandau ir niekaip nesiseka doh.gif Turiu tik 2 normalius braškių daigus ir vieną nupiepusį, matomai eisiu studijuot braškių temą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxxx: 05 balandžio 2012 - 18:36
http://public.fotki....-/p1140331.html

kaip manot, reikia jau jas išpikiuoti? Ar gali iki sodinimo į gruntą palaukti. Labai jau rankos nekyla smile.gif
Atsakyti