Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

4u.gif Pas mane irgi tik 3,tai juokiuosi,kad vienas man,kitas draugei,o kitas dar kitai lotuliukas.gif Nes per laida "Buk mano meile",pasake,kad levandos kelia vyrams nora lotuliukas.gif lotuliukas.gif
[/quote]
Antradienį išpikiuotos, apskabytos. Žiūrėsim kaip jos toliau elgsis. Tikrai pasidalinsiu, jei tik neužsiožiuos. O tai gaila vyro... vistik 60 levandų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 05 04, 13:42)

Antradienį išpikiuotos, apskabytos. Žiūrėsim kaip jos toliau elgsis. Tikrai pasidalinsiu, jei tik neužsiožiuos. O tai gaila vyro... vistik 60 levandų  lotuliukas.gif


parodykit mums tą stebuklą karts nuo karto, kad žinotumėm kaip turi atrodyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2012 05 01, 23:17)
Sveikos 4u.gif šiemet užsimaniau lavandų ir pasisėjau, dabar paskaičiau apie sėjimą biggrin.gif ir spėkit, nei aš šaldžiau, nei nieko, tiesiog susėjau ir vsio, tai nedygsta doh.gif ot, gal kas parduoda lavandų daigelius, arba žinot kur internetu būna pirkti? rolleyes.gif

Sveikos, va čia nebrangios ir net kelių spalvų levandos http://www.daugiametes.lt/ , o aš iš draugės parsinešiau du suaugusius augalus ir pasisodinau prie rožių wub.gif Tai mano 30 daigelių kaip bluselės atrodo, kada tokių sulauksiu g.gif gal per pora metų.
Atsakyti
Mano levandos iš 90 , rodos, ar 100 , nebepamenu, išdygo 5 . Pirmą kartą per kokius 3 metus. Tai jau pasiekimas lotuliukas.gif thumbup.gif

Dabar esam tokios gražuolės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 04 gegužės 2012 - 21:04
QUOTE(Teracota @ 2012 05 01, 09:39)
Labas rytas,

dalinuosi savo antramečių levandų žiedais smile.gif
Nuotraukos darytos pernai liepos pabaigoje. Nelabai kokybiškos  ax.gif



o jau grozis levandu... wub.gif As pora pakeliu susejau, bet kol kas tik pora mazyciu daigeliu matau... o jau trys geros savaites praejo... verysad.gif
Atsakyti
Taip džiovinau. Paskui gėrėm arbatas ir vonioje pasidėjus esu wub.gif

QUOTE(marfa @ 2012 05 04, 11:19)
thumbup.gif  wub.gif nerealus vaizdas.
O tu ziedus susidziovini?



Papildyta:

Ačiū wub.gif
Jos ilgai dygsta


QUOTE(@Deborah@ @ 2012 05 04, 22:51)
o jau grozis levandu...  wub.gif  As pora pakeliu susejau, bet kol kas tik pora mazyciu daigeliu matau... o jau trys geros savaites praejo... verysad.gif

Atsakyti
4u.gif Zujka,kaip tavo levandos? Dar nera lysnu? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kol kas nieko neprognozuoju. nes vakar isverčiau kelis vazoniukus su džiūvėsėliais. Tad žiūrėsiu kas bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 05 10, 14:34)
Kol kas nieko neprognozuoju. nes vakar isverčiau kelis vazoniukus su džiūvėsėliais. Tad žiūrėsiu kas bus toliau.

Pas mane irgi is 3ju daigu liko vienas verysad.gif Per kvaila galva buvau isnesus i siltnami,o ten matomai sudziuvo. doh.gif
Atsakyti
as pernai gruodzio menesi suberiau seklytes tiesiai i grunta ir zinot ka - SUDYGO biggrin.gif

zinant kokio dydzio krumai is vienos sekliukes isauga, tai levandu po poros metu turesiu daug lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 10 gegužės 2012 - 20:11
jei kas pamena - gyriausi kad daug isdygo levandu, tai ka jus manot - pasirodo as ten katzole matyt busiu pasejus, o ne levandas.( is lapeliu speju) lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tai, vadinasi, beliko mano pirmosios setos ir tik 6 levandos..... blush2.gif
Atsakyti
As persoinau savo levandas tai 25 krumiukus turiu mamai biski nuvesiu
Atsakyti