Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

maximoje ziurejau levandos 2 rusiu buvo. vienos tikrosios , kur lauke ziemoja pas mus , o kitos be lotynisko pavadinimo todel veisle neaiski g.gif tikrosios kainavo po 16 , o tos kitos ,jei neklystu po 8 mazesniuose vazoneliouse. del nuolaidu nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 24, 17:54)
va ka tik is maxe grixzau - 30proc akcija lauko gelems, levanda maciau 16lt kainuoja...

Tai daug pas jus g.gif musu maxej tai 12,99 su 30% nuolaida tai 9 su centais ir kvepia uosciau ax.gif

Ka tik perskaiciau kad sitos turbut ne tos bus, bet gal ziemos ir jos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 24 gegužės 2012 - 19:53
moliniuose vazinuose buvo po 16 su centais o plastasiniame 12 su centais...
as pirkau tas pigesnes...dar nezydi,bet tikrai kvepia...isodinau i dideli vazona,nelabai turiu zemes..bandziau ieskoti info apie auginima vazoneli...bet nieko neradau...tai tiesiog stebesiu kaip cia mums bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jalka: 24 gegužės 2012 - 20:12
QUOTE(jalka @ 2012 05 24, 21:11)
moliniuose vazinuose buvo po 16 su centais o plastasiniame 12 su centais...
as pirkau tas pigesnes...dar nezydi,bet tikrai kvepia...isodinau i dideli vazona,nelabai turiu zemes..bandziau ieskoti info apie auginima vazoneli...bet nieko neradau...tai tiesiog stebesiu kaip cia mums bus...

tada leksiu nusipirkti mirksiukas.gif gal dar bus ax.gif Man svarbiausia kad kvepetu bigsmile.gif Tokia nostalgija levandu lauku kvapui flirt.gif
Atsakyti
Levandos dygsta puikiai palaikius seklytes saldytuve. Temoj anksciau buvo aprasyta.
Atsakyti
apie daiginima skaiciau...bet ar jos augs vazonelyje?? niekur nerandu atsakymo doh.gif
jau tuoj zydes mano grazuole,po truputi melynuoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 05 25, 09:13)
apie daiginima skaiciau...bet ar jos augs vazonelyje?? niekur nerandu atsakymo doh.gif
jau tuoj zydes mano grazuole,po truputi melynuoja wub.gif

o galima nekuklų klausimą užduot, kaip ieškojai? biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
google pagalba ieskojau...bet visur raso ta pati kaip daiginti,kad auga dirvoj,kad kai salta ziema reikia pridengti...apie auginima vazonely niekur nieko nebuvo...maximos pardaveja i klausima ar galiu auginti vazonely atsake-pameginkit...
aciu uz fotkes,grazios..bet ne fotkiu gi ieskojau...norejau info apie auginima vazonely..ar imanoma issaugot per ziema?ar tiesiog baigesi vasara ir ismest...
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 05 25, 10:46)
google pagalba ieskojau...bet visur raso ta pati kaip daiginti,kad auga dirvoj,kad kai salta ziema reikia pridengti...apie auginima vazonely niekur nieko nebuvo...maximos pardaveja i klausima ar galiu auginti vazonely atsake-pameginkit...
aciu uz fotkes,grazios..bet ne fotkiu gi ieskojau...norejau info apie auginima vazonely..ar imanoma issaugot per ziema?ar tiesiog baigesi vasara ir ismest...


Aš auginu vazone, bet dideliam biggrin.gif ir tas vazonas balkone.
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 05 25, 09:46)
google pagalba ieskojau...bet visur raso ta pati kaip daiginti,kad auga dirvoj,kad kai salta ziema reikia pridengti...apie auginima vazonely niekur nieko nebuvo...maximos pardaveja i klausima ar galiu auginti vazonely atsake-pameginkit...
aciu uz fotkes,grazios..bet ne fotkiu gi ieskojau...norejau info apie auginima vazonely..ar imanoma issaugot per ziema?ar tiesiog baigesi vasara ir ismest...

Nemeskite, uzkaskite ta vazona i zeme ir viskas bus liuks, o jei nera kur kasa, tai artejant salciams kam nors padovanokite, ir dovanoti smagu, ir gauti dovanu 4u.gif Uzkas gaves dovana i zeme ir isziemos 4u.gif
Ot ekologiska mastysen lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 05 25, 10:46)
google pagalba ieskojau...bet visur raso ta pati kaip daiginti,kad auga dirvoj,kad kai salta ziema reikia pridengti...apie auginima vazonely niekur nieko nebuvo...maximos pardaveja i klausima ar galiu auginti vazonely atsake-pameginkit...
aciu uz fotkes,grazios..bet ne fotkiu gi ieskojau...norejau info apie auginima vazonely..ar imanoma issaugot per ziema?ar tiesiog baigesi vasara ir ismest...


Aš auginu vazonėly rozmariną - vasarą išnešu į lauką, jis tada auga, žydi. Žiemą parnešu namo, apkarpau, pastatau vėsiau ir šviesiau (ant palangės kur nėra radiatoriaus), labai mažai laistau ir jis tiesiog ilsisi. Dabar jis vėl iškeliavo į kiemą ir auginasi naujus ūgliukus po žiemos. Manau, tas pats turėtų būti ir su levanda g.gif
Atsakyti
va mano levandu krumukas...
user posted image

aciu kad paprotinot...juk issikas vienmetes geles..ikasiu i zeme ziemai....gal issilaikys..... mirksiukas.gif
Atsakyti