Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Maciau, atrodo per "Stiliaus" laida, kazkur salia Vilniaus yra visas levandu ukis. Per zydejima tai turetu pasakiskas vaizdas ir aromatas buti.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 07 12, 10:45)
mano levandos kol kas tik tokios, labai prastai auga ... gal kad netrestos g.gif




Mano dar prasčiau atrodo. Pasodinau iš indelio į žemę, tai tokios nepatenkintos... Kažin ar žydės pirmametės g.gif Reiks apmulčiuot žole, nes neturiu galimybės laistyt, taip mažiau drėgmės išgaruos. Įdomu kaip į dilgėlių raugą sureaguotų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 12 liepos 2012 - 10:19
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2012 07 12, 11:15)
Mano dar prasčiau atrodo. Pasodinau iš indelio į žemę, tai tokios nepatenkintos... Kažin ar žydės pirmametės g.gif Reiks apmulčiuot žole, nes neturiu galimybės laistyt, taip mažiau drėgmės išgaruos. Įdomu kaip į dilgėlių raugą sureaguotų? biggrin.gif

Tai kad tik antrais metais težydi jos. g.gif Jei neapsirinku. Taip man sakė, kai pirkau daigelius pas gėlininkę. Pirmametės nežydi.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2012 07 12, 15:37)
Tai kad tik antrais metais težydi jos.  g.gif  Jei neapsirinku. Taip man sakė, kai pirkau daigelius pas gėlininkę. Pirmametės nežydi.

Truputuka nesutinku, nes maniskes nors kelis, bet ziedukus buvo sukrovusios ax.gif
O antrametes tai jau taip, zydi pilnu tempu bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau Palangos parke, aplankiau rožyną. Kokios gražios ten levandos, dabar pats žydėjimas. O rožės šiemet neypatingos. Gal iššalo? Kai kur rožių vietoje levandų kupsteliai susodinti.
Atsakyti
mano levandų žydėjimas jau ritasi į antrą pusę:
user posted image

parduodu šių levandų vaikučius - į až.
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 07 12, 09:45)
mano levandos kol kas tik tokios, labai prastai auga ... gal kad netrestos g.gif


Oi, tai cia labai grazios smile.gif Mano pirmametes is viso mazulytes... sunkiai auga schmoll.gif Treciameciu jau nuskyniau ziedus it dziovinu ax.gif
Atsakyti
lgais rudens vakarais prisiskaičiusi Jūsų pasisakymų, pavasariop sumečiau kelis pokelius levandų sėklyčių į šaldytuvą. Jau vasaros pradžioje išpikiavusi pasodinau į daržą. Jos dabar panašaus dydžio kaip Užsklandos foto.
Ir noriu Jūsų klausti, ar jas taip ir palikti žiemoti darže, o pavasarį išgyvenusias sodinti į nuolatinę vietą, ar geriau jau dabar paruošti tą nuolatinę vietą ir persodinti?
Planuoju kitąmet nedidelį rožyną, kuriame ir augs levandos. Bet kol kas būsimo rožyno vietoje veja žaliuoja. Tai neaišku, ar čia skubinti įvykius, ar dar galima palaukti rudenėlio.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2012 07 18, 10:17)
lgais rudens vakarais prisiskaičiusi Jūsų pasisakymų, pavasariop sumečiau kelis pokelius levandų sėklyčių į šaldytuvą. Jau vasaros pradžioje išpikiavusi pasodinau į daržą. Jos dabar panašaus dydžio kaip Užsklandos foto.
Ir noriu Jūsų klausti, ar jas taip ir palikti žiemoti darže, o pavasarį išgyvenusias sodinti į nuolatinę vietą, ar geriau jau dabar paruošti tą nuolatinę vietą ir persodinti?
Planuoju kitąmet nedidelį rožyną, kuriame ir augs levandos. Bet kol kas būsimo rožyno vietoje veja žaliuoja. Tai neaišku, ar čia skubinti įvykius, ar dar galima palaukti rudenėlio.

Palikite ziemoti darze, o kitamet pavasari persodinkite i nuolatine vieta. Antrametes jau zydes, tad geriau persodinkite pavasari, kad iki zydejimo spetu isitvirtinti naujoje vietoje. Siumetines 1/3 krumo nugenekite, kad grazus kupstas formuotusi smile.gif

O cia mano levandules wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image

Paskutineje foto levandomis apsodintas slaitas yra mulcuotas zole. Jom tas nepatinka schmoll.gif Dabar mulca nustumiau nuo levandu, kad tik apatine slaito dali dengtu ir ravejimo maziau butu.
Atsakyti
Liurda, jūsų nerealios levandos, per kiek laiko užveisėte tiek daug?
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2012 07 19, 12:57)


O cia mano levandules  wub.gif 


Nerandu žodžių susižavėjimui išreikšti bigsmile.gif
Vakar nusipirkau levandos krūmelį su vienu žiedstiebiu,dabar gailiuosi kad mažai...
Atsakyti
Liurda, nerealus vaizdas thumbup.gif o keliametės jos čia? bigsmile.gif Ar žiemai dengiat? Ar tręšiat?

Aš šiuo metu turiu tik 7 pirmamečius daigelius- trys pirktiniai iš turgaus, tuos jau įsodinau į žemę, ir 4 mano pačios išauginti iš sėklų (tiek tik sudygo iš 2 pakelių).
Viena pirmametukė krauna žiedelį, gal pavyks sulaukt pirmojo žiedelio. Kitą jos sesę išrausė kurmis ar koks kitas graužikas, radau išvirtusią, vėl įsodinau, bet neaišku ar gyvens.
O savųjų, išaugintų iš sėklų dar net į dirvą nesodinau, nes per menkos, bijau, kad neatsilaikys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 19 liepos 2012 - 14:41