Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

o kokias geriausia isigyti levandusekas? geriausia daigios.,kad gerai ziemotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2013 01 22, 14:19)
O kada jas skabyti galima? Ar galima dabar?

As turejau omenyje sudygusiu levandu skabyma, kad graziau sakotusi ir krumelis tankus apvalus isaugtu, o ne mizernas, su trim istysusiais stiebeliais. Maniskes dabar lauke po sniegu miega, nieko neskabau schmoll.gif

Nesu bandziusi tokiu metu laiku pirkti vazoneliuose levandas. Teoriskai, jom dabar ramybes periodas, jei sugebesit issaugoti iki pavasario, kada jau bus ne per salta i lauka persodinti, tai viskas gerai. Ir ziurekit, kad nebutu tos netikros levandos, su dideliais ziedais, nes joms LT ziemos per saltos.
Atsakyti
Vakar Maximoj maciau tas akcijines levandas, na tokie grazus krumeliai-tankus, noreciau ir as toki suformuoti. Maniskei visai ne ramybes periodas, varo sakeles naujas smile.gif Galvoju, gal reiketu dabar drastiskai nuskabyti? Gal susiformuos toks kaip Maximoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freila: 24 sausio 2013 - 12:23
Mano mazyles irgi lauke po sniegu, rudeni nugnybau virsunelew,nors ir nedidukes jos pas mane buvo,apie 2cm tik.kazin kiek daigeliu isgyvens , ispikiuota buvo apie 20 g.gif
Atsakyti
sveikos levandų mylėtojos, turiu nusipirkusi iš maksimos levanda, baisiai gražus krūmelis buvo, o dabar kad bujoja prileido labai daug naujų ir stiebiasi tokia netvarkinga darosi, kaip reikia apskabyti, niekaip nerandu informacijos, gal pagelbėsit blush2.gif
Atsakyti
Laba diena levandu myletojos. Esu naujoke levandu skiltyje. Kadangi jau gyvenu nuosavame name, tai pradejau dometis ir grizti prie auginimo. Taigi, apie levandu auginima namie ilgai galvodavau, todel siandiena nusipirkau seklyciu ir bandysiu pati auginti. Bus pirmas bandymas.

Dekui visoms, kurios pasidalino patirtimi apie ju auginima. Bandysiu taikyti Liurdos daiginimo metoda, tik norejau pasiklausti del zemiu. Kokias zemes labiau megsta levandos? As bandysiu auginti vazone.
Atsakyti
QUOTE(jolituxxx @ 2013 01 09, 14:34)
Pernai čia pasakojau kaip aš sėjau levandas, kad jos dygo. Šiemet savo internetiniame bloge pasirašiau dėl savęs ir draugų kaip dariau. Jei suprasite mano mintis ir sakinius galite pasinaudoti:

http://www.floralove.....Lauko augalai


Būtinai pasinaudosiu thumbup.gif
Atsakyti
jolituxxx 4u.gif AČIŪ, smagu, kad yra gerų žmonių, kurie dalinasi savo darbu, 4u.gif labai geras ir įdomus jūsų puslapis

Aš ir daug vargau su levandom - vis nesisekė, bet pernai - sudygo. Dabar palikau jas šaltai kartu su stiebine rožę, nes ten buvau susodinusi. Žydėjo nedaug, bet žydėjo thumbup.gif , tik labai vėlai, jau visai rudeniop. Gal jei nenušals šiemet labiau pradžiugins. Ben dabar rožė laikosi, rodos, normaliai, šakelės žalsvos, o levandos apačioje pilkos, bet nėra tokios, kad visiškai nušalusios atrodytų, matysiu. Patirties tame neturiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juračiuks: 02 vasario 2013 - 13:13
QUOTE(Juračiuks @ 2013 02 02, 13:10)
jolituxxx  4u.gif  AČIŪ, smagu, kad yra gerų žmonių, kurie dalinasi savo darbu,  4u.gif labai geras ir įdomus jūsų puslapis


Ačiū ačiū, smagu kad patinka mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Juračiuks @ 2013 02 02, 13:10)
Aš ir daug vargau su levandom - vis nesisekė, bet pernai - sudygo. Dabar palikau jas  šaltai kartu su stiebine rožę, nes ten buvau susodinusi. Žydėjo nedaug, bet žydėjo  thumbup.gif , tik labai vėlai, jau visai rudeniop. Gal jei nenušals šiemet labiau pradžiugins. Ben dabar rožė laikosi, rodos, normaliai, šakelės žalsvos, o levandos apačioje pilkos, bet nėra tokios, kad visiškai nušalusios atrodytų, matysiu. Patirties tame neturiu.


Mano levandėlėms irgi pirma žiema, idomu kaip joms seksis ar išgyvens ax.gif Atradau dar vieną pakelį levandėlių, galvoju reikės pabandyti kitą sėjimo būdą- pabarstyti lauke, sudigs -gerai, nesudygs- apseisiu, o vazoniukam jau pas mane ant palangės nebus vietos schmoll.gif
Atsakyti
Tiesa, man sudygo Shetelinge pirktos levandos, kiek pirkau Maximoje - nedygo, gal čia tik sutapimas.
Nubėgau ir sudėjau į šaldytuvą likusias sėklytes, išsigandau, kad jei nušals nebus jų ir šiemet biggrin.gif
Atsakyti
Dar ir nuo sėklų firmų priklauso man būna, kad ir elementariausios sėklos, kurių šaldyti nereikia nedygsta doh.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
QUOTE(jolituxxx @ 2013 02 02, 14:31)
Dar ir nuo sėklų firmų priklauso man būna, kad ir elementariausios sėklos, kurių šaldyti nereikia nedygsta  doh.gif



Tikra tiesa, bet čia turbūt ir šviesa, ir saulutės šiluma, ir sėklos, ir šeimininkės patirtis rolleyes.gif - viskas priklauso
Atsakyti