Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės rankų darbo dovanos

Sveikos darbstuoles, jau pradeda kvepeti kaledomis, o ranku darbo dirbiniai reikalauja laiko, todel jau pradesime krutintis, visokias priemones traukti is pakampiu, galvoti kaip namucius ruosime, kokias dovanels darysime. Noriu suzinoti, kokias ranku darbo dovaneles dovanojate artimiesiems, pasidalinkite savo patirtimi ir ismintimi 4u.gif
Atsakyti
Jau pradėjau "gaminti" - dukroms numezgiau baktusus (trikampius ripus megztus šalikus) garbanotais kraštais, marčiai ir jos sesei - garbanotus šalikus. Šiaip tradiciškai su dukra dovanoms darysim eglutės žaisliukus ir, naujiena, šiemet dovanosiu naminių prieskonių mišinių.
Atsakyti
QUOTE(ausruzel @ 2011 11 14, 20:38)
Sveikos darbstuoles, jau pradeda kvepeti kaledomis, o ranku darbo dirbiniai reikalauja laiko, todel jau pradesime krutintis, visokias priemones traukti is pakampiu, galvoti kaip namucius ruosime, kokias dovanels darysime.  Noriu suzinoti, kokias ranku darbo dovaneles dovanojate artimiesiems, pasidalinkite savo patirtimi ir ismintimi 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(svaaaaaja @ 2011 11 15, 08:20)

jau pradejau daryti popierines gulbes ,i vidu galima ideti saldainiu jei vaikam,jei suaugusiems darau tai kavos pakeli ir sampano.atrodo graziai ir visi dziaugiasi
Atsakyti
QUOTE
jau pradejau daryti popierines gulbes ,i vidu galima ideti saldainiu jei vaikam,jei suaugusiems darau tai kavos pakeli ir sampano.atrodo graziai ir visi dziaugiasi

O kokias darot gulbes: japonisku origami ar kvilingo, o gal dar koks yra budas g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 11 14, 22:35)
naujiena, šiemet dovanosiu naminių prieskonių mišinių.


o kaip juos ketinate supakuoti? aš esu gavusi panašią dovaną supakuotą į lininį maišelį, bet kažkaip nepatogu man ten žoles laikyti... blush2.gif
Atsakyti
Faina tema smile.gif

aš už praktiškas dovanas, todėl pernai mandarinų medžius visiems dovanojau, o šiemet matyt darysiu tokias arbatas kaip kad čia su širdutėm, tik vietoj jų bus eglutės, labai miela dovanėlė gaunasi smile.gif
user posted image
arba dar taip galima:
user posted image

ir dar viena skani idėja
user posted image

Papildyta:
va radau ką turėjau minty thumbup.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2011 11 15, 15:15)
o kaip juos ketinate supakuoti? aš esu gavusi panašią dovaną supakuotą į lininį maišelį, bet kažkaip nepatogu man ten žoles laikyti... blush2.gif


Grožis grožiu, bet čia gi prieskoniai, ir dar kai kurie smulkiai sumnalti (salierai, porai, mairūnas, kalendra ir t.t.), taigi bus paprasčiausi "zip-lock" maišeliai, kad kvapas neišsivadėtų, su etikete, kurioje surašysiu mišinio sudėtį. Kai kam tiesiog ir bus tik tokia dovana: prieskoniai + mano arba dukros darytas eglutės žaisliukas celofaniniame maišelyje.
Atsakyti
Labas darbštuolės,

Jungiuosi į gražius Kalėdinius namučius 4u.gif


Su arbata ideja tai man super... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 11 15, 20:30)
Grožis grožiu, bet čia gi prieskoniai, ir dar kai kurie smulkiai sumnalti (salierai, porai, mairūnas, kalendra ir t.t.), taigi bus paprasčiausi "zip-lock" maišeliai, kad kvapas neišsivadėtų, su etikete, kurioje surašysiu mišinio sudėtį.

O kas čia per maišeliai (zip-lock), kur jų gauti?
Atsakyti
QUOTE(@usr@ @ 2011 11 16, 11:23)
O kas čia per maišeliai (zip-lock), kur jų gauti?


Paprasčiausi plastikiniai užspaudžiami maišeliai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 11 16, 13:07)
Paprasčiausi plastikiniai užspaudžiami maišeliai lotuliukas.gif

Geras lotuliukas.gif , oi kokia tundra pasijaučiau blush2.gif
Atsakyti
labai sauni ideja su arbata,nesu kazi kokia auksaranke,bet gal tokia dovana sugebeciau padaryt biggrin.gif
Atsakyti