Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai TIK su nuotraukomis

QUOTE(Militux @ 2011 11 21, 11:04)
O kur pirkote šitą formelę g.gif

aš senukuose pirkau tokią pat smile.gif gal +-12 lt mokėjau, bet tas buvo prieš metus gerus, manau ir dabar jų yra, tik kaina gali būti pakitus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2011 11 21, 12:21)
aš senukuose pirkau tokią pat smile.gif gal +-12 lt mokėjau, bet tas buvo prieš metus gerus, manau ir dabar jų yra, tik kaina gali būti pakitus smile.gif

Nu aš niekur nerandu doh.gif jei kas pamatytumėt kur, parašykit prašau ax.gif Aš jau senai ieškau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 11 21, 11:26)
Nu aš niekur nerandu doh.gif jei kas pamatytumėt kur, parašykit prašau ax.gif Aš jau senai ieškau doh.gif

Kai einu penktadienį - matau savo turguj. Tik įtariu mus skiria didelis atstumas smile.gif (Aš iš Pakruojo)
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2011 11 21, 12:26)
Nu aš niekur nerandu doh.gif jei kas pamatytumėt kur, parašykit prašau ax.gif Aš jau senai ieškau doh.gif


pilna maximoj, net per JAMAM mačiau
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2011 11 21, 11:51)
pilna maximoj, net per JAMAM mačiau

Geležinių??????
Pas mane grynai geležinė tokia, nesu mačius maxėj.
Atsakyti
QUOTE(Tecum @ 2011 11 21, 12:53)
Geležinių??????
Pas mane grynai geležinė tokia, nesu mačius maxėj.

Geleziniu siandien maciau Vilniaus ermitaze, po 19,90 lygtai g.gif
Atsakyti
Metaliniu Kauno urmo bazej kas antram sandeli yr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tecum @ 2011 11 21, 11:53)
Geležinių??????
Pas mane grynai geležinė tokia, nesu mačius maxėj.

pas mane plastmasinė, nors tada, kai pirkau seniuose buvo ir tokia, ir tokia ax.gif tik geležinė kainavo daugiau, tai nusipirkau pigesnę, nes nesugalvojau skrtumų, kodėl mokėt daugiau biggrin.gif nebent tik tai, kad plastmasė sulūžt gali, bet neįsivaizduoju, ką reiktų daryt su ta forma, kad sulaužyt ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Parodysiu kelių dienų gamintus patiekalus:

Bulvių suktinukai vištienos odelėse user posted image

Reikės

Bulvės
Krakmolas
Kiaušinis
Džiovintų grybų (juos galima keisti pievagrybiais, virta ar apkepta mėsa, daržovėmis)
Svogūnas
Vištienos odelės
Druska
Pipirai

Bulves išvirti, palaukti, kol atvės, sumalti mėsmale. Dėti kiaušinį ir krakmolo. Gerai išminkyti. Tešla turi gautis ne per kieta, šiek tiek turi lipti prie rankų. Aš naudojau tokias proporcijas: 6 didelės bulvės/1 kiaušinis/2 su kaupu šaukštai krakmolo.
Įdarui naudojau džiovintus grybus. Juos pamirkiau, išviriau ir sumaliau mėsmale. Atskirai ant sviesto apkepiau smulkiai pjaustytą svogūną. Sumaišiau su grybais, dėjau druskos ir pipirų.
Odeles iš anksto reiktų pamarinuoti. Dėti druskos, pipirų, smulkiai kapoto česnako, jei patinka aštriau, galima šiek tiek pabarstyti čili ir garstyčių miltelių.
Paimti nedidelį gabaliuką bulvių tešlos, padaryti blynelį, dėti įdaro ir susukti vyniotinį. Iškloti vištienos odelę, išorine puse į apačią. Dėti vyniotinuką ir apsukti jį odele, dėti į skardą, siūle į apačią.
Kepti 190-200 temp., kol apskrus. Skaniausia patiekiant su grietine.


Vištienos ketvirčiai grietinėlės padaže user posted image

4 vištienos ketvirčių (galima naudoti ne tik ketvirčius, bet ir blauzdeles, sparnelius, kumpelius ir t.t.)
po 1 a.š. džiovinto mairūno, čiobrelio
4 česnako skiltelių
druskos
2 a.š. garstyčių
2 a.š. medaus
250 gr grietinėlės
morkos, porai, kalafiorai, cukinija( čia tinka visos jūsų mėgiamos daržovės, aš dažniausiai dedu tai ką randu šaldytuve, kaip ir šiuo atveju)
krakmolo
kiaušinis

Pirmiausia reikia pasidaryti marinatą. Garstyčias išsukti su medumi (medaus niekada prieš tai nekaitinu, nes mano tikslas, kad marinatas būtų ne skystas, o tirštas), atskirai sutrinti česnaką su druska, galiausiai įdedant džiovintas žoleles. Abu šiuos mišinius sujungti ir ištepti vištienos ketvirčius. Idealu taip marinuoti parą laiko, bet dažniausiai tam laiko nelabai yra, tai pakanka ir poros valandų.
Pamarinuotus ketvirčius apvolioti kiaušinio plakinyje, po to krakmole, kad susidarytų luobelė, kuri neleidžia vištienai išsausėti. Gerai įkaitinti keptuvę, dėti per pusę sviesto ir aliejaus, apkepti vištieną iš abiejų pusių. Susidarys tokia labai skani ir traški plutelė. Taip apkeptą vištieną sudėti į blėką, uždengti folija ir pašauti į orkaitę. 190 temp. apie 30-40 min.
Tuo tarpu, svieste apkepti žiedais supjaustytą porą, pusžiedžiais pjaustytas morkas,cukiniją, žiedinį kopūstą, dėti druskos, šiek tiek pipirų, gale įpilti šiek tiek vandens, kad viskas pasitroškintų, bet pernelyg nesuminkštėtų. Kai visos daržovės pasitroškins, pilti grietinėlę, palaukti, kol užvirs ir nuimti nuo ugnies. Šį daržovių troškinuką reikia užpilti ant iškepusios vištienos ir dar kartą pašauti į orkaitę 10 min., kad vištieną prisigertų grietinėlės. Man labai patinka, kai šis daržovių troškinukas neapsemia vištienos,o tik prisipila iki pusės. Tuomet vištienos viršus išlieka apskrudęs ir traškus, o apačia labai sultinga ir prisigėrusi grietinėlės ir daržovių mišinio.

Kepta višta su obuoliais user posted image

Reikės

Višta (mano gauta višta netoli dviejų kilogramų)
Česnakas(man prireikė visos galvutės)
Svogūnas ( man prireikė dviejų galvučių)
Džiovintų žolelių (mairūnas, raudonėlis)
Garstyčių grūdeliai (vienas arbatinis šaukštelis)
Pakelis sviesto
Druska
Pipirai
Obuoliai (man prireikė trijų)
Bulvės

Pirmiausiai reikia pasigaminti marinatą. Česnaką sugrūsti karti su druska ir pipirais, kad gautųsi tiršta masė. Į šią masę įpilti kelis šaukštus aliejaus. Šiuo mišiniu gerai įtrinti vištą.
Paimti kambario temperatūros sviestą, įdėti į jį džiovintas žoleles ir vieną arbatinį šaukštelį druskos. Gerai išsukti. Šį sviesto mišinį pakišti po oda, likutį įdėti vištos vidų.
Taip pamarinuotą vištą įsukti į maistinę plėvelę ir padėti į šaldytuvą, parai laiko.
Prieš kepant vištą, pamarinuoti bulves. Sutrinti kelias česnako skilteles kartu su druska ir garstyčių grūdeliais. Ant bulvių užpilti šiek tiek aliejaus ir sutrinto marinato. Leisti šiek tiek pasimarinuoti.
Prieš kepant, į vištos vidų dėti ketvirčiais pjaustytus obuolius ir svogūnus, sandariai užsiūti.
Dėti vištą į skardą, aplink išdėlioti bulves. Viską sandariai apdengti foliją. Kepti 200 temp įkaitintoje orkaitėje 50 min, po to nuimti foliją ir dar kepti 40 min arba, kol apskrus.
Labai sultinga, minkšta ir aromatinga višta. Viduje esantys obuoliai duoda šiek tiek saldumo, svogūnas neleidžia išsausėti vištienai, česnakinis žolelių sviestas neleidžia krūtinėlei tapti sprangiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuzele: 21 lapkričio 2011 - 12:51
QUOTE(Tecum @ 2011 11 21, 11:53)
Geležinių??????
Pas mane grynai geležinė tokia, nesu mačius maxėj.

Aš turiu plastikinę iš maximos. Man ji visai gera, gerai užsispaudžia kraštai. Tiesa mano nekuldūninė, o virtinukų forma. Jie šiek tiek didesni.
Atsakyti
Vištienos kotletai

Produktai:
Vištienos faršas maždaug 800 gr. (faršui naudojau krūtinėlių mėsą)
Džiūvėsiai 2 valg. šaukštai
Grietinėlės arba pieno džiūvėsiams užpilti
Druska,pipirai pagal skonį
Majonezas 1 valg.šaukštas
Šaltas vanduo 2 valg.šaukštai
Krapai švieži

Džiūvėsius užpilame su grietinėlė ir paliekame išbrinkti.
Kruopščiai išmaišome faršą su džiūvėsiais.
Sudedame majonezą,įpilame vandenį, dedame druskos,pipirų ir vėl išmaišome.
Išmaišyti reikia gerai,galima net padaužyti faršą, tiesiog imam į rankas ir metame atgal į indą...
Dabar į faršą įmaišome smulkintus krapus.
Įkaitiname keptuvę su aliejumi ir apkepiname mūsų kotletus iš abiejų pusių.
Sudedame į kepimo indą, ant kiekvieno kotleto dedame sviesto gabaliuką ir dedame į orkaitę.
Temperatūra 200, kepimo laikas 15-20 min.
Garnyrui ryžiai.
Skanaus.

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 21 lapkričio 2011 - 22:49
QUOTE(Joleks @ 2011 11 21, 14:19)
Aš turiu plastikinę iš maximos. Man ji visai gera, gerai užsispaudžia kraštai. Tiesa mano nekuldūninė, o virtinukų forma. Jie šiek tiek didesni.

Ačiū visoms 4u.gif Pasižvalgysiu kur sakėte ax.gif
Atsakyti