Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos? 5 tema

QUOTE(pasiutes @ 2012 06 24, 12:40)
Namukas 1a su gyvenama mansarda 8,5x8,5 ~120m2
statome savo pajėgomis tad kainuoja tik medžiagos:
Popierizmas topo, projektas - 2000 lt
Įvažiavimo į sklypą / auto aikštelė - 500 lt
Pamatas juostinis - 3500 lt
Sienos Arko su piltinėmis sąramomis - 9000 lt
Perdengimas mediniai balkiai - 1500 lt
Kaminas schidel 7m d180 - 2700 lt
Stogo mediena - 2000 lt
tiek jau padaryta kainos susumuotos bndrai su varztais armaturomis ir visa kita, uzsakyta stogo danga skarda rukki su lietvamzdžiais, vėjalentėmis, plėvelėmis ir kt. - 6300 lt
viso siai dienai ~27.500 lt


Turiu toki pazystama kuris nupirkes pigiausia daigta vercia kitus susinepatogint, ale kam moket daugiau? Nupirkes brangiausia kazka kita irgi didziuojas ir tyciojas is ale pataupiusiu smile.gif
Mane jusu rasliava galima sakyt suerzino smile.gif nemegstu tokiu ant durniaus statybu pvz kaip matau geologija nedaryta nafik reik? Pamatai kiek pamenu jusu be armaturos dargi ir betonas paciu sumaisytas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ble: 24 birželio 2012 - 18:57
QUOTE(*** @ 2012 06 24, 18:52)
Turiu toki pazystama kuris nupirkes pigiausia daigta vercia kitus susinepatogint, ale kam moket daugiau? Nupirkes brangiausia kazka kita irgi didziuojas ir tyciojas is ale pataupiusiu smile.gif
Mane jusu rasliava galima sakyt suerzino smile.gif nemegstu tokiu ant durniaus statybu pvz kaip matau geologija nedaryta nafik reik? Pamatai kiek pamenu jusu be armaturos dargi ir betonas paciu sumaisytas..

na,tikrai-iš fantastikos srities,vien stogo kaina mane išvertė iš klumpių ir aplamai,arJūs čia šaipotės iš žmonių,ar mes tikrai tokie visi žiopliai,tiesa būtų įdomu sužinotikiek stogo kvadratūra,kiek kv.m skardos,bet mano paskaičiavimais{negražu kt.skaičiuoti}net imant pačias prasčiausias medž.t.y skardą,kuri po 10-15m.nubluks ar nusilups ar pradės rūdyti tai neįmanoma
Atsakyti
QUOTE(velniuke13 @ 2012 06 25, 21:28)
na,tikrai-iš fantastikos srities,vien stogo kaina  mane išvertė iš klumpių ir aplamai,arJūs čia šaipotės iš žmonių,ar mes tikrai tokie visi žiopliai,tiesa būtų įdomu sužinotikiek stogo kvadratūra,kiek kv.m skardos,bet mano paskaičiavimais{negražu kt.skaičiuoti}net imant pačias prasčiausias medž.t.y skardą,kuri po 10-15m.nubluks ar nusilups ar pradės rūdyti tai neįmanoma


Taigi, tom paciom piltinem saramom pirkau mediena pora kubu 1500lt su atvezimu.

Butu gerai detalesne samata kas konkreciai i tokia suma ieina. O seip as panasiai kaip kolega zadu garaza statyt...
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 24, 12:40)
Namukas 1a su gyvenama mansarda 8,5x8,5 ~120m2
statome savo pajėgomis tad kainuoja tik medžiagos:
Popierizmas topo, projektas - 2000 lt
Įvažiavimo į sklypą / auto aikštelė - 500 lt
Pamatas juostinis - 3500 lt
Sienos Arko su piltinėmis sąramomis - 9000 lt
Perdengimas mediniai balkiai - 1500 lt
Kaminas schidel 7m d180 - 2700 lt
Stogo mediena - 2000 lt
tiek jau padaryta kainos susumuotos bndrai su varztais armaturomis ir visa kita, uzsakyta stogo danga skarda rukki su lietvamzdžiais, vėjalentėmis, plėvelėmis ir kt. - 6300 lt
viso siai dienai ~27.500 lt

Na jei i ta kaina ieitu trinkeles. Pasamdyciau tave darbu vadovu.
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 24, 13:40)
Namukas 1a su gyvenama mansarda 8,5x8,5 ~120m2
statome savo pajėgomis tad kainuoja tik medžiagos:
Popierizmas topo, projektas - 2000 lt
Įvažiavimo į sklypą / auto aikštelė - 500 lt
Pamatas juostinis - 3500 lt
Sienos Arko su piltinėmis sąramomis - 9000 lt
Perdengimas mediniai balkiai - 1500 lt
Kaminas schidel 7m d180 - 2700 lt
Stogo mediena - 2000 lt
tiek jau padaryta kainos susumuotos bndrai su varztais armaturomis ir visa kita, uzsakyta stogo danga skarda rukki su lietvamzdžiais, vėjalentėmis, plėvelėmis ir kt. - 6300 lt
viso siai dienai ~27.500 lt

niekaip nesuprantu ar mes toki neapsiskaite ir uz viska mokam brangiau, bet apie tokias kainas cia butu juokinga svajoti.
Pamatai, o kur visas zemes paruosimas, jis mums irgi kainavo, nes reikejo samdyti technika, o kur zvyrius i pamata, kuris ir kainuoja didziaja pamatu dali. Mes tik medienos ir armaturos uz tokia kaina nusipirkome, o pamatai apie 20.000 isejo. Namas musu irgi projekte vieno auksto su mansarda apie 160kv2.
Kazkaip nerealios kainos, kiti nesusidure gali pagalvoti, kad rimtai pasistatys uz tiek, bet gali nusivilti
Atsakyti
QUOTE(Dirty Diana @ 2012 06 26, 11:00)
niekaip nesuprantu ar mes toki neapsiskaite ir uz viska mokam brangiau, bet apie tokias kainas cia butu juokinga svajoti.
Pamatai, o kur visas zemes paruosimas, jis mums irgi kainavo, nes reikejo samdyti technika, o kur zvyrius i pamata, kuris ir kainuoja didziaja pamatu dali. Mes tik medienos ir armaturos uz tokia kaina nusipirkome, o pamatai apie 20.000 isejo. Namas musu irgi projekte vieno auksto su mansarda apie 160kv2.
Kazkaip nerealios kainos, kiti nesusidure gali pagalvoti, kad rimtai pasistatys uz tiek, bet gali nusivilti


Ne jums vienam taip atrodo 4u.gif Koks stogas turi buti dydzio,kad mediena tik 2000 kainuoja g.gif Na nebent is savo misko,bet tada ir rasytu taip doh.gif Topo nuotrauka ir projektas 2000 , cia is vis kazkoks kosmosas doh.gif Kartotinio vien tik projekto uz tokia kaina negausi doh.gif o kur dar visas popierizmas g.gif Mes irgi dabar uzsakinejom rukki,tai kaina toli grazu g.gif ir kas svarbiausia, kad derejomes ir kaina tikrai (musu manymu) issireikalavom gera g.gif
Uz tai lietuveleje tiek namu vaiduokliu ir stovi,kai prisiskaito apie tokias samatas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dirty Diana @ 2012 06 26, 10:00)
niekaip nesuprantu ar mes toki neapsiskaite ir uz viska mokam brangiau, bet apie tokias kainas cia butu juokinga svajoti.
Pamatai, o kur visas zemes paruosimas, jis mums irgi kainavo, nes reikejo samdyti technika, o kur zvyrius i pamata, kuris ir kainuoja didziaja pamatu dali. Mes tik medienos ir armaturos uz tokia kaina nusipirkome, o pamatai apie 20.000 isejo. Namas musu irgi projekte vieno auksto su mansarda apie 160kv2.
Kazkaip nerealios kainos, kiti nesusidure gali pagalvoti, kad rimtai pasistatys uz tiek, bet gali nusivilti


Ar jau pradejot muryt is lode?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2012 06 24, 18:52)
Turiu toki pazystama kuris nupirkes pigiausia daigta vercia kitus susinepatogint, ale kam moket daugiau? Nupirkes brangiausia kazka kita irgi didziuojas ir tyciojas is ale pataupiusiu smile.gif
Mane jusu rasliava galima sakyt suerzino smile.gif nemegstu tokiu ant durniaus statybu pvz kaip matau geologija nedaryta nafik reik? Pamatai kiek pamenu jusu be armaturos dargi ir betonas paciu sumaisytas..

Sveiki, nesiekiu erzinti ar kitaip pašiepti Jūsų supratimo apie statybos principus bei išpūstą vartojimo kultą. Mano išsilavinimas bei patirtis statybos srityje leidžia man priimti tokius sprendimus, kad galėčiau pastatyti pigų, bet tuo pačiu tvirtą, šiltą atitinkantį mano šeimos poreikius namą. Temoje rašiau kiek kainuoja mano namo statybinės medžiagos, jeigu įvertinti savo, šeimos nariu bei draugu darbą reiktu antra tiek.
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 26, 13:03)
Sveiki, nesiekiu erzinti ar kitaip pašiepti Jūsų supratimo apie statybos principus bei išpūstą vartojimo kultą. Mano išsilavinimas bei patirtis statybos srityje leidžia man priimti tokius sprendimus, kad galėčiau pastatyti pigų, bet tuo pačiu tvirtą, šiltą atitinkantį mano šeimos poreikius namą. Temoje rašiau kiek kainuoja mano namo statybinės medžiagos, jeigu įvertinti savo, šeimos nariu bei draugu darbą reiktu antra tiek.

A lia tikrai pasiutęs. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 26, 14:03)
Sveiki, nesiekiu erzinti ar kitaip pašiepti Jūsų supratimo apie statybos principus bei išpūstą vartojimo kultą. Mano išsilavinimas bei patirtis statybos srityje leidžia man priimti tokius sprendimus, kad galėčiau pastatyti pigų, bet tuo pačiu tvirtą, šiltą atitinkantį mano šeimos poreikius namą. Temoje rašiau kiek kainuoja mano namo statybinės medžiagos, jeigu įvertinti savo, šeimos nariu bei draugu darbą reiktu antra tiek.

bet jus supraskit, kad tokiu statybiniu medziagu kainu nera smile.gif nebent jus dirbat statybos srityje ir tas medziagas gaunat uz dyka. Kitokiu budu neimanoma statytis tokiomis sumomis.

Papildyta:
QUOTE(*** @ 2012 06 26, 12:45)
Ar jau pradejot muryt is lode?

dar ne, nes truputi uztrukom su pamatais, del vandens kuris kaupesi, bet jau turetu pradeti greitu laiku.
Atsakyti
QUOTE(pasiutes @ 2012 06 26, 13:03)
Sveiki, nesiekiu erzinti ar kitaip pašiepti Jūsų supratimo apie statybos principus bei išpūstą vartojimo kultą. Mano išsilavinimas bei patirtis statybos srityje leidžia man priimti tokius sprendimus, kad galėčiau pastatyti pigų, bet tuo pačiu tvirtą, šiltą atitinkantį mano šeimos poreikius namą.

Pasakeles is rusio! doh.gif Sitas pasakas sekite zmonems, kurie nieko nenutuokia apie statybas, nes nei vienas besistatantis ar jau pasistates jomis nepatikes! schmoll.gif Ir is viso, kas irodys, kad tas namas nera tik jusu svajoniu vaisius? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dirty Diana @ 2012 06 26, 13:29)
bet jus supraskit, kad tokiu statybiniu medziagu kainu nera smile.gif nebent jus dirbat statybos srityje ir tas medziagas gaunat uz dyka.

Kam cia tos mandagybes, sakykit tiesiai sviesiai: "nebent jus dirbat statybos srityje ir tas medziagas VAGIAT"! Vat tada jau butu zyyyyymiai itikinamesne samata biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2012 06 26, 13:39)
Pasakeles is rusio!  doh.gif Sitas pasakas sekite zmonems, kurie nieko nenutuokia apie statybas, nes nei vienas besistatantis ar jau pasistates jomis nepatikes!  schmoll.gif  Ir is viso, kas irodys, kad tas namas nera tik jusu svajoniu vaisius?  rolleyes.gif

Nebandau įtikinti Jūsų tuo labiau didžios daugumos, žmonės dirba tam kad sukurtų vartojimą ir kuo didesnį (čia atskira tema). Išeinant iš to, yra nemažai namu kurie statomi su dar mažesniu biudžetu ir nepanašu kad juos kuriantiems/statantiems žmonėms nėra svajonių vaisius.
Pasidomėkite kad ir eko bendruomenėmis statančiomis iš šiaudų, molio ir kt. medžiagų, arba Kitokia satyba. Beje kaip namus statė musu tėvai ir senoliai, nebuvo tada nei geologinių tyrimų, betono mazgų, hidroizoliacijos, trinkelių ir t.t.
Atsakyti