Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

sveikos,
kazkaip po vizito pas gyd.snd pasimeciau visai.gal patarsit kas nors 4u.gif
musu mergytei 4men suejo,sveria jau virs 8 kg, dvigubai nuo gimimo priaugo, valgo misinuko po 210x4 dienoj,valgytu daugiau jei duotumem.tik tarp maitinimu po kelis kart atsiraugeja ir po truputi atpila.dar geriam zuvu taukus, gelezi, vitamina D.
paklausiau gyd. tai isvis pradejo dejuot, kad daug valgom g.gif nors norma ant pakio tokia parasyta. ir pasake pradet primaitint.ir pirktinem kosem geriausia (hipp butent), na nebent turim kaima ir galim gaut tada patiem virti...
kazkaip maniau, jei gerai valgo, priauga, visada zvali nera jokio reikalo primaitint. o dar tos pirktines koses... hmmm kazkaip visada galvodavau, kad tik paciai virti, o tos kur metus gali stovet ant lentynos tik isimtinais atvejais duot.
padekit susigaudyt, taip norisi leliui kas geriausia - o kai pats nesusigaudai... 4u.gif
Atsakyti
Jei Jūs manote, kad Jūsų vaikeliui dar per anksti 4 mėn. primaitinimas, tai ir neprimaitinkit. Juk Jūs mama, Jūs savo vaiką geriau pažįstate, O 4*210 ml. man visai neatrodo labai daug.
Dėl košių, tai aš niekada nerizikuočiau ir nevirčiau košių iš prekybos centrų daržovių, tik iš savo arba pirktas iš patikimų žmonių. Kūdikių maistui vis tiek keliami tam tikri aukšesni reikalavimai ir manau, kad jie pakankamai sveiki, o tai, kad jie ilgai galioja - tai jie juk termiškai apdoroti ir užkonservuoti.
Atsakyti
smile.gif yra piktų mamulkų smile.gif net linksma pasidarė beskaitant biggrin.gif aš savo mažajam nupirkau ryžių - kukurūzų košės milupos. valgo skaniai po tris šaukštus kasdien. nežinau ką čia reiks paįvairinimui duot. Bet labai nepergyvenu ir nesureikšminu primaitinimų. mažiukui 4 mėn. jei valgo gerai neberia tai manau, kad galima duoti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
rašau visai pasimetus, mano mažajai greit bus 5 mėn, jau bandėm kelis kartus ragauti Aptamil ryžių-kukurūzų košę,bet pati paragau,ir pagalvojau,kad labai saldi,tai nusprendžiau apsistoti ties lengvesne pradžia nuo daržovių. Taigi pati viriau ir tryniau moliūgą. Iš pradžių po kokį šaukštelį suvalgydavo,o dabar nebe,išmoko sučiaupti lūpas (anksčiau tokia prasižiojus sėdėdavo biggrin.gif ). Tik pamato šaukštelį ir fsio. Aš bandau tą moliūgą duoti kai ji nelabai dar išalkus,kai išalksta,tai tada jau pienukas,nes labai rėkia ir nėra kada žaisti su tom košėm. O gal kaip tik reik palaukt kol išalks? Nebežinau,kaip jai įsiūlyt,moliūgas gi skanu,sakyčiau,kokią bulvę siūlyčiau... unsure.gif Kada jūs duodat tirštą maistą,tuo laiku,kai jau alkana,ar tarp pienuko?
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2012 04 11, 12:17)
Sveikos  4u.gif
rašau visai pasimetus, mano mažajai greit bus 5 mėn, jau bandėm kelis kartus ragauti Aptamil ryžių-kukurūzų košę,bet pati paragau,ir pagalvojau,kad labai saldi,tai nusprendžiau apsistoti ties lengvesne pradžia nuo daržovių. Taigi pati viriau ir tryniau moliūgą. Iš pradžių po kokį šaukštelį suvalgydavo,o dabar nebe,išmoko sučiaupti lūpas (anksčiau tokia prasižiojus sėdėdavo  biggrin.gif ). Tik pamato šaukštelį ir fsio. Aš bandau tą moliūgą duoti kai ji nelabai dar išalkus,kai išalksta,tai tada jau pienukas,nes labai rėkia ir nėra kada žaisti su tom košėm. O gal kaip tik reik palaukt kol išalks? Nebežinau,kaip jai įsiūlyt,moliūgas gi skanu,sakyčiau,kokią bulvę siūlyčiau... unsure.gif Kada jūs duodat tirštą maistą,tuo laiku,kai jau alkana,ar tarp pienuko?

Po saldzios košės siūlote moliūgą. aš ir nevalgyčiau biggrin.gif . O bulvės nemėginot duot su morka ir pienuku ar mišinuku?
Atsakyti
Nemėginau blush2.gif duodu Aptamil košę vis dar,nes svoris visai neauga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2012 04 17, 20:54)
Nemėginau  blush2.gif duodu Aptamil košę vis dar,nes svoris visai neauga unsure.gif

maniske tos koses visai neima, o duodu jai per pietus bulve+morka. suvalgo jau apie 60 ml.
daugiau nieko neduodu tik MP.
Atsakyti
sveikos mamytes.mano mazytei dabar 4men katik suejo. maitinu misinukais po 160 kazkur suvalgo kas 3val bet LABAI daug atpila ir vemia. sveria 5.8kg.. viska ka as valgau lenkiasi isiziojus pas mane.. bandziau duoti bulve su morka bet raukosi nepatinka, ka patartumet dar pabandyti?
Papildyta:
QUOTE(Aricci @ 2012 03 09, 19:44)
Mielos mamytės, patarkit man ką daryt dėl to maitinimo, jau kartą čia rašiau, bet dabar man vėl neramu ax.gif mano mažyliui beveik 5 mėnesiai, sveriam apie 9kg., iki šiol valgėm tik mano pienuką, daviau aišku obuolio, banano biškį. Bet man atrodo, kad jam nebeužtenka. Su svoriu viskas lyg ir gerai, bet kaip mažylis nori kietesnio maistuko! nebežianu kas darosi, papo beveik neima, truputį pavalgo ir meta, kai siūlau - verkia. Pieno tikrai užtektinai turiu. O pagramdytą bananą ar obuolį - valgo net drebėdamas, atrodo kaip išbadėjęs. Ir taip jau kelias dienas Patarkit man, ką aš dar galėčiau jam duoti, gal kokią košytę? Kaip pagaminti ir iš ko būtų tikslingiausia??? 4u.gif  4u.gif




pabandyk isvirti bulve su morka,po truputi..mano mergytei irgi taip pat,kai duodu banano ar obuolio net dreba.tai pradejau kosytes duoti,jai katik 4 menesiukai suejo.
Atsakyti
Mažytei be kelių dienų 4 mėn., jau nuo trečio mėnesio valgom bulvė+morka+virintas pienas. Dar kefyriuko įpilu, kad skystesnė būtų. Pietums duodu, iš buteliuko geria, sioskyje skylutę didesnę prakirpau biggrin.gif Nes šaukšteliu maitintis ji neturi kantrybės, tiksliau alkis neleidžia smile.gif O šiaip jau daug ragaujam, obuolio, banano, vyšnių ,šiandien apelsino daviau, kol kas viską valgo thumbup.gif Artimiausiuose planuose virta malta vištos krūtinėlė biggrin.gif Nors pagrindas dar mišinys, po 150 ml kas tris valandas. Paskutinę valandą sunkiai ištempia, bet kenčiam, nes tris mėnesius iš eilės po kilogramą priaugo.. Ir kai daugiau duodu atpylinėja.
Atsakyti
QUOTE(Panterrrrra @ 2012 05 14, 22:55)
Mažytei be kelių dienų 4 mėn., jau nuo trečio mėnesio valgom bulvė+morka+virintas pienas. Dar kefyriuko įpilu, kad skystesnė būtų. Pietums duodu, iš buteliuko geria, sioskyje skylutę didesnę prakirpau biggrin.gif Nes šaukšteliu maitintis ji neturi kantrybės, tiksliau alkis neleidžia smile.gif O šiaip jau daug ragaujam, obuolio, banano, vyšnių ,šiandien apelsino daviau, kol kas viską valgo  thumbup.gif Artimiausiuose planuose virta malta vištos krūtinėlė biggrin.gif Nors pagrindas dar mišinys, po 150 ml kas tris valandas. Paskutinę valandą sunkiai ištempia, bet kenčiam, nes tris mėnesius iš eilės po kilogramą priaugo.. Ir kai daugiau duodu atpylinėja.

Oho kiek jau visko valgot! Mums rytoj 4 men. bus tai ir mes bandysim bulvyte valgyti, oi kaip laukiu 4u.gif mums taip anksti pradeti primaitinima reikia, nes mazyliui yra mazakraujyste, be to misinukus valgom. O ir paskutini karta per apziura pediatre pastebejo suprakaitavusius padukus ir delniukus, tai sako kad gali but rachito pradzia. Tai va, reziume, nuo 4 men. pradedam darzovienes.
O po kiek laiko galima ivesti kita darzove? Is pradziu duosiu bulvytes, po to morkyte galvoju deti. Tai ar po keliu dienu ar po savaites tik?
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2012 05 15, 17:05)

O po kiek laiko galima ivesti kita darzove? Is pradziu duosiu bulvytes, po to morkyte galvoju deti. Tai ar po keliu dienu ar po savaites tik?



sako, kad po 3-4 dienų jau galima, aš mastau kad kažkur po savaitės įvežiau morką po bulvės. Dabar reik dar kokią jau įvedinėt, galvoju,,gal kokį žiedinį kopūstą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panterrrrra @ 2012 05 14, 21:55)
Mažytei be kelių dienų 4 mėn., jau nuo trečio mėnesio valgom bulvė+morka+virintas pienas. Dar kefyriuko įpilu, kad skystesnė būtų. Pietums duodu, iš buteliuko geria, sioskyje skylutę didesnę prakirpau biggrin.gif Nes šaukšteliu maitintis ji neturi kantrybės, tiksliau alkis neleidžia smile.gif O šiaip jau daug ragaujam, obuolio, banano, vyšnių ,šiandien apelsino daviau, kol kas viską valgo  thumbup.gif Artimiausiuose planuose virta malta vištos krūtinėlė biggrin.gif Nors pagrindas dar mišinys, po 150 ml kas tris valandas. Paskutinę valandą sunkiai ištempia, bet kenčiam, nes tris mėnesius iš eilės po kilogramą priaugo.. Ir kai daugiau duodu atpylinėja.

oho, o taip galima? as maniau iki 4 men vien mamos pienas arba misiniai
Atsakyti