Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(pupiniukas @ 2012 10 16, 16:57)
sveiki noriu pakausti nes neradau temos sakykit mano mazytei 4men ir 1sav. pienuko isgeria 160ml per viena karta,sakykit kiek turetu tokio amziaus isgerti ar cia ne per mazai?jau po truputi valgom bulvyte,morkyte.ne kas dien.kad neapkraut skarnduko.maitinu ir nakti 3val.6val .klausimas kiek men kudykis turetu iisgerti MP.seip idomu kiek pas kitas isgeria mamos pieno ant karto .dekui jums.

ta prasme gr 160 ne ml.kai sveriau tai 160gr daugiau sveria .nzn ar ml tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupiniukas @ 2012 10 16, 15:57)
sveiki noriu pakausti nes neradau temos sakykit mano mazytei 4men ir 1sav. pienuko isgeria 160ml per viena karta,sakykit kiek turetu tokio amziaus isgerti ar cia ne per mazai?jau po truputi valgom bulvyte,morkyte.ne kas dien.kad neapkraut skarnduko.maitinu ir nakti 3val.6val .klausimas kiek men kudykis turetu iisgerti MP.seip idomu kiek pas kitas isgeria mamos pieno ant karto .dekui jums.

Na maniskis isgeria apie 200 ml, jam beveik 5 men. 4 men. isgerdavo apie 180 ml kazkur. Manau, kad 160 ml nera mazai, jei vaikas sotus vadinasi jam tiek uztenka.
Atsakyti
kitų gydytojos kažkokios įdomios - sveria vaikai normaliai ir liepia jau MP maitinamus kūdikius nuo 4 mėn primaitint g.gif toks variantas tiktų, jei kūdikis būtų mažo svorio blush2.gif (man taip teko daryti su pirmuoju vaiku). o antrojo svoris didesnis (bet tikrai 4 mėn nesvėrė 9 kg - dabar 10 mėn gal tiek ir trauks blush2.gif ) - primaitint pradėjau prieš 6 mėn, o iki tol užteko pilnai MP thumbup.gif kaip rašė viena mamytė - įsiklausykim į savo vaiką ax.gif
Atsakyti
pasidalinsiu ir as musu pirmuju valgymu ypatumais. pradejom nuo uzvakar, valgem bulve su morkyte. siandien daviau ryziu kosyte be pieno, nes netoleruojam jo. lyg viskas ir butu gerai, be galo noriai valgo, dreba, spurda visas. bet kiekvienas musu valgymas baigiasi kosmarisku spiegimu. nesuprantu kodel. ar susinervina del kazko, ar bijo kad atimsim. jau i pabaiga maitinimo pradeda niurzget, o kai paimu ant ranku spiegia. turiu iskart migdyt, nes neimanoma. pirma diena valgem tik saukteli kosytes. antraja jau daviau pora dideliu saukstu. siandien apie 50ml ryziu koses suvalgem, zadu dar vakare bulvytes duot? mums 4 men. taciau poreikis primaitint jau seniai yra, nes svorio paskutini menesi tik 400g priaugo, o be to musu kasnius su verkasmais skaiciuoja, negali rodytis, kad valgom. tai va tokia mus istorija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinuska @ 2012 10 22, 13:47)
pasidalinsiu ir as musu pirmuju valgymu ypatumais. pradejom nuo uzvakar, valgem bulve su morkyte. siandien daviau ryziu kosyte be pieno, nes netoleruojam jo. lyg viskas ir butu gerai, be galo noriai valgo, dreba, spurda visas. bet kiekvienas musu valgymas baigiasi kosmarisku spiegimu. nesuprantu kodel. ar susinervina del kazko, ar bijo kad atimsim. jau i pabaiga maitinimo pradeda niurzget, o kai paimu ant ranku spiegia. turiu iskart migdyt, nes neimanoma. pirma diena valgem tik saukteli kosytes. antraja jau daviau pora dideliu saukstu. siandien apie 50ml ryziu koses suvalgem, zadu dar vakare bulvytes duot? mums 4 men. taciau poreikis primaitint jau seniai yra, nes svorio paskutini menesi tik 400g priaugo, o be to musu kasnius su verkasmais skaiciuoja, negali rodytis, kad valgom. tai va tokia mus istorija 4u.gif


jooo, įdomiai čia... manau, neturėtų valgydamas taip verkti g.gif mūsų pradeda pykti, kai nebenori valgyt doh.gif gal skranduką suspazmuoja? g.gif pas gydytoją nebandėt nueiti pasikalbėti? g.gif o dėl 400 g - tai man tai normalu blush2.gif mano pirmas vaikas nuo 3 mėn iš viso tepaaugdavo po 150-200 g, ir galėjai kišti jam ką nori doh.gif antrojo vidurkis dabar - 400-500 g doh.gif
Atsakyti
[quote=alinute5,2012 10 23, 18:04]
jooo, įdomiai čia... manau, neturėtų valgydamas taip verkti g.gif mūsų pradeda pykti, kai nebenori valgyt doh.gif gal skranduką suspazmuoja? g.gif pas gydytoją nebandėt nueiti pasikalbėti? g.gif o dėl 400 g - tai man tai normalu blush2.gif mano pirmas vaikas nuo 3 mėn iš viso tepaaugdavo po 150-200 g, ir galėjai kišti jam ką nori doh.gif antrojo vidurkis dabar - 400-500 g doh.gif
[/quo

tai nuraminot mane, as jau isigandau, kad 400 mazai labai. nu dabar valgom pora kartu i diena bulvyte su morkyte. ryziu nebedaviau siandien, nes nakti kazko verke, saldoka ta nestle ryziu kose, gal netiko. nu bandom ir ziurim toliau. siandien jau valgem linksmiau, truputi i pabaiga suspyko, vat galvoju moketu sneket pasakytu, ar jau perdaug, ar cia per mazai, o dabar pats turi nusprest ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinuska @ 2012 10 23, 19:56)
tai nuraminot mane, as jau isigandau, kad 400 mazai labai. nu dabar valgom pora kartu i diena bulvyte su morkyte. ryziu nebedaviau siandien, nes nakti kazko verke, saldoka ta nestle ryziu kose, gal netiko. nu bandom ir ziurim toliau. siandien jau valgem linksmiau, truputi i pabaiga suspyko, vat galvoju moketu sneket pasakytu, ar jau perdaug, ar cia per mazai, o dabar pats turi  nusprest  ax.gif

mano nuomone, vaikas - ne penimas paršelis, kad girtis,jog priauga po 1 kg per mėn doh.gif reiktų žiūrėti pagal vaiką, gal didesnis gimė, todėl mažiau priauga dabar, gal tėvai nedideli, maža ką, kaip sakoma, svarbu svoris ir ūgis iš viso didėja ax.gif kaipj au sakiau, mano pirmasis priaugdavo po lb mažai, nors košes valgydavo 3 k per dieną, tiesiog toks o sudėjimas doh.gif gali ir košės netikri - mūsų t.p. netiko - verkė naktim, matyt pilvukas doh.gif geriau bandykit be pieno košes, vieno grūdo, tada greičiau susekt, jei kas netinka mirksiukas.gif viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės 4u.gif mano sūneliui 4mėn ir 1 savaitė, bet mes jau trečia savaitė bandom ragauti daržovyčių. Žinau, kad visi sako nuo 4 mėn pradėti, bet pradėjom anksčiau, nes vaikas svėrė jau 7kg ir gaila žiūrėt kaip jis akim persekioja mūsų kąsnius. Pirmas pora savaičių suvalgydavo labai nedaug, kartais šaukštelį, kartais porą,o kartais ir daugiau. bet labai jam nesiūliau, nevalgo- reiškia nenori. O vat dabar suvalgo po 100ml tyrelės, bet labai greit vėl išalksta,naktį pradėjo keltis valgyt po kelis kartus ko nebuvo net kai pirmus mėnesius pati maitinau. Mūsų gydytoja sako, kad tokio amžiaus vaikas tiek ir turėtų suvalgyti kito maisto, o grūdų košytes tik nuo 5 mėn, bet jei ir toliau taip, greičiausiai po Kalėdų bandysim ir grūdų košes prieš miegelį. Mamytės, nuo kada Jūs pradėjot duoti grūdų košytes ir nuo kokių pradėjot? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2012 12 15, 20:59)
Sveikos, mamytės 4u.gif  mano sūneliui 4mėn ir 1 savaitė, bet mes jau trečia savaitė bandom ragauti daržovyčių. Žinau, kad visi sako nuo 4 mėn pradėti, bet pradėjom anksčiau, nes vaikas svėrė jau 7kg ir gaila žiūrėt kaip jis akim persekioja mūsų kąsnius. Pirmas pora savaičių suvalgydavo labai nedaug, kartais šaukštelį, kartais porą,o kartais ir daugiau. bet labai jam nesiūliau, nevalgo- reiškia nenori. O vat dabar suvalgo po 100ml tyrelės, bet labai greit vėl išalksta,naktį pradėjo keltis valgyt po kelis kartus ko nebuvo net kai pirmus mėnesius pati maitinau. Mūsų gydytoja sako, kad tokio amžiaus vaikas tiek ir turėtų suvalgyti kito maisto, o grūdų košytes tik nuo 5 mėn, bet jei ir toliau taip, greičiausiai po Kalėdų bandysim ir grūdų košes prieš miegelį. Mamytės, nuo kada Jūs pradėjot duoti grūdų košytes ir nuo kokių pradėjot?  doh.gif


Sveika, tyreles tai cia vaisiu, ar darzovienes tiek suvalgo? Nes jeigu vaisiu, tai tyreles yra desertas ne maistas wink.gif O jeigu darzovienes ir greitai isalksta duok daugiau, kiek vaikas nori, nelimituok ( tik aisku nevirsyk 200ml). O kada duodi, jeigu kalbi, kad nakti pradejo keltis? Juk visi kiti valgymai turetu buti pienas, tad neturetu kose itakoti miegojimo g.gif O gal jam jau laikas naktim valgyt pradet, nes ir taip buna smile.gif As ryziu kosytes pirma karta daviau 4men ir 2 sav bet tik del to kad labai viduriavo ir norejau pakietinti viduriukus. Kai viskas susitvarke ve nebedaviau. O normaliai rytais kosyte valgyti pradejom nuo 5 menesiuku - daviau soru, nes avizos minkstina viduriukus, todel nusprendziau bandyti soras. Bet mes valgom pusryciams, ne vakarienei dar. Ir siaip rekomenduoja pradejus antra maitinima duoti ryte ir per pietus, o kai bus trecias ir vakare. Be to, juk neduosi vaikui kosytes pries pat miega. Kaip ir suaugusiajam, taip ir mazyliams nesveika tik pavalgius eiti miegoti, tad turi minimum dvi val praeiti po valgio. Tad pries miega vis tiek dar pienuko atsigers... Tad siaip mastant neturetu maistas itakoti miego wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamutes:) turiu klausimu daugybe:) va mano pupai 4.5 menesio valgom darzovyciu truputuka, tiksliau ragaujam dar tik, nes valgom tik po 30-40 gramu. ir turiu klausimeli primaitinanciom nuo 4 menesiu:
ar jusu vaikuciai valgo MP ar misinuka?
ar jau pakeicia viena maitinima darzoviene?
kiek gramu jau suvalgo per karta?
kokiu darzovyciu jau ragavo mazieji?
ar ragavote kruopyciu?
Atsakyti
QUOTE(kristtule @ 2012 12 16, 17:06)
Sveikos mamutes:) turiu klausimu daugybe:) va mano pupai 4.5 menesio valgom darzovyciu truputuka, tiksliau ragaujam dar tik, nes valgom tik po 30-40 gramu.  ir turiu klausimeli primaitinanciom nuo 4 menesiu:
ar jusu vaikuciai valgo MP ar misinuka?
ar jau pakeicia viena maitinima darzoviene?
kiek gramu jau suvalgo per karta?
kokiu darzovyciu jau ragavo mazieji?
ar ragavote kruopyciu?


Mes valgom misinuka (su darzoviene aisku vandenukas arba sultys)
Viena maitinima pakeiciau kai jis suvalgydavo tiek, kol budavo sotus, tai mazdaug apie 120 - 140ml kosytes
Esam ragave bulves, morkos, zirneliu, cukinijos, moliugo, brokoliu (labai pute pilvuka, tai nebebandom) ir dar skvoso.
Kruopytes ragavom ryziu, avizu bei soru. Dabar valgom vien soras su tyrele sumaisytas, nes dabar dygsta dantukai, tai tik taip tevalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiStyle @ 2012 12 16, 17:40)
Mes valgom misinuka (su darzoviene aisku vandenukas arba sultys)
Viena maitinima pakeiciau kai jis suvalgydavo tiek, kol budavo sotus, tai mazdaug apie 120 - 140ml kosytes
Esam ragave bulves, morkos, zirneliu, cukinijos, moliugo, brokoliu (labai pute pilvuka, tai nebebandom) ir dar skvoso.
Kruopytes ragavom ryziu, avizu bei soru. Dabar valgom vien soras su tyrele sumaisytas, nes dabar dygsta dantukai, tai tik taip tevalgo smile.gif

o kaip jusu mazylio svoris auga? Nes pasikalbejus su pediatre sake pupa dar veliau gali pradet kosytes, nes svorio netruksta.
O kaip skrandukas maziulio i zirnelius reagavo?
Atsakyti