Įkraunama...
Įkraunama...

Free Form

Sveikos visos smile.gif
Rusu ir kituose puslapiuose randu FreeForm technika padarytus rankinukus, skraistes,visokiu graziu dalyku.
Bet kaip tai padaryti? Nuo ko pradeti?
Kaip suprantu,cia galima sujungti kelias technikas-nerima,velima, mezgima smile.gif
Atsakyti
As nieko geriau nerasysiu tik paziuresiu ka kitos rasys jei galima(bijau uzsikrest free form virusu biggrin.gif
Atsakyti
nugi pradek nuo to, kad susirask/ prisipirk galybe siulu.... deranciu,nederanciu spalvu, plonu, storu,lygiu, pukuotu,mazguotu ir tt. O paskui sumegzk/ sunerk viska bet kokiom kryptim. Pvz,
numegzk ar nunerk maziuka gabaliuka:
user posted image
tada ish shono prinerk kita gabaliuka
user posted image
prinerk dar koki gelytes gabaliuka
user posted image
paskui truputeli pamezgek
user posted image
atskirai nunerk mazytes gelytes:
user posted image
prijunk prie mezginio ax.gif
user posted image
tasa dar pamezgek ir prijunk kokia skirtinga nerta gelyte
user posted image
uzpildyk tarpelius:
user posted image
kas mane pamokytu nunert shita rashteli,- gautu shokolada ax.gif
user posted image
megzk toliau:
user posted image
ir toliau,ir toliau.......

bet man, kaip ir Jumi, atrodo,kad sitas reikalas kaip narkotikai g.gif ash jau negaliu sulaukt kada pas tevus nuvaziuosiu ir visus savo siulgalius susirankiosiu blush2.gif

teisa, ikvepimo ir ideju pasisemk cia:freeform
Atsakyti
Tas rastelis cia su vaseliu daromas, sioki toki radau pavyzduka ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 25 kovo 2006 - 10:45
nu geeeras bigsmile.gif bigsmile.gif eina sau, vos pamačius pajutau kablį nugaroj doh.gif o siūlgalių turiu.... karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2006 03 25, 10:29)
kas mane pamokytu nunert shita rashteli,- gautu shokolada ax.gif
[bet man, kaip ir Jumi, atrodo,kad sitas reikalas kaip narkotikai g.gif  ash jau negaliu sulaukt kada pas tevus nuvaziuosiu ir visus savo siulgalius susirankiosiu blush2.gif


o tikrai sokolada gausiu jei rasiu pamokele kaip ji megzti lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas ruses maciau tema visa buvo jos ten visos sito rastelio mokesi drinks_cheers.gif
O del narkotiko sutinku man jau veltinio ir skiautiniu uztenka doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet free formas ziauriai fainas daiktas,ypac juo sunarpliotos rankines drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsiprašau, o kokia šio stiliaus filosofija, laiko užmušinėjimas ar kai nieko padoriai padaryt nemoku ir nereikia...kaip reiktų išversti "free form" -beformis g.gif Būtinai stebėsiu šį skyrelį, nes labai įdomu, tik kol kas nesuprantu blush2.gif
Atsakyti
mamytuk,- "laisva forma" verstusi mirksiukas.gif

mindira notworthy.gif rasyk adresa i AZ,- ishsiusiu shokolada 4u.gif
Jumi, pavelavai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 25 kovo 2006 - 11:07
QUOTE(uups @ 2006 03 25, 11:06)
mamytuk,- "laisva forma" verstusi mirksiukas.gif

mindira notworthy.gif  rasyk adresa i AZ,-  ishsiusiu shokolada 4u.gif
Jumi, pavelavai tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif irnesakyk.gif nereikia, geriau bandyk daryt ir idek fotkes cia, kad galetumem pasigrozet 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
hmmmmmmmmmmmm
neee,manau y shita tema gereu ishwis nelysiu biggrin.gif bent kol wisus dabartinius numatomus darbus baigsiu smile.gif hmm, o gal tik pradetus g.gif
Atsakyti
ax.gif o tai paviesinti pamokeliu negalima?? blush2.gif mes cia besilankancios susidesim kapeikikiu ir dyyyyyyyyyyyyyyydeli dyyyyyyyyyyyyydeli sokolada pirksim lotuliukas.gif
Atsakyti
ex nu ir grozis, man kaip patinka tokie dalykeliai, bet reikia visa kruva kitu pradetu darbu uzsibaigti doh.gif o tada fitness4.gif
Atsakyti