Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

QUOTE(keistuole @ 2012 06 27, 18:11)
paaiškinkit man dar, ar aš gerai skaičiuoju, jei per mėn gaunu pajamų 1000 Lt,
čekiukų nerenku (pasirenku tą variantą, kur 30% galiu atskaityt)
tai mokesčiams mokėsiu 1000-30%*5%=35 Lt
sodrai psd (1000-30%)*50%*9%=31,50 Lt
sodrai (1000-30%)*50%*28.5%=99.75 Lt

ir kaip su tuo psd, jei dar be visos tos individualios veiklos pagal pažymą dar dirbu ir kaip samdomas darbuotojas?
Jį mokėt tiek kiek gaunas tie 9%
ar jei neviršija 72 Lt, tai 72 Lt?


neesu visiskai tikra, bet kiek pamenu, pasirinkus -30 proc, psd ir vsd reikia skaiciuoti nuo pilnos pajamu sumos/2. bent jau praeitais metais taip buvo, ir sodra priskaiciavo man skola, nes tuos -30 proc as atemiau g.gif as del butent sito islaidu taikymo dar duociau uzklausa i sodra 4u.gif

o psd 9 proc. reikia moketi visada, neziuret virsija ar nevirsija jie 72lt.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 06 27, 22:15)
neesu visiskai tikra, bet kiek pamenu, pasirinkus -30 proc, psd ir vsd reikia skaiciuoti nuo pilnos pajamu sumos/2. bent jau praeitais metais taip buvo, ir sodra priskaiciavo man skola, nes tuos -30 proc as atemiau  g.gif  as del butent sito islaidu taikymo dar duociau uzklausa i sodra  4u.gif

o psd 9 proc. reikia moketi visada, neziuret virsija ar nevirsija jie 72lt.


nu blin, aš šitą jau kelinta diena aiškinuos, ir visi man skirtingai sako doh.gif

man su tuo psd neaišku, ar jei aš jo priskaičiuoju 30 lt, tai man kiek mokėt 30 ar 72? jei dar ir dirbu pagal darbo sutartį?
Atsakyti
PSD moketi reikia tiek, kiek iseina pagal skaiciavimus. 72lt galima uzmirsti, jei dirbama pagal darbo sutarti. Susiskaiciuoji kiek iseina - 30lt ar 100lt, ar 200lt, tiek is reikes sumoketi.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 06 27, 15:07)
1. Mokėti reikia 928 Lt, tik dėl vaikos Jums palengvinimas, kad tai galite padaryti deklaravus pajamas, o ne kas mėnesį.
2. Taip, yra mokėjusių avansu. Sumokėti reikia iki mėnesio paskutinės dienos, SAV deklaraciją į skyrių pristatyti (jei neturit el.parašo) iki kito mėn. 15 d.


O kas cia SAV deklaracija? Kur uzpildyti reikia? Ar galima moketi avansu tik Sodrai, o VMI tik uz metus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš Pelenė @ 2012 06 28, 15:27)
O kas cia SAV deklaracija? Kur uzpildyti reikia? Ar galima moketi avansu tik Sodrai, o VMI tik uz metus? 4u.gif

Pranešimas sodrai, kad susimokėjai tuos pinigėlius. Galima avansu mokėti tik Sodrai, o VMI deklaravus. Beje, kiek sumokėsi Sodrai avansu, tiek sumokėsi, jie negrąžina permokų.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 06 28, 19:01)
Pranešimas sodrai, kad susimokėjai tuos pinigėlius. Galima avansu mokėti tik Sodrai, o VMI deklaravus. Beje, kiek sumokėsi Sodrai avansu, tiek sumokėsi, jie negrąžina permokų.


Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiko,s, ar galima pirkti kompiuterį užsiimant ind. veikla pagal pažymą?el.prekyba.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 06 25, 19:22)
jeigu prekiausit ne savo gamybos prekemis, tai jum verslo liudjimas ne per kur netiks. schmoll.gif  jei cia kokiam mazam miesteli tai buna jos nusisneka.. tiesiog registruokit veikla el, budu per EDS (forma FR0792) po 5 darbo dienu ateisit atsiimt ir viskas

ACIU 4u.gif .Pagaliau viska susitvarkem, nors ir ne mazam miestelyje,bet nusisnekejimas moteriskiu totalus doh.gif .Dabar viska darom truputi kitaip, ispradziu skambinom tuo trumpuoju numeriu ir klausdavom info, tada jos pasiule ,kad dar geriau bus visus atsakymus rastiskai turet, kad jei kartais kas netycia uzkliutu po ranka turesim rastiska atsakyma, nes net tuo trumpuoju numeriu paskambinus , ten atsakinejancios konsultantes pacios pabreze, kad kiekvienoje istaigoje kalbama skirtingai , o zmogui neturint daug patirties tokiose srityse labai paprasta pasimest ir suklyst, o kai turi rastiskus atsakymus tada dali atsakomybes nuo savo peciu jau nusimeti.Tai mes dabar butent taip ir darom. Ir turiu klausimuka, kur jau konsultantes padeti nebegali, mum vietines mokesciuose sedincios moteriskes aiskino,kad jei pazima isiima vyras savo vardu tai viskas ir turi eiti jo vardu, na kad saskaitos, pirkimai ir visa kita tai supantu, bet sake net banke saskaita turi buti butent jo, nors esame seima , pasiskambinus trumpuoju info.numeriu informavo,kad nera butina tinka ir zmonos saskaita tik reikia pasidaryt popieriuka oficialu, gal kas daretes? Kas tai turetu but per rastas, igaliavimas koks ar kas?Reikia notaro antspaudo ar ne?

Atsakyti
Sveiki. gal kas susidūrėt su tuo. Turiu individualią įmonę, dirbu viena. Dabar esu nėščia. Kaip bus su dekretu? Juk turėčiau jį gauti? Ar man išeiti į dekretą kaip ir priklauso, 30 savaičių? Ar įndividualią veiklą sustabdyt kažkaip jei neplanuoju samdyt vietoj savęs pardavėjos?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 07 14, 15:16)
Sveiki. gal kas susidūrėt su tuo. Turiu individualią įmonę, dirbu viena. Dabar esu nėščia. Kaip bus su dekretu? Juk turėčiau jį gauti? Ar man išeiti į dekretą kaip ir priklauso, 30 savaičių? Ar įndividualią veiklą sustabdyt kažkaip jei neplanuoju samdyt vietoj savęs pardavėjos?

Patikslinkite individuali įmonė ar individuali veikla g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2012 07 14, 15:38)
Patikslinkite individuali įmonė ar individuali veikla g.gif

Individuali įmonė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 07 14, 15:41)
Individuali įmonė ax.gif

Dėl individualios veiklos galėčiau kiek žinau pakonsultuoti, o su ind. įmone neteko susidurti schmoll.gif Gal ką Sodroj galėtų pagelbėti? g.gif
Atsakyti