Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas (patentas), individuali veikla

tai aš juk parašiau, kad taip yra ir būtent, todėl klausiu, kodėl vmi tas negalioja.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 04, 03:12)
tai aš juk parašiau, kad taip yra ir būtent, todėl klausiu, kodėl vmi tas negalioja.

pasieskokit istatymuose konkreciau, kaip ten viskas skamba, atsispausdinkite ir nueikite i VMI. Tada normaliai ir pasiaiskinsite, nes telefonu ne visada zino ka konsultuoja doh.gif
Atsakyti
Turiu VL, ir dabar kilo klausimas, kaip skaiciuotusi (ar skaiciuotusi) mano atlyginimas norint kompensacijos uz darzeli, siluma, ar motinystes atostogas?
Atsakyti
man rodos už motinystės atostogas nepriklauso visiškai nieko. darželio atveju taikomos lengvatos, nustatytos savivaldybės, o ne atlyginimas skaičiuojamas.
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 06, 14:07)
man rodos už motinystės atostogas nepriklauso visiškai nieko. darželio atveju taikomos lengvatos, nustatytos savivaldybės, o ne atlyginimas skaičiuojamas.

Na kaip pas mus, reikalinga 3 paskutiniu menesiu atlyginimas (i darzeli), tai kazkaip skaiciuotusi ar ne? g.gif
Atsakyti
tai gal jūs priklausote socialiai remtinų kategorijai?

va pavyzdys, jis galioja ir visiems kitiems darželiams Kaune:

http://www.eglute.ka.../lengvatos.html
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 06, 14:30)
tai gal jūs priklausote socialiai remtinų kategorijai?

Lygtais ne smile.gif kai buvau darbo birzoj, nesigaudavo 315 asmeniui, o dabar su VL nezinau ar priklausytu ar ne, nes nezinau ar skaiciuojasi tas mano uzdarbis kazkaip g.gif
Atsakyti
skaičiuojasi, pagal deklaruotas pajamas.
Papildyta:
jeigu kažką sužinosite apie motinystės atostogas, parašykite ir man. aš pernai kai aiškinausi, tai sakė, kad nepriklauso visiškai nieko.
Atsakyti
sveikos,norejau patarimo.Jei esu socialiai drausta valstybes, nes turiu 2 nepilnamecius vaikus ir du dieninio skyriaus studentus ir noreciau dirbti aukle su verslo liudijimu kiek man viso reiketu moketi mokesciu?Labai aciu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2011 11 10, 10:48)
sveikos,norejau patarimo.Jei esu socialiai drausta valstybes, nes turiu 2 nepilnamecius vaikus ir du dieninio skyriaus studentus ir noreciau dirbti aukle su verslo liudijimu kiek man viso reiketu moketi mokesciu?Labai aciu. ax.gif

PSD reikes moketi uz dienas. Del VSD tai reikia ziureti ar ir juo estate draudziama, bet greiciausiai teks moketi. O verslo liudijimo kainai gali buti taikoma lengvata, priklauso nuo miesto, kuriame issiimsite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2011 11 10, 10:58)
PSD reikes moketi uz dienas. Del VSD tai reikia ziureti ar ir juo estate draudziama, bet greiciausiai teks moketi. O verslo liudijimo kainai gali buti taikoma lengvata, priklauso nuo miesto, kuriame issiimsite smile.gif

o kiek tai susidarys litais, per menesi?Miestas Kaunas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele22: 10 lapkričio 2011 - 10:16
QUOTE(Jurgitele22 @ 2011 11 10, 11:16)
o kiek tai susidarys litais, per menesi?Miestas Kaunas 4u.gif

tai psd menesiui 72 lt, pasidalinkit kiek dienu dirbsit, sodrai menesiui 180lt irgi pagal dienas pasiskaciuokit, o pacio vl kaina priklauso nuo to, kokios rusies jis bus smile.gif
Atsakyti