Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

''Дом на обочине'' 2011 Жанр: Мелодрама
man sitas irgi patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liud @ 2011 12 07, 19:16)
''Дом на обочине'' 2011 Жанр: Мелодрама
man sitas irgi patiko wub.gif

Pažiūrėjau aprašymą:
user posted image
ko gero "sunkus" bus, ne visada būna nuotaika "sunkius" žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2011 12 07, 14:18)
per klaidą iš pradžių įjungiau Оплачено любовью, užteko kelių minučių...nemėgstu Anos Ardovos unsure.gif ji man po tos savo a la jumoro laidos niekaip nesižiūri filmuose sad.gif

nu va dar karta irodyta, kad zmoniu skoniai skirtingi 4u.gif Man sis filmas ir aktore super, super, ir dar karta super.Tokia tikra, paprasta , vaidmuo suvaidintas tobulai.Ne karta net asara nubraukiau smile.gif
Atsakyti
merginos,kaip rasti išgirtą varenka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 12 07, 16:35)
Čia superinis reitingas  bigsmile.gif  Mano 3,76 Ir man 8 torentus duoda parsisiųsti  ax.gif Bet aš ir jau užsiregistravus jau 4 metai

Nu jei dar visai nematyti-tai labai rekomenduoju parsisiųst visus sezonus. Man tai prilygsta senom rusiškom KOMEDIJOM.Tokiom kaip Šūriko nuotykiai,Kaukazo belaisvė,Dryžuotas reisas ir t.t.

Pažiūrėjau ir aš savą, net 4.53
Prisisiunčiu ir stovi jie pas mane kol atrandu laiko pažiūrėt, tad keliasi reitingai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2011 12 07, 23:08)

Prisisiunčiu ir stovi jie pas mane kol atrandu laiko pažiūrėt, tad keliasi reitingai thumbup.gif

Ai,aš jau dabar nelabai suku galvą dėl kėlimo,nes parsiųsta 1,171 TB o išskleista 4,408 TB Tai skirtumas vos ne 3 tūkst GB. Tai jau kaži kada pasivyčiau iki pavojingo reitingo g.gif Bet jpo-ir pas mane dabar turbūt 300GB parsiųstų skleidžiasi-tiek rezerve turiu prisisiuntus ir vis dar pridedu,kai pradedat girt smile.gif Nors jau praeitą savaitę gerai apmažinau. Įsirašau diską-pradedu žiūrėt ir nepatinka. Buvo,kad per dieną 3 kartus diską rašiau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar besekiodama Rozanovą pažiūrėjau Чужой в доме
http://kinozal.tv/de...s.php?id=597210
Man patiko. Gabūs tie rusai, ir jų vaikai gabūs, gerai vaidina mergaitė.
Atsakyti
QUOTE(BeryBliuBliu @ 2011 12 07, 22:59)
merginos,kaip rasti išgirtą varenka  ax.gif

Su sia aktore Ирина Пегова user posted image
pasiziurekit butinai dar filma ''Не торопи любовь!'' /2008/
Cерий: 2
http://www.youtube.c...h?v=OvEBTBUufjU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 08 gruodžio 2011 - 10:13
QUOTE(Amiala @ 2011 12 08, 01:08)
Pažiūrėjau ir aš savą, net 4.53
Prisisiunčiu ir stovi jie pas mane kol atrandu laiko pažiūrėt, tad keliasi reitingai thumbup.gif

o as durnele, parsisiunciu , paziuriu ir istrinu , o kitus istrinu tik pradzia paziurejus -ateinu vakar i kinozala , ogi is opytno zritelio patapau zriteliu , tai dabar nieko nesisiunciu ,tik skleidziu biggrin.gif Reitingas mano tik 1...pirma karta as cia taip doh.gif gerai , kad yra kinorai ir kt.
Atsakyti
Sveikos, rusiškų serialų mylėtojos smile.gif Esu visiška naujokė, o prisiregistruoti nusprendžiau dėl to, kad štai jau kelios dienos neduoda ramybės viena įkyri mintis, ir aš pagalvojau, kad jūs galėtumėte man padėti smile.gif Prieš keletą metų, net neprisimenu tiksliai prieš kiek, man rodos per TV 3 televiziją rodė kažkokį rusišką serialą, kuris man visai patiko, bet ne tame esmė. Esmė tame, kad man dabar įkyriai norisi sužinoti, kas ten per serialas buvo, o neprisimenu visiškai nieko, nei kas vaidino, nei kaip vadinosi serialas.... Žodžiu, nykuma smile.gif Aš papasakosiu, ką atsimenu, gal kuri nors būsit mačius ar bent šiaip žinosit, tai būkit geros, parašykit, kas čia per serialas, nes baigiu išprotėt nuo nežinomybės biggrin.gif
Tai va. Pagrindinė herojė Ania ištekėjus, bet skiriasi su savo vyru Lionka. Tiksliai neprisimenu, dėl kokių priežasčių, gal jis neištikimas buvo? Ania įsimyli savo viršininką Sergejų. Jis ją irgi, paskui jie susieina. Dar atsimenu, kad Ania turėjo labai keistą brolį - vyresnį už ją, bet elgsena kaip vaiką. Jis tokią nuomininkę buvo įsimylėjęs, kuri lyg ir aktore norėjo tapti, jie ten vis repetuodavo vaidmenis kažkokius. Lyg ir viskas, ką atsimenu, žinau, mažokai, ber gal kuri nors iš jūsų žinos ax.gif
Labai lauksiu bet kokių pasvarstymų. Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau, kad Lionka turėjo mamą rašytoją, kuri buvo aprašius Anios šeimos gyvenimą, kur tyčiojosi iš jų ,kaimietiškumo', nes ji save laikė labai išsilavinusia inteligente, o Anios šeimą prasčiokais. Ta aktorė bent jau tame seriale trumpais 'ryžais' plaukais.
Atsakyti
QUOTE(Šermukšnio uoga @ 2011 12 08, 12:10)

Labai lauksiu bet kokių pasvarstymų. Ačiū iš anksto smile.gif

g.gif Nu kažkaip nesusmegenuoju,nors aš jau 4 metai per tv filmų nežiūriu,bet ir iš parsiųstų kažko nieko tokio neatgaminu g.gif
Atsakyti