Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (V tema)

Labs,
Nu ka, Сваты5...Prarijo 3 vakarus mano darbo laiko. pirmus 2 vakarus atrode kad nesamoner, kaip visada pagadino seriala pratesimai...3 vakar pakeiciau nuomone. Smagu, kaip ir visad. Taigi, paziurejus 8 serijaS Сваты5 + 1 serija dok. serialo Сваты без грима http://kinozal.tv/de...?id=900261(apie tai, kaip kure serialia), galiu pasaakyti:
1. Kaip ir visi begaliniai serialai, truputi pradeda nusivaziuoti...
2. Truksta ziauria Anatoljeviciaus (nu kuriu galu ji numarino???)
3. Neaisku, kur vyksta veiksmas, lygtais Kovaliovu dacioje, bet yra vieta kur Valiusa nuveze i laukus kur jos pomidorai auga. Tai kaip cia???Ir dar. Ta akademiku dacia, Kovaliovu, tai tas pats maskvietiskas butas ...cia jau rezisieriu klaidos manau...
5. Man, asmenuiskai, smagiausias buvo 3 sezonas kaime ir 4 sezonas Kryme. Nu cia buvo super superinis ....Bet siaip ir dabar smagu paziureti.....Nepaisant visko papirko..Manau, nuosirdumu....... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 12 gruodžio 2011 - 01:37
QUOTE(Ramsius @ 2011 12 12, 02:35)
pirmus 2 vakarus atrode kad nesamoner, kaip visada pagadino seriala pratesimai...3 vakar pakeiciau nuomone.

drinks_cheers.gif pažiūrėjau pirmas tris serijas vos vos, ne taip dėmėsį prikausto kaip ankstesni sezonai, bet toliau jau geriau. Ir pritariu dėl 4 sezono - pats geriausias thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2011 12 12, 01:35)

Sita ''Сваты: жизнь без грима'' /2011 Документальный/ taip pat butinai paziuresiu, bet tik tuomet kai perziuresiu visa ''Сваты 5'' /2011/. Man asmeniskai patinka, nes kiekvienas sio filmo sezonas- kaip testinis heroju tolimesnis gyvenimas. O kokios ypatingai serijos- pakomentuosiu veliau, kai bus jau visi mate si penkta sezona (yra tokiu mometu, kad prisiminus ir dabar, juokas ima). Manau kaip ir dauguma, esu paziurejus tik puse, t.y. 8 serijas, su malonumu laukiu kol galesiu matyti visas 16.

Papildyta:
QUOTE(visgi @ 2011 12 10, 13:06)
''Слепое счастье'' /2011/ Жанр: Мелодрама 4 серии

Pasirode idomus. Demesi islaike iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 12 gruodžio 2011 - 08:21
Sveikos!

parekomnduokit koki gera, lengva,romantini siu laiku filma? Jau daug jusu isvardintu maciau, o serialu ziauriai neapkenciu...Esu ziurejus tik tris...TATJANIN DEN, NE RADIS KRASIVOJ, IR LIUBOV KAK LIUBOV.
(baisiai skamba kai rasau lietuviu kalba)...o visi kiti...tokie...nemegstu jokiu kriminalu, arba ziuriu nebent megzdama..viena akim...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2011 12 12, 14:18)
Sveikos!

parekomnduokit koki gera, lengva,romantini siu laiku filma? Jau daug jusu isvardintu maciau, o serialu ziauriai neapkenciu...

4u.gif sunkus uzdavinys, tuo labiau , kad esate daug musu isvardintu macius.Tiesiog ieskokit smile.gif As kartais isivedu i google savo mylima aktoriu ir ziuriu ka jis vaidina , skaitau filmu aprasymus , nu taip ir sukuosi kaip vovere.O siaip , tai visa savaite nesu macius isvis jokio filmo.Parsisiunciau nemazai , ale kazkaip nekabina.Sventes arteja biggrin.gif
Ne i tema, bet gaminau sokolada balta-juoda su dziovintom spanguolem ir vysniom , pistacijom ir migdolais, pagal Ules recepta.ŠAAAKES koks grozis. wub.gif Skanumelis tongue.gif
Atsakyti
O koki nors savo pati pati fainiausia? smile.gif , kad griebtu uz sirdies...man rodos moteriska mastysena visu kazkuo panasi...Nors pavyzdziui, negaleciau LIkimo ironijos ziureti vasara... nesirisa ir tiek, arba vasara, ziureti apie kaledas,,,...Nu s...kazkoks...Is tu naujameciu , patiko TARIF NAVAGODNIJ...reiks dar paziureti...
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2011 12 12, 15:20)
O koki nors savo pati pati fainiausia? smile.gif , kad griebtu uz sirdies...   uz sirdies mane griebia Solovjevas, Milleris ir dar keletas, kuriu neisduosiu mirksiukas.gif      man rodos moteriska mastysena visu kazkuo panasi...Nors pavyzdziui, negaleciau LIkimo ironijos ziureti vasara... nesirisa ir tiek, arba vasara, ziureti apie kaledas,,,...Nu s...kazkoks...Is tu naujameciu , patiko TARIF NAVAGODNIJ...reiks dar paziureti...

naujametinis man patiko , bet gal todel , kad myliu Егор Бероев
http://kinozal.tv/de...s.php?id=528326
sis toks neblogas
http://kinozal.tv/de...s.php?id=362261
sis isvis superinis
http://kinozal.tv/de...s.php?id=381440
va nuoroda naujameciams is kuriu pilna melodramu :
http://kinozal.tv/gr...nts.php?id=1638
ai , tiesa, ziurekit su Makarskiu 'Ženit Kazanovu', lengvas, melodrama, ir aktoriai neblogi , atrodo 8 seriju , bet greitai suziurejau, neuzsitese ir nenusibodo .Dabar Makarskio nemegstu, tuomet patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 12 gruodžio 2011 - 13:39
Aciukas!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erivera @ 2011 12 12, 13:18)
Sveikos!

parekomnduokit koki gera, lengva,romantini siu laiku filma? Jau daug jusu isvardintu maciau, o serialu ziauriai neapkenciu...

Jei dar nematei, siūlau:
Карусель 2010
Сильная слабая женщина 2010
su aktorium Алексей Макаров ,man jis toks simpatiškas žmogus smile.gif

Dar Дуэль 2011 neblogas.

Ar kas matėt Два билета в Венецию ?vakar rodė,reiks šiandien pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
ir vis tik negalima Makarskio nemyleti, kad ir koks jis butu "tikras" , bet vaidina jis super smile.gif ponia Delovej, nekreipkit demesio i tai ka matet ir paziurekit "Srochno ishchu muja" biggrin.gif man l. patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2011 12 12, 21:14)
ir vis tik negalima Makarskio nemyleti, paziurekit "Srochno ishchu muja" biggrin.gif man l. patiko  thumbup.gif

man taip pat patiko, labai jau mielas jis cia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 12 gruodžio 2011 - 23:11
QUOTE(eliss @ 2011 12 12, 15:35)
Ar kas  matėt  Два билета в Венецию ?vakar rodė,reiks šiandien pažiūrėt smile.gif

Neteko. Bet vakar maciau anonsa sio filmo, ir pasirode gan neblogas, sakiau- reiks butinai paziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 12 gruodžio 2011 - 23:41