Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

PADĖKITE, jau visai užsiknisau ieškoti nulaužtos SPSS. Siunčiau iš Linkomanijos, kažkas neina:( Su laikina terliotis nenoriu, man tos programos reikės net puse metų. Labai lauksiu smile.gif
Atsakyti
Ar SPSS galima apskaičiuoti šansų santykį? Jei taip, kuriuo metodu? Ačiū
Atsakyti
Kaip gerai kad yra tokia tema. Siandien einu konsultacijos ir rytoj pas destytojas, bet vistiek manau kad kai konkreciai reikes pradeti dirbti, bus sunkoka... blink.gif
Atsakyti
Pas mane anketoje yra toksai klausimas kur reikia suranguoti vertybes didejimo tvarka, vienodu atsakymu negali buti. tai yra nuo 1 iki 11, nes 11 vertybiu pagal svarbuma. Svarbiausia vertinama 1, o nesvarbiausia 11. O gal reikejo atvirkshciai uzkoduoti.
tas vertybes suvedziau kaip atskirus klausimus... kaip man dabar ishrinkti tas vertybes, kurios buvo daugiausiai vertinamos kaip svarbiausios respondentu?
Ir kaip vertybes kurios buvo vertinamos kaip mazai svarbios ???
doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galite kas patiklsinti.? Gal yra galimybe apskaiciuoti Cronbach alfa koeficienta be SPSS programos? Nes parasiau darba, viska skaiciavau Exselyje. Bet dabar destytojas reikalauja, kad papildomai apskaiciuociau Cronbach alfa koeficienta. Kiek skaitau internete, tai jis apskaiciuojamas tik SPSS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alma16 @ 2013 02 24, 22:22)
Sveikos. Gal galite kas patiklsinti.? Gal yra galimybe apskaiciuoti Cronbach alfa koeficienta be SPSS programos? Nes parasiau darba, viska skaiciavau Exselyje. Bet dabar destytojas reikalauja, kad papildomai apskaiciuociau Cronbach alfa koeficienta. Kiek skaitau internete, tai jis apskaiciuojamas tik SPSS doh.gif


Cronbach alfa skaiciuojama su SPSS is "zaliu" duomenu, t.y. jei tarkim skale sudaro 5 teiginiai, tai tos skales Cronbach alfa skaiciuojama nuo tu 5 teiginiu, o ne nuo bendro skales ivercio.
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2013 02 24, 23:42)
Cronbach alfa skaiciuojama su SPSS is "zaliu" duomenu, t.y. jei tarkim skale sudaro 5 teiginiai, tai tos skales Cronbach alfa skaiciuojama nuo tu 5 teiginiu, o ne nuo bendro skales ivercio.

Atsiprasau, o ka reiskia "zaliu" duomenu? Ta prasme, kad uztektu i SPSS suvesti tik klausimus, o rezultatu i klausimus suvesti net nereikia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alma16 @ 2013 02 24, 23:13)
Atsiprasau, o ka reiskia "zaliu" duomenu? Ta prasme, kad uztektu i SPSS suvesti tik klausimus, o rezultatu i klausimus suvesti net nereikia?  4u.gif


Reikia suvesti visus atsakymus
Atsakyti
Sveiki, bandau padaryti viena sklaidos diagrama, taciau niekaip nesigauna verysad.gif ieskojau rysio tarp dvieju intervalu skales kintamuju naudojant Spearman koreliacijos koeficienta. Gavau rezultatus, kad tarp kintamuju yra statistiskai reiksmingas rysys. Noriu gautus duomenis pavaizduoti diagramoje, kurioje butu tiesi kreive su taskiukais (nezinau kaip aiskiau paaiskinti), taciau niekaip nerandu kaip padaryti. Jei kas nors zinote, gal galetumete parasyti, kaip reikia tiksliai daryti? Linijine diagrama pavyksta padaryti, o tokios, kurioje butu tiesi linija ir duomenys pateikti taskiukais, nepavyksta...
Atsakyti
QUOTE(luckyangel @ 2013 02 25, 00:09)
Sveiki, bandau padaryti viena sklaidos diagrama, taciau niekaip nesigauna  verysad.gif  ieskojau rysio tarp dvieju intervalu skales kintamuju naudojant Spearman koreliacijos koeficienta. Gavau rezultatus, kad tarp kintamuju yra statistiskai reiksmingas rysys. Noriu gautus duomenis pavaizduoti diagramoje, kurioje butu tiesi kreive su taskiukais (nezinau kaip aiskiau paaiskinti), taciau niekaip nerandu kaip padaryti. Jei kas nors zinote, gal galetumete parasyti, kaip reikia tiksliai daryti? Linijine diagrama pavyksta padaryti, o tokios, kurioje butu tiesi linija ir duomenys pateikti taskiukais, nepavyksta...


Prie gafiku ieskokite Scatter plot, i Y asi ikeliate viena kintamaji, o i X asi kita kintamaji, tada gausite taskiukus, o jei reikia tieses, paspaudus 2-kart ant grafiko, virsuj yra pasirinkimas su regresijos tiese
Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2013 02 25, 15:12)
Prie gafiku ieskokite Scatter plot, i Y asi ikeliate viena kintamaji, o i X asi kita kintamaji, tada gausite taskiukus, o jei reikia tieses, paspaudus 2-kart ant grafiko, virsuj yra pasirinkimas su regresijos tiese


Koki man korelaiacijos testa taikyti reiketu?
jei yra tarkim 8 teiginiai kurie yra ivertinti skaleje
"Visiskai sutinku" -5
Is dalies sutinku - 4
Abejoju-3
Is dalies nesutinku - 2
Nesutinku - 1

Koki man koreliacijos testa reikia taikyti norint palyginti pagal amziaus grupes atsakymu pasiskirstyma ir pagal isilavinima.

Labai laukiu atsakymo - liko 9 dienos, o sustojusi esu vietoje su tuo spssu.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rasabug @ 2013 02 25, 18:54)
Koki man korelaiacijos testa taikyti reiketu?
jei yra tarkim  8 teiginiai kurie yra ivertinti skaleje
"Visiskai sutinku" -5
Is dalies sutinku - 4
Abejoju-3
Is dalies nesutinku - 2
Nesutinku - 1

Koki man koreliacijos testa reikia taikyti norint palyginti pagal amziaus grupes atsakymu pasiskirstyma ir pagal isilavinima.

Labai laukiu atsakymo - liko 9 dienos, o sustojusi esu vietoje su tuo spssu.... verysad.gif


Reikia Spearman koreliacija taikyti, nes kintamieji ranginiai
Atsakyti