Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

Sveiki, 4u.gif
ieskau zmogaus galincio padeti su SPSS, atliekant pilna analize.
Rasykite i AZ iskart su savo emeilais, kad greiciau susitart smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ieškau žmogaus, kuris galėtų padėti man su bakalaurinio darbo tyrimu. Būtų idealu Vilniuje, rašykit į AŽ. dėkui!
Atsakyti
Sveiki smile.gif susiduriau su tokia lengva ar nelengva problema smile.gif) su spss programa reikia apskaiciuot man fizini aktyvuma kuri reikia skaiciuoti per transform computer (tuos apskaiciavimus kai skaiciuot reikia FA turiu) smile.gif tai toks klausimas butu ar skaiciuot reiktu geriau visu tiriamuju fizini aktyvuma ant lapo kazkur ir poto suvest i spss ar per ta programa, nes jei per ta programa tai ten tu kintamuju variable view lange atsiras virs triju simtu.. tai nebesuprantu ka daryt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(monika.99k @ 2013 04 07, 15:23)
Sveiki smile.gif susiduriau su tokia lengva ar nelengva problema smile.gif) su spss programa reikia apskaiciuot man fizini aktyvuma kuri reikia skaiciuoti per transform computer (tuos apskaiciavimus kai skaiciuot reikia FA turiu) smile.gif tai toks klausimas butu ar skaiciuot reiktu geriau visu tiriamuju fizini aktyvuma ant lapo kazkur ir poto suvest i spss ar per ta programa, nes jei per ta programa tai ten tu kintamuju variable view lange atsiras virs triju simtu.. tai nebesuprantu ka daryt  blink.gif


Laba,

Jeigu Jus skaiciuosite ant lapo ir paskui viska suvesite i SPSS, tiesiog sugaisite daug laiko smile.gif , viska galima paskaiciuoti SPSS'e, per Transform-Compute variable. Kintamasis bus tik vienas, t.y. Jusu paskaiciuotas fizinis aktyvumas kiekvienam respondentui, reiskia prisides tik vienas stulpelis smile.gif
Atsakyti
Sveiki!
Parsisiunčiau SPSS 20 programėlę, ir iškilo labai daug klausimu, kaip su ja reikia dirbti.
Gal pasakytumėt kur ir ką reikia suvesti kai tarkim klausime yra keli atsakymo variantai?
Pvz.,
1. Kokius vaisius parduotuvėje dažniausiai renkatės?

1. Obuolius 2.Kriauses 3.slyvas 4. braskes 5. kivius 6. bananus 7. apelsinus 8. mandarinus 9. greifruktus 10. nektarinus 11. kita

Atsakymai buvo tokie:
1. 15
2. 39
3. 24
4. 28
5. 2
6. 8
7. 6
9. 13
10. 6
11. 0

Anketoj išvis dalyvavo 40 žmonių

Tai kaip man tada reikia susirasyti atsakymo variantus ir gautus rezultatus? kaip daryti diagrama??? wacko.gif
Tikiuos supratot ką norėjau pasakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wiksea: 07 balandžio 2013 - 18:01
QUOTE(wiksea @ 2013 04 07, 19:01)
Sveiki! 
Parsisiunčiau SPSS 20 programėlę, ir iškilo labai daug klausimu, kaip su ja reikia dirbti.
Gal pasakytumėt kur ir ką reikia suvesti kai tarkim klausime yra keli atsakymo variantai?
Pvz.,
1. Kokius vaisius parduotuvėje dažniausiai renkatės?

1. Obuolius 2.Kriauses 3.slyvas 4. braskes 5. kivius 6. bananus 7. apelsinus 8. mandarinus 9. greifruktus  10. nektarinus 11. kita

Atsakymai buvo tokie:
1.  15
2.  39
3.  24
4.  28
5.  2
6.  8
7.  6
9.  13
10.  6
11.  0

Anketoj išvis dalyvavo 40 žmonių

Tai kaip man tada reikia susirasyti atsakymo variantus ir gautus rezultatus? kaip daryti diagrama???  wacko.gif
Tikiuos supratot ką norėjau pasakyt smile.gif


Laba,

Taip surasyti dazniai prie kiekvieno varianto netinka, klausimu atsakymai turi buti uzkoduojami ir suvedami. Duomenu matrica sudaryta is stulpeliu (kintamuju) ir eiluciu (respondentu). Jei i klausima galima pasirinkti kelis atsakymu variantus, tai reikia kiekvienam variantui skirti po stulpeli ir jei respondentas pasirinko ta varianta, tai ivesti 1, jei nepasirinko, ivesti 0.
Atsakyti
Ačiū labai! 4u.gif
Pabandysiu pažaist smile.gif
Atsakyti
O gal kartais turi koki vaizdini pavyzduką? nu niekaip man nedaejna į tą makaulę, kaip reikia daryt sad.gif

Atsakyti
QUOTE(laputaitexxx @ 2013 04 07, 19:09)
Laba,

Taip surasyti dazniai prie kiekvieno varianto netinka, klausimu atsakymai turi buti uzkoduojami ir suvedami. Duomenu matrica sudaryta is stulpeliu (kintamuju) ir eiluciu (respondentu). Jei i klausima galima pasirinkti kelis atsakymu variantus, tai reikia kiekvienam variantui skirti po stulpeli ir jei respondentas pasirinko ta varianta, tai ivesti 1, jei nepasirinko, ivesti 0.



Matrica pasidariau, o kaip diagrama?
Atsakyti
laba diena,

Turiu tokį klausimą. Užkodavau vieną klausimą ir jam yra galimi 3 ats. variantai:
1 - nėra depresijos, 2 - galima depresija, 3 - depresija. Šiuo klausimu pakartotinai įvertinau tiriamuosius. Tiriamieji yra suskirstyti i dvi grupes. Kaip man palyginti šio klausimo tik 1-mą atsakymo variantą(nėra depresijos) tarp tyrimo pradžioje ir tyr. pabaigoje gautų rezultatų ir tik tarp pvz. 1 grupės narių? Kaip čia reikia susivesti duomenis ir kaip apskaičiuoti? Visaip suku galvą, kaip čia apskaičiuoti, bet niekaip neišeina g.gif

Būčiau labai dėkinga, jei kas nors žino wink.gif
Atsakyti
QUOTE(wiksea @ 2013 04 07, 21:41)
Matrica pasidariau, o kaip diagrama?


Grafikai daromi per funkcija Graphs smile.gif
Atsakyti
[quote=laputaitexxx,2012 04 04, 13:28]
Kazka ne taip darote, i Variables langa ikeliame ka lyginame, t.y. pasitenkinimas, o groups - pagal ka, t.y. mokymo istaiga


mano klausimas labai panašus: kaip palyginti tyrimo pradžioje gaunamą gyvenimo kokybę (ji gaunama išvedus vidurkius, jau apskaičiavau) su tyrimo pabaigoje pasikeitusia gyvenimo kokybe: noriu gauti 1-mos grupės (iš 2-jų esančių grupių) tyrimo pradžios gyvenimo kokybes ir tyrimo pabaigos gyvenimo kokybes palyginimą? cia gal reikia naudoti Paired-Samples-T test? o gal iš pradžių prieš lyginant reikia per Select Cases laikinai išbraukt vienos grupės tiriamuosius?

Atsakyti