Įkraunama...
Įkraunama...

SPSS programa

QUOTE(pecilija @ 2013 10 29, 23:04)
Taip taip... susivedžiau ir aš pati, gėda net... lotuliukas.gif
Mergiatės, kaip padaryti gražų grafiką? Aš moku jį padaryti, bet nerandu kaip padaryti jo aprašymą... nemoku jo "sutvarkyti" g.gif


Output'e ant grafiko reikia dukart paspausti, jis atsidarys naujam lange ir tuomet ji galima tvarkyti: spalvos, formos, tekstai ir pan.
Atsakyti
Labas, studentės ir joms padedančios 4u.gif
Pernai sėdėjau matematikos temoj, šiemet pas jus užklydau.
Man statistikai reikia su SPSS programa suvesti anketos duomenis ir t.t.
Man nebūtina atlikti apklausą, svarbu, kad būtų anketa su klausimais ir atsakymais. Iš kur jus ėmėt informaciją? Gal aš nemoku googlint, bet nerandu tokių duomenų. Aš šiaip prie anketos savo skaičius prirašėt ir tiek? O gal pačios ir apklausas vykdėt bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, ačiū kas rašė ir siūlė pagalbą. Pasirodo, kad produktyviai pasėdėjus ir susikoncentravus į tikslą, pats gali kažką nuveikti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, gal kas galetu pasidalinti, kokia statistine analize? Buciau neapsakomai dekinga 000552.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal turit kokį pradžiamokslį, kur paaiškintų viską, nuo ko pradėt? Prieš metus kelias paskaitas turėjau su spss, bet nenaudojamas tos kelios informacijos nuotrupos visai išgaravo iš galvos... Reikia kol kas suvest turimus duomenis į programą.
Atsakyti
Sveiki, galiu padėti ar pamokyti dirbti su SPSS.
Atsakyti
sveikos smile.gif norejau paklausti, kaip butu galima suinterpretuoti rasta koreliacini rysi (koreliacijos koeficiento reiksmė 0,594, statistiskai reiksmingas p<0,01). Rysys tarp teiginiu: bendravimas neformalioje aplinkoje ir formalus isipareigojima/sutarciu sudarymas. Dekoju uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(indrejavln @ 2013 11 25, 23:36)
sveikos smile.gif norejau paklausti, kaip butu galima suinterpretuoti rasta koreliacini rysi (koreliacijos koeficiento reiksmė 0,594, statistiskai reiksmingas p<0,01). Rysys tarp teiginiu: bendravimas neformalioje aplinkoje ir formalus isipareigojima/sutarciu sudarymas. Dekoju uz atsakyma


Laba,

O kaip yra vertinami tie teiginiai?
Atsakyti
klausimo formuluote tokia:
1. Įvertinkite veiksnius, lemiančius Jūsų pasitikėjimą kitomis įmonėmis?

1. Dažnas bendravimas
2. Ilgalaikis bendravimas
3. Atvira tarpusavio komunikacija, vykdant užsakymus
4. Išankstiniai įspėjimai apie galimus keblumus, vykdant užsakymus
5. Pažadų tęsėjimas/žodžio laikymasis
6. Atsižvelgiama į jūsų kaip kliento poreikius
7. Formalūs įsipareigojimai/pasirašytos sutartys
8. Bendravimas neformalioje aplinkoje, bendros pramogos

noriu išsiaiškinti ar didėjant vieniems pasitikėjimą sąlygojančiams veiksniams didėja kiti. vertinti juos buvo galima:
Visiškai nesutinku Nesutinku Nei sutinku, nei nesutinku Sutinku Visiškai sutinku

dar noreciau paklausti jeigu yra ranginis vertinimas, ketogorijom: visiskai nesvarbu, nesvarbu, nei svarbu nei nesvarbu, svarbu, labai svarbu. Galima ivertintis teiginius lyginti tarpusavyje?pavyzdziui: respondentai produkto kaina iskyre kaip svarbesni veiksni sąlygojanti pasitenkinima nei produkto kokybe. Ar taip negali lyginti? dekui:)
Atsakyti
QUOTE(indrejavln @ 2013 11 27, 19:37)
klausimo formuluote tokia:
1. Įvertinkite veiksnius, lemiančius Jūsų pasitikėjimą kitomis įmonėmis?

1. Dažnas bendravimas   
2.    Ilgalaikis bendravimas   
3. Atvira tarpusavio komunikacija, vykdant užsakymus   
4. Išankstiniai įspėjimai apie galimus keblumus, vykdant užsakymus   
5. Pažadų tęsėjimas/žodžio laikymasis   
6. Atsižvelgiama į jūsų kaip kliento poreikius   
7. Formalūs įsipareigojimai/pasirašytos sutartys   
8. Bendravimas neformalioje aplinkoje, bendros pramogos

noriu išsiaiškinti ar didėjant vieniems pasitikėjimą sąlygojančiams veiksniams didėja kiti. vertinti juos buvo galima:
Visiškai nesutinku Nesutinku Nei sutinku, nei nesutinku Sutinku Visiškai sutinku

dar noreciau paklausti jeigu yra ranginis vertinimas, ketogorijom: visiskai nesvarbu, nesvarbu, nei svarbu nei nesvarbu, svarbu, labai svarbu. Galima ivertintis teiginius lyginti tarpusavyje?pavyzdziui: respondentai produkto kaina iskyre kaip svarbesni veiksni sąlygojanti pasitenkinima nei produkto kokybe. Ar taip negali lyginti? dekui:)


Jeigu gaunate teigiama statistiskai reiksminga (p<0,05) koreliacijos koeficienta, tai reiskia, kad kuo labiau sutinka su vienu teiginiu, tai labiau sutinka ir su kitu teiginiu, arba atvirksciai, kuo maziau sutinka su vienu teiginiu, tuo maziau sutinka ir su kitu.
O vertinti teiginius tai galite kaip norite :-)
Atsakyti
o interpretuoti reikia atsizvelgiant ne i koeficiento teigiama arba neigiama reiksme?

na kad pvz jei koeficientas teigiamas, statistiskai reiksmingas, tuomet:

didejant bendravimui neformalioje aplinkoje, dideja nora isipareigoti. taip jau negalima?smile.gif

o del to kad galima interpretuoti kaip nori ranginius kintamuosius?tai ar tikrai?nes as kazkur skaiciau, kad negalima lyginti ranginiu kintamuju tarpusavyje g.gif tikiuosi suprantant ko klausiu
Papildyta:
parasysiu pavyzdi, kad butu lengviau suprasti ko klausiu:

klausimas: kas galetu salygoti jusu nora nutraukti esamus santykius?
(pazymekite:1 - visiskai nesvarbu, 2-nesvarbu, 3-nei svarbu, nei nesvarbu,4-svarbu, 5-svarbu)

produkto kaina
produkto kokybe
aptarnavimas
pristatymo terminai ir t.t

isvedziau visu apklaustuju vidurkius ir gavau: produkto kokybe (vidurkis - 4,3), produkto kaina (3,5). Tai galiu rasyti kad klientams yra svarbesne produkto kaina nei kokybe. Cia nera klaida?
Atsakyti
labas, supermamos.

turiu klausima smile.gif tik nezinau, kaip ji aiskiai suformuluoti...

situacija tokia: susirinkau atitinkama kieki respondentu ir pradejau daryt su jais analize, pvz. apjungiau teiginius i skales, issivedziau vidurkius ir pan. ta prasme be pagrindiniu duomenu dabar yra ir labai daug isvestiniu, apjungtu ir sujungtu.

po to sugalvojau, kad reikia dar pririnkti respondentu, nes truksta vyriskiu pasisakymu. tai mano klausimas toks: ar galima kaip nors apjungti ir atnaujinti duomenis? nes as ivedu naujus case'us, bet vidurkiu jau man neisveda. ar galima ka nors padaryti, kad tie isvestiniai duomenys atsinaujintu ir itrauktu naujus case'us? ar viska reikia daryti is naujo?

tikiuosi supratote ko klausiu.

labai aciu, jei kas nepatinges man pagelbeti drinks_cheers.gif
Atsakyti