Įkraunama...
Įkraunama...

Socialiniai reikalai UK

QUOTE(Pause @ 2012 01 15, 14:19)
O gal zinote kiek tai yra? Nes bijau, kad neisgyvensiu.

housing benefit taip pat council tax benefit, pagalba mokant nuoma, bei council taxa 4u.gif kai kreipsites del bedarbio pasalpos ko gero dus popierius uzpildyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 01 15, 01:19)
O gal zinote kiek tai yra? Nes bijau, kad neisgyvensiu.


Jobseekers Allowance maximumas - (jei Jums virs 25) - £67.50 per savaite.
Housing benefit - gali padengti VISA nuoma.
Council tax benefit - taip pat gali padengti viska - ta prasme, isvis nereikes moketi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 15 sausio 2012 - 17:34
QUOTE(Pause @ 2012 01 15, 12:19)
O gal zinote kiek tai yra? Nes bijau, kad neisgyvensiu.

Ziurint ,kiek jums metu.
Jei esate vienisa ir iki 25,tai HB nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 01 15, 17:34)

Housing benefit - gali padengti VISA nuoma.



tik 90% nuomos gali padengti.
Atsakyti
QUOTE(Eclair @ 2012 01 15, 17:35)
tik 90% nuomos gali padengti.

Jei nezinot,neklaidinkit zmoniu.Gaunant JSA ir nesant kitu pajamu,padengia visa suma.Jei ,aisku,asmuo atitinka kitus kriterijus.Nera jokio istatymo,kuris apribotu HB iki 90%
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 15, 19:00)
Jei nezinot,neklaidinkit zmoniu.Gaunant JSA ir nesant kitu pajamu,padengia visa suma.Jei ,aisku,asmuo atitinka kitus kriterijus.Nera jokio istatymo,kuris apribotu HB iki 90%


Nesistengiu nieko klaidinti, tiesiog domejausi tuo neseniai. Ir tai ka radau, aisku tik 1 pvz.: http://www.guardian..../07/benefit-cut
skaiciau ir kitu.
O cia galima pasiskaityti ir tikrai yra 10% cut nuo hausing benefitu (aisku kaip ir su kieviena pasalpa kiekviena situacija yra skirtinga, gal kam ir moka 100%), todel iskart rasyti, kad klaidinu nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eclair @ 2012 01 15, 20:27)
Nesistengiu nieko klaidinti, tiesiog domejausi tuo neseniai. Ir tai ka radau, aisku tik 1 pvz.: http://www.guardian..../07/benefit-cut
skaiciau ir kitu.
O cia galima pasiskaityti ir tikrai yra 10% cut nuo hausing benefitu (aisku kaip ir su kieviena pasalpa kiekviena situacija yra skirtinga, gal kam ir moka 100%), todel iskart rasyti, kad klaidinu nereikia  ax.gif

Tai ir rasykit,kad jei gauni jsa daugiau nei metus,tada hb sumazeja 10%.Cia tik viena is salygu.Todel rasyti,kad ' TIK 90% gali padengti' yra netikslu.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2012 01 15, 21:46)
Tai ir rasykit,kad jei gauni jsa daugiau nei metus,tada hb sumazeja 10%.Cia tik viena is salygu.Todel rasyti,kad  ' TIK 90% gali padengti' yra netikslu.



Man atrodo ne nuo to galo pradejom ax.gif , turbut visi ypatumai yra paskirstyti tarp to koks nuomininkas esi, tai yra ar private ar council tenant ir t.t.
http://www.moneysavi...housing-benefit
Atsakyti
QUOTE(Eclair @ 2012 01 15, 21:05)
Man atrodo ne nuo to galo pradejom  ax.gif , turbut visi ypatumai yra paskirstyti tarp to koks nuomininkas esi, tai yra ar private ar council tenant ir t.t.
http://www.moneysavi...housing-benefit

Dabar man dar parodykit,kur parasyta apie max 90% ir nusiraminsiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu, ne kazin kas, bet bent jau pragyvent imanoma pradziai bus. Man virs 25, tai priklausytu pasalpa. O galima is pazistamu nuomotis? Ir ar yra kokie ploto apribojimai, nes kazka girdejau, kad single tik studio dengia arba kambari...
Atsakyti
Norejau paklausti.Pildant CTB WTB yra grafa apie praeitu metu pajamas.Irasiau praeitu metu gautu pasalpu uz vaikus suma ir 0pajamos susijusios su darbo santykiais.Taciau siais metais jau gyvenant UK esu dirbanti 4men.,bet dar sioj pirminej formoj nera apie tai klausiama.Turbut ateis dar antra papilddoma forma (jei gerai atsimenu).Nes vis suku galva delkokiu priezasciu man raso,kad nepriklauso sios pasalpos.Taisako,kad per mazai val. dirbu,nors dirbu20val. per sav.,tai sako,kad paveluotai forma issiunciau,nors issiunciau praejus savaitei nuogavimo,tai sako,kad apskritai neturiu vaiku(na,nesu atseit ne uz viena atsakinga).Dabar atsiunte velis naujo pildyti,nes neaisku kokiaklaida,kokia priezastis.Stai nebezinau kaip jie skaiciuoja ar ispraeitu metu gautas pajamas , ar is paskutiniu triju menesiu.Nes kazkaip nelogiska,kad jeipraeitais metais nedirbau,nes buvau motinystes atostogosesu antru vaiku ir iskart su treciu,tai ir nedirbau,o dabar nuo rugsejo atvykus i UK dirbu,tai tik metus ciaisdirbus gausiu sias pasalpas,ar visgi jie skaiciuoja is siu metu paskutiniu trijumenesiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2012 01 16, 00:22)
Labai aciu, ne kazin kas, bet bent jau pragyvent imanoma pradziai bus. Man virs 25, tai priklausytu pasalpa. O galima is pazistamu nuomotis? Ir ar yra kokie ploto apribojimai, nes kazka girdejau, kad single tik studio dengia arba kambari...

If you're single and aged under 25 you can only get Housing Benefit for bed-sit accommodation or one room in shared accommodation
Kaip suprantu Studio flat i sia kategorija nepatenka.Tik kambarys name.Bet cia tiems,kam nera 25.
Is artimuju nuomojantis,raso,kad negalima.Bet pazistami turbut nera 'close relatives'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 16 sausio 2012 - 11:04