Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti įkurtuvių proga?

turiu keleta komplektu patalynes iš natūralaus lino, juos pardavinėju, o jeigu draugams per įkurtuves padovanosiu neatrodys keistai, kaip manote? - siūliau savo laiku nupirkti, atsisakė, bet dėl kainos ar šiaip nereikėjo - nežinau....
Atsakyti
manau neblogas variantas
http://interdeko.lt/...ukos-ant-drobes
Atsakyti
QUOTE(Kristina89 @ 2012 01 29, 16:07)
turiu keleta komplektu patalynes iš natūralaus lino, juos pardavinėju, o jeigu draugams per įkurtuves  padovanosiu neatrodys keistai, kaip manote? - siūliau savo laiku nupirkti, atsisakė, bet dėl kainos ar šiaip nereikėjo - nežinau....


Na su patalyne sunku. Reikia zinoti imatavimus. PVZ pas mus pagalves labai mazos, bet paklode 2*2, antklode 1,6*2. Tai kad gavus bet kokiu ismatavimu tik i spinta giliai ikisti..
Atsakyti
mes taip pat neseniai buvom ikurtuves smile.gif ,padovanojom lele Ragana-sako ji nuveja visokius blogius 4u.gif
drauge liko patenkinta thumbup.gif ,sake galvojo pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mininga @ 2011 11 06, 16:06)
Mes kaip tik vakar buvom pas draugus įkurtuvėse. Pirmiausiai tik jiems pravėrus duris sviedėme į vidų gerą saują metalinių monetų  biggrin.gif Įspūdis nerealus buvo  thumbup.gif Čia yra senas paprotys - turingo gyvenimo palinkėjimas. O dovanojome medinį dubenį riešutams su jame tvirtinama riešutų gliaudykle, į kurį pribėrėme riešutų. Na o riešutai juk irgi simbolizuoja turtingą, sotų gyvenimą. Ir simboliška, ir praktiška  ax.gif

Mums ir panašiai draugai darydavo . Užeina į svečius ir pinigus imesdavo prieš užeinant ......
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2011 09 15, 07:52)
labai reikia pagalbos, ka galima padovanoti Banko ikurtuviu proga, sefas liepe nupirkti, o minciu nulis unsure.gif  help.gif  help.gif  help.gif

Gal kiaule taupykle tiktu g.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano draugė taip pat mane pakvietė į įkurtuves. Aš padovanosiu naudingą daiktą. Užsakiau patalynės komplektą, juk nauji namai- turi būti jaukūs. smile.gif Manau, kad dovana bus gera wink.gif O kiek žinau, kitos draugės dovanos čekius į baldų parduotuves, Tai taip pat labai gera mintis. Na, o aišku, jei norite pigesnio varianto- galite tiesiog pačios ką nors gražaus padovanoti wink.gif Nusipirkite augalą, jį papuoškite ir pns. Taip bus pigiau wink.gif
Atsakyti
Na dėl patalynės tai reikia labai gerai žinoti matmenis.. aš asmeniškai įkurtuvėms nenorėčiau gauti jokių paveikslų, suvenyrų ir netgi didelių įrėmintų nuotraukų. Tokius dalykus reikia rinktis pačiam.

Taip pat esu prieš dovanų čekius, nes pati jau ne kartą esu pražiopsojus datą ir čekio nepanaudojus blush2.gif tai man tokiu atveju jau geriau vokelis ar kaip nors įdomiai įteikti pinigėliai (ypač jei butas/ namas, dar nėra 100% apstatyas). Žinant, ko šeimininkams reikia, galima dovanoti kokią taupyklę su užrašu pvz. "lovai" ir pagal galimybes įmesti, pradžiai...

Net sunku sugalvoti, ko norėčiau, nes tai pirmieji mūsų bendri namai ir norisi viską kurti pačiam, derinti, ieškoti, man tai atneša daug džiaugsmo rolleyes.gif galimas variantas - ekologiškas oro gaiviklis pvz. kaip čia http://www.naturalis...Oro-gaivikliai/

Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 07 30, 12:54)

Taip pat esu prieš dovanų čekius, nes pati jau ne kartą esu pražiopsojus datą ir čekio nepanaudojus  blush2.gif

neįsižeiskit, bet nesuprantu kokio žioplumo reikia būti blink.gif jie daugiau nei po tris mėn galioja, per tiek laiko tikrai įmanoma prisiruošti, be to būna galimybė prasitęsti čekio galiojimo laiką, jei tuo momentu nieko nereikia.
Atsakyti
Neįsižeidžiau lotuliukas.gif tiesiog, kaip čia kažkas ir minėjo, nemėgstu eit į parduotuvę vien dėl to, kad panaudot čekį... o jei ką užmatau, tai čekis kaip tyčia namuose lotuliukas.gif o galimybė prasitęst man naujiena smile.gif žiopla ar ne žiopla, vistiek nenoriu tų čekių, nors tu ką doh.gif yra ir kitų tokios dovanos minusų, pvz čekis konkrečioj baldų parduotuvėj gali tapti labiau galvos skausmu nei gera dovana. bet aišku čia tik mano nuomonė tongue.gif
Atsakyti
Labai smagi pasirodė idėja "Prieskoninių žolelių darželis" thumbup.gif
Taip pat šauni dovana - būtiniausių buitinių priemonių komplektai, kaip kažkuri forumietė rašė "Visiems reikia savos kosmetikos" thumbup.gif
Mielai priimčiau žvakių rinkinį (įvairių formų ir dydžių tos pačios spalvos) thumbup.gif
Nors įkurtuvėm dar net nekvepia pas mus, bet va paskaičiau temą ir pagalvojau, kad visai būtų smagu numatyti kokią lentyną ir draugų paprašyti atnešti po vazą įkurtuvėm - gautume kelias skirtingo dydžio, formos, rašto, spalvos vazas (žinoma, jei pasisektų ir draugai pasitartų pirkdami laugh.gif) skirtingoms gėlėms pamerkti

Paveikslų, laikrodžių, statulėlių, indų, patalynės gauti nenorėčiau, net ir populiarioji pasaga vargu ar atrastų vietą, jei nebūtų suplanuota iš anksto unsure.gif ir šiaip nepasitarus geriau nepirkti nei baldų, nei interjero detalių, manau 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur galima butu nupirkti DIDELE kiaule taupykle? (kaune)
Atsakyti