Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką padovanoti įkurtuvių proga?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
MELA
Gal jau kas nors rašė g.gif , bet šiaip, būtent taip mano viena draugė padarė, kai atvažiavo pirmąsyk pas mus į naują butą, atvežė duonytės, su tokia kalba, kad niekada šiuose namuose netrūktų duonos rolleyes.gif , vots man tai buvo įsimintiniausia dovana wub.gif - paprasta ir labai gražu wub.gif 4u.gif
Teresa
Eisiu ir aš pas draugę. Kažkaip nepatinka man klausti ko reikia, ne bent prieš gimtadienius.
Nupirksiu kuponą į "Dorado" parduotuvę.
Kaip gerai, kad yra dovanų kuponai. Tik juos dabar ir perku visokioms progoms.
Skambute
kazkaip noretusi zinoti daugiau tradiciju, turbut yra kazkokios tradicijos ikurtuvem??? gal kas zinot???
JM
Duonytes tradicija patiko thumbup.gif
MisisA
Prieš einant į įkurtuves, galima pasiteirauti gal ko reikia į tuos namus. O šeip, manau gera mintis čekis. Man patiko pasiūlymas "Dorado" dovanų čekis.
*valdonė*
Ms kaip tik eisim i ikurtuves Kaledu antra diena.Tai reiktu kazka sugalvoti universalia dovanele, kad tiktu ir ikurtuvems ir Kaledoms.Gal turit kas kokiu minciu g.gif
eglevit
mes draugams dovanojom viskio buteli su ant originalios etiketes atspausdintu palinkejimu ir isikraustymo data. Jiems labai patiko, buvo originali ir tik jiems sukurta dovana.
JuicyCherry
thumbup.gif l.originalu toks butelis. Manau dar miela dovana stovas vyno buteliam laikyti. Man asmeniskai graziau medinis. Yra "Senukuose" Megoj.
sssaule
Jeigu nepasako ką dovanoti įkurtuvių proga, tada dovanoju didelę gėlę vazone, nes manau, kad visuomet jai atsiras naujam name vietos.
Jolike
pas mus taip pat tokia pat problema doh.gif
bet galvojam dovanoti ragana, kuri yra kabinama busto pirmame matomame kampe, kad atbaidytu visus negerumus ir saugotu namus. Taip pat esu girdejus, kad del to paties tikslo dovanoja sluota.
Paskutini karta, kai ejome i ikurtuves, dovanojome vadinama pinigu gele (tikro pavadinimo deja nepamenu blush2.gif ), kad nestu namams pinigeliu ax.gif
Tai tiek tezinau! 4u.gif
Labai idomu, ka kitos zino ir nesa tokia proga!
Vimoda
Mes mąstėm ir sumąstėm, kad gal naudinga būtų tokia dovana: kadangi esam gana "žalios" smile.gif šeimynėlės, daug kas reikalinga. Tad sugalvojom 2 arba 3 poros "susimesim" ir dovanosim gerų stalo įrankių rinkinį. Turėtų būti ir naudinga, ir smagu toki dalyką turėt, m?
Laukiam daugiau patarimų... 4u.gif
draugė_lija
Per savo įkurtuves gavau: nuotada dar draugo - dulkių siurblį (kilimo neturiu smile.gif ), nuo mamos - šeimos sidabrinius įrankius blush2.gif nuo sesių - lėkščių servizą smile.gif nuo draugės - manikiūro paslaugas (nuo buto šveitimo buvau visai nagus susivariusi) smile.gif

kažkur skaičiau, kad dovanojo su įkurtuvėmis rinkinį visokiausių valymo priemonių - ūkyje tikrai pravers thumbup.gif
Karosė
Senukų arba Max čekis geriausiai ką norės tą nusipirks
Jolike
su cekiu ne visada gali issisukti g.gif
juk jeigu eini tik dviese(vienas), ir negali islaidauti, tai juk nepaimsi ceki uz kokia 30 lt. ar pan. ax.gif
Ekrita
ir prie čekio bambuką, kažkur teko girdėti, kad įkurtuvėms labai gerai, neša sėkmę ar panašiai, o dar manau gera knyga apie buitį ar valgio ruošimą tikrai nepakenks smile.gif
Nijoliux
Sveikos mergaitės 4u.gif
Kaip tik ryt einu į įkurtuves (pakvietė vakar doh.gif ) ir turėjau tokią mano manymu neblogą įdėją, tik nepasisekė, nes ta firma šį savaitgalį dalyvauja parodoje ir nepriima užsakymų verysad.gif
Čia graviruoja ant įvairių medžiagų, tai norėjau išgraviruoti ant graikinių riešutų palinkėjimų tinkamų naujiems namams, tokių, kaip pvz: darnos, jaukumo, šilumos, juoko, gausos ir tt, ir galvojau, nupirksiu stilingą vazelę tiems riešutukams ir padovanosiu, o dabar likau be minčių, ką dar galėčiau nebrangaus bet originalaus ir mielo padovanoti verysad.gif O laiko jau visai neturiu unsure.gif
Katusik
o mes su vyru įkurtuvių proga nuo vienų draugų gavome "rinkinį", kurime buvo:

1. MILŽINIŠKAS Svogūnas;
2. KILOGRAMAS druskos;
3. kempinėles indams plauti;
4. LITRAS "Fairy";
5. segtukai skalbiniams;
6. Ūkiškas muilas;
7. tarka;
8. plastmasinis kiaurasamtis;
9. dekoratyvinis molinis ąsotis;
10. jau nebeprisimenu smile.gif

galiu pasakyti - geresnės dovanos įkurtuvėms nesu gavusi. VISKO prireikė ir VISKĄ sunaudojome. VISKAS buvo laiku ir vietoje.

o dėl vazoninių gėlių... g.gif aš, pvz, turiu katę, todėl gyvų gėlių mano namuose - nė kvapo. todėl net neprašau, kad kas dovanotų.

žvakės irgi gerai, bet kai jų pridovanoja tokią gausybę, kad jau lentynų neužtenka joms pastatyti - irgi ne kas. be to (bet tai mano asmeninė nuomonė), jeigu dovanoti žvakę - tai LABAI DIDELĘ, o ne tokią, kur delne suspaudi ir jos nebesimato. o didelis daiktas ir kainuoja daug...
Valedy
Manau,kad įkurtuvėms tinka absoliučiai viskas,kas tinka buityje ax.gif cool.gif ,kad ir prieskonių rinkinys... cool.gif
lotaa
liuks idėja su graikiniais riešutais thumbup.gif gali pabandyti ant riešutų su plonu juodu markeriu tuos pačius žodžius užrašyti mirksiukas.gif pas mus kai buvo įkurtuvės, tai nuo draugų poros gavom rinkinėlį: tualetinio popieriaus poką, oro gaiviklio, šveistukų, valiklio, dar kažką, bet nepamenu ką, tai man visai ant prikolo patiko thumbup.gif
neringagsl
QUOTE(Valedy @ 2007 03 19, 14:40)
Manau,kad įkurtuvėms tinka absoliučiai viskas,kas tinka buityje  ax.gif  cool.gif ,kad ir prieskonių rinkinys...  cool.gif
*

Visiškai sutinku. Gali nupirkt medinių šaukštų, dubenėlių ar pan. Tereikia nueiti į prekybos centro skyrių, kur buitinės prekės ir pasirinkimas didelis.
Daila
QUOTE(MIGA @ 2004 06 29, 12:29)
Patarkite, ką padovanoti važiuojant pas draugus į jų naują butą.
Praeitą savaitgalį jie susituokė, taigi jauna šeima, jiems visko reikia... Bet, manau, kad gal galima padovanoti kažką simboliško.
Prašau padėti, nes šiandien pakvietė į svečius, o tuščiomis važiuoti negražu...
*

puiki dovana butu dovanucekis pvz. senuku, indu salono, baldu salono, o jei manai kad tau cekius dovanoti per brangu tai bet koks namu apyvokos daiktas, vazonines geles, sattuleles, svakides ir pan. thumbup.gif
Katulė
Mes irgi tik vakar sulaukem kvietimo. Tai dabar suku galva, ka iki darbo pabaigos sumastyt g.gif Norisi kazko ir originalaus, ir reikalingo. Dovanu cekis, aisku, gerai, tik va norisi, kad tavo dovana atsimintu. Ideja su graikiniais riesutukais super thumbup.gif
Kazkada draugams esam nese pilna dovanu maiseli visokiu mielu smulkmeneliu su prisegtais komentarais, kam tas daiktas skirtas ir kaip ji naudoti. Aisku, neiskentusi kiekviena daikteli pakomentavau garsiai blush-anim-cl.gif Naujakuriams patiko. Maiselyje buvo: receptu knygute seimininkutei, zurnalas apie namus, puodeliai kavai ir arbatai, kad turetu is ko svecius kava ar arbata pavaisinti (tai iki siolei is tu puodeliu gaunam arbateles ar kavutes, kai pas juos i svecius uzsukam ax.gif ), zvake, kad jaukuma namuos puoseletu ir kt. maloniu smulkmeneliu.
O patys, nors kraustemes i nuomojama butuka, pries kelerius metus esam gave tauriu vynui (labai praverte, nes neturejom), pinigu medi, bambuka (as irgi esu girdejusi, kad juos tinka dovanoti ikurtuvems, kad tai sekmes ir laimes linkintis simbolis; matytumet, kokius lapus jis isleido, atrodo neitiketinai happy.gif ), visokiu mazyciu mielu daikciuku (magnetuka saldytuvui, ranksluostuku, pasluosteliu, serveteliu ir t.t.). Tai tokia mano patirtis...
ambre
jei naujakuriai gyvana name su sklypeliu-tai sauni dovana-dekoratyvinis augalas...mes dovanojom magnolija- draugai labai dziaugiasi nuostabiais ziedais ax.gif
draugė_lija
QUOTE(_Magnolija_ @ 2007 06 14, 01:51)
manau puiki dovana ikurtuvems koks paveikslelis...naujiems namams tikrai daznai truksta jaukumo ir silumos... wub.gif
*

Tik ne paveikslą !!!! čia mano nuomonė, nebent labai labai labai gerai pažįsti tuos žmones ir puikiai žinai jų skonį, nes žinau labai daug istorijų, kai gaunamas dovanų šedevras visiškai netinkantis šeimininkams, bet iš pagarbos jis kabinamas ir ... nervina visą laiką blink.gif lotuliukas.gif
Katulė
Malonių smulkmenėlių, interjero detalių salonuose ALANDEKO neseniai su vyru užmatėm įdomų dalykėlį – kvapus namams. Ten tokie įvairios talpos ir įvairių kvapų išvaizdūs buteliukai su korėtais mediniais pagaliukais. Sumerki juos į buteliuką ir patalpoj pasklinda malonus kvapas (jo intensyvumą galima reguliuoti keičiant ar apverčiant tuos pagaliukus). Kaina apie 70 litų, kvapas laikosi neva 6 mėn.
Tuomet su vyru dar pamanem, kad šauni įkurtuvių idėja galetų būti. Gal kas nors jau ir išbandėt tokį namų kvėpinimo būdą? Juk patys sau dažnai neleidžiam tokių 'niekučių'...

Irgi visokių grožių namams salonuose C&D STYLE ir IMDECO neseniai viena mergina ieškojo originalios dovanos įkurtuvėms ir rinkosi tarp stilingo dubens ir indelio alyvuogėms. Pastarasis (mes, paklausti jos patarimo, už jį ir 'balsavom ax.gif ) tikrai įdomus pasirodė, su tokioms baltom keraminėm stilizuotom alyvuogėm (jomis, kaip suprantu, tas alyvuoges reikia 'gaudyt'). Kodėl gi prie tokio induko nepridėjus dar alyvuogių ir įteikiant nepasakius: 'Kad niekuomet netrūktų progų ir laiko su draugais pasėdėti prie martinio (ar kt. gėrimo, prie kurio tinka alyvuogės blush2.gif ) taurės.' Mes panašią potekstę išgeneravom neseniai vieniems naujakuriams dovanodami labai įdomias taures martiniui (su išlenktom kojelėm) (jie mėgsta šį gėrimą, o taurių dar neturėjo).

Manau, svarbu atsižvelgti į individualius naujakurių poreikius ir pomėgius. Tuomet beveik visuomet gali būti tikras, kad su dovana pataikysi. Tikrai daug gerų idėjų galima 'prisišaudyt' mano minėtuose salonuose. Ir už labai įvairią kainą g.gif

Dar pagalvojau, kad galbūt naujakuriams praverstų ir kokio nors leidinio apie namus, interjerą ir pan. prenumerata?
Sėkmės renkantiems dovanytes įkurtuvėms!
ritperliukas
priklauso ar gerai pazysti naujakurius, na mazdaug juk zinai ka jie megsta ko ne. koks ju stilius. kokia idomia statulele ar dar ka panasaus - vaza kokia. vazonely su gelyte., medely nes sakyciau lyg tais turi sklypa, manau irgi pritariu nebloga dovana knyga apie interjera.
ERUGĖ
Na man labai patiko ta proga padovanota ragana,kad apsaugotų namus nuo pikto.
Antarė
mana atrodo, kad ikurtuvems pledas koks grazaus rasto labai tinka 4u.gif
ooo
nepamenu,ar jau rasiau sitoje temoje ar ne, bet as tai dovanojau zurnalo ,,mano namai' prenumerata ax.gif
cudo
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 07 31, 15:17)
Na man labai patiko ta proga padovanota ragana,kad apsaugotų namus nuo pikto.
*

thumbup.gif drinks_cheers.gif No as Ragana gavou per kaledas thumbup.gif No jai dar viena man padavonotum butu wub.gif Mes greit kraustisem i nouja busta,tai gymenes klause ko mum reike lotuliukas.gif O reike visko blink.gif net kedziu ne turem blush2.gif Tai ka padavonos manou pravers.
INEXS
mums davanojo Jysk parduotuves ceki,o ten jau radom visko ko reik namam
prieblanda
Šį savaitgalį šventėm draugės įkurtuves, tai aš pasiklausiau ko ji nori ir paprašė vyno taurių. Kadangi visi svečiai dėjomės prie dovanos, tai padovanojom taures raudonam, baltam vynui ir šampanui - liko labai patenkinta, nes gavo tai, ko norėjo mirksiukas.gif

Barbara
QUOTE(prieblanda @ 2007 10 11, 14:53)
Šį savaitgalį šventėm draugės įkurtuves, tai aš pasiklausiau ko ji nori ir paprašė vyno taurių. Kadangi visi svečiai dėjomės prie dovanos, tai padovanojom taures raudonam, baltam vynui ir šampanui - liko labai patenkinta, nes gavo tai, ko norėjo  mirksiukas.gif
*

Sutinku, kad pageidaujama dovana džiugina, bet ne visi juk drįsta pasakyti ko nori ax.gif
Neseniai lankėmes pas vienus naujakurius draugus ir dovanų sugalvojom nuvežti orchidėją, ir ką jūs manot, kai nuvažiavom, pamačiau, kad jau penkios tokios ant palangės puikuojasi...
Šiaip tai tokiais atvejais, manau, geriausia dovana (jei nežinai ko norėtų) dovanų čekis. g.gif
viiltee
SVEIKUTES. O mano drauge eidama pas sese i svecius, i namo ikurtuves 4u.gif , nunese keptuve. papuose ja salotu lapais, prikepe kulseliu, graziai sudeliojo, papuose zalumynais, tai atrode super. tongue.gif thumbup.gif Visa ta keptuve ir dejo ant sveciu stalo. Visiems labai patiko si ideja. lotuliukas.gif
UREJA
dovanų kuponą iš interjero parduotuvės , patys išsirinks kas jiems patinka ir dera
Lavazza
As tai labai nemegstu gauti visokiu cekiu dovanu schmoll.gif dazniausiai as nerandu ka uz juos nusipirkti, o pirkti tik tam, kad isleisti ceki man nepatinka, geriau jau kokia jauki smulkmena, nei pinigai... cia mano nuomone blush2.gif
O va mes neseniai pas vienus draugus ejom i ikurtuves, tai nupirkom medine pasaga tooookia nemaza, ja galima naudoti kaip padekliuka po puodu, arba psikabinti virs duru ar ant sienos. Kadangi jie isirenge diiidele vonia, nupirkau tokias pagalves galvai, kad sedint vonioj galima butu patogiai pasideti makaule, kainavo po 8lt... Draugai liko dovana patenkinti, pasaga kabo virs duru, o pagalves irgi naudojamos, nes abu megejai pasipliuskenti vonioje thumbup.gif
deimapov
Na va perskaiciau temele, daug ideju radau, bet ten visokios keptuves, vazos, paveikslai na nezinau... tikrai turi pazinoti zmogu ir zinoti ar jis tikrai neturi tokio daikto, ar bus jam vieta. mes jau tuoj kelsimes i savo nauja buteli ir jau turime viska nuo sauksto iki ... oj daug. viskas nauja, nes norejome, kad kai isikraustysime pakuotumeme naujus daiktus, juk taip miela, jautiesi kaip mazas vaikas per kaledas pakuodamas dovanas thumbup.gif na bet nukrypau nuo temos, siaip pati turiu draugei padovanoti KAZKA su ikurtuvem, nezinau net ka, nes jie tai tikrai jau viska turi. siaip as nemegstu cekiu, bet tai gal ir protingiausia tokiu atveju. o Labiausiai tai patiko mintis apie zurnalo prenumerata, tai bent jau ideju busto pasisemt galima, nors jau ir suremontuoti namuciai, bet ateityje juk dar ne vienas remontas nusimato thumbup.gif
Dracaena
As irgi suku galva ka padovanoti ikurtuviu proga. Didziausia problema ta, kad tu zmoniu mes visiskai nepazystam. unsure.gif

Tai naujai atsikele kaimynai. Vakar sumete visiems kaimynams i pasto dezutes graziai atspausdintus pakvietimus ateiti pas juos pamineti ikurtuviu ir tuo paciu susipazinti. Viskas vyks rytoj vakare. Manau, privalu ka nors nunesti, bet nesugalvoju ka. Nei ju skonio zinau nei supratima turiu kiek labai ju butas jau irengtas, ir kiek dar visko tuksta.

Gal kas gali patarti ka nors tokio neutralaus, kas visur tiktu? mastau.gif

Kolkas galvoju apie cia anksciau minetas dailias druskines ir pipirines. hmmm...
prieblanda
QUOTE(Dracaena @ 2008 01 23, 11:10)
As irgi suku galva ka padovanoti ikurtuviu proga. Didziausia problema ta, kad tu zmoniu mes visiskai nepazystam.  unsure.gif

Tai naujai atsikele kaimynai. Vakar sumete visiems kaimynams i pasto dezutes graziai atspausdintus pakvietimus ateiti pas juos pamineti ikurtuviu ir tuo paciu susipazinti. Viskas vyks rytoj vakare. Manau, privalu ka nors nunesti, bet nesugalvoju ka. Nei ju skonio zinau nei supratima turiu kiek labai ju butas jau irengtas, ir kiek dar visko tuksta.

Gal kas gali patarti ka nors tokio neutralaus, kas visur tiktu?  mastau.gif

Kolkas galvoju apie cia anksciau minetas dailias druskines ir pipirines. hmmm...
*

Gero vyno bonka - ją visada bus galima panaudoti, o druskinės visokios gali virsti tiesiog dulkių kaupyklomis, nes skoniai tai skiriasi, o jūs jo net nežinot ax.gif
monaziu
Sutinku su Lavazza, nemegstu cekiu, nes turi pirkti, kad isleistum, o ne kad reikia... O kai taip perki, tai 99% nusiperki nereikalinga daikta, kurio paskui ner kur det.

O ikurtuvem galima padovanoti ir asmenini prieskoniu darzeli: keli nedideli vazoneliai su prieskoniniais augalais, sustatyti i medini inda, ant kurio uzrasytas seimininkes vardas ar pan. smile.gif
panienka
nelabai apsidziaugciau tokia gelyte sad.gif
as manau, kad zmogus pats kuria namus tokius, kokiu nori. o visokios interjero detales ipareigoja zmogu galbut darkyti ta susikurta aplinka. vynas visada gera iseitis.
Saitana
Paskaitinejau visu mintis. ax.gif
Pas mus neseniai buvo ikurtuves biggrin.gif
Labai apsidziugiau siomis dovanomis:skalbiniu deze (mano uzsakymu blush2.gif ),puodu rinkiniu-bet juos dovanojo kompanija draugu,vazoninemis orchidejomis wub.gif ir geru brendzio buteliu ,kuris dar stovi ir laukia savo progos ax.gif
Cia daug kas raso taupykle,as tikrai nenoreciau gauti :mmmBet aisku cia skonio reikalas smile.gif
Ir siaip visokie daikciukai interjerui g.gif juk paskui nezinai kur ji deti,jei netinka doh.gif Nebent puikiai zinant,kad patiks g.gif
Tikrai buciau apsidziaugusi vazoneliais su prieskoninemis zolemis wub.gif ,kaip kazkuri rase ax.gif ir zurnalo,o gal net dienrascio prenumerata-juk kaip smagu naujuose namuciuose gauti laikrastuka ir prisiminti kasdien draugus.. wub.gif

manau puiki dovana ikurtuvems koks paveikslelis...naujiems namams tikrai daznai truksta jaukumo ir silumos... wub.gif

Tik ne paveikslelis schmoll.gif Nebent ,tiksliai zinote draugu skoni g.gif
Viena esam gave-ir labai apsidziaugem,kai biciuliai isvaziavo i Anglija gyventi blush2.gif ,nukabinom ji nuo sienos ir isvezem mamai,kuri ruosiasi ji soda vesti doh.gif
TutėFrutė
Sveikos,

mes gavom labai faina ir originalia dovana: dideliame pintame krepsyje (beje ju dabar visokiu formu ir dydziu yra pirkti), buvo sudeta viskas, kas reikalinga gyvenimo pradziai: svogunai, bulves, duona, morkos, desra, cukrus, druska, taures, litriukas degtineles, padekliukai ir dar daug daug... smile.gif zinokit super, ir vaizdas grazus, ir malonu gaut 4u.gif jei rasiu, imesiu nuotrauka smile.gif
viktorija09
sveikos merginos, gal ir mane priimsit ax.gif , pries mane rase, tik didesne dovana 4u.gif o as tai sakyciau ikurtuviu proga padovanot labai simboliska dovana: duonos ir druskos, su potekste, kad namuose visada butu maisto tongue.gif
Žaliaskarė
QUOTE(viktorija09 @ 2008 06 10, 19:01)
as tai sakyciau ikurtuviu proga padovanot labai simboliska dovana: duonos ir druskos, su potekste, kad namuose visada butu maisto  tongue.gif

Bet ura didele rizika, kad dauguma sveciu padovanos tik duonos ir druskos - ar nebus tada per suru naujakuriams? doh.gif
Man tai labai patiko ivairiu sveitimo priemoniu rinkiniai ikurtuvems, taupykle, indai ir zinoma dar daug kitu smulkmenu.
Interjero detaliu, bent jau tokiu pretenzingesniu nenoreciau gauti, nes savo namu interjera kuriu pati... smile.gif
katcia
manau originali ir praktiska dovana butu sluota..ja tiesiog reik graziai apipavidalint, padaryt tarsi puokste... biggrin.gif
Lieputaite
mes pažįstamiems įkurtuvių progą dovanojom pintą krepšį su švaros priemonėm, sakydami, kad kiekvienam reikia kosmetikos priemonių 4u.gif
jazzcat
mum draugai įkurtuvių proga atnešė simboliškų praktiškų dovanėlių: batų šaukštą, puodkėlę, receptų knygutę, namie keptą pyragą ir t.t.

linksmiausia dovana tai buvo studentiško gyvenimo atributika: agurkai ir tušonkė thumbup.gif thumbup.gif

aš irgi dovanočiau kažką praktiško, pvz iš buities, virtuvės reikmenų (plius koks juokingas palinkėjimas), nes naujakuriams tokių dalykų labiausiai reikia. o visokių statulėlių ir panašių niekų ir taip daug susikaupia begyvenant...
bitutes
QUOTE(multti @ 2008 05 22, 18:36)
Sveikos,

mes gavom labai faina ir originalia dovana: dideliame pintame krepsyje (beje ju dabar visokiu formu ir dydziu yra pirkti), buvo sudeta viskas, kas reikalinga gyvenimo pradziai: svogunai, bulves, duona, morkos, desra, cukrus, druska, taures, litriukas degtineles, padekliukai ir dar daug daug...  smile.gif  zinokit super, ir vaizdas grazus, ir malonu gaut  4u.gif  jei rasiu, imesiu nuotrauka  smile.gif
*

Na tikrai thumbup.gif dovana. Man irgi tokios patinka. Geriau originali dovana su dūšia nei brangi, niekur netinkanti.
Papildyta:
Tiesa viena iš dovanų, kurią pati dovanojau ir man pačiai patiktų gauti - raktinė. Gali būti įvairaus dydžio. Viršūtinė dalis paviekslas, o atidarius - kabliukai pakabinti raktams.
Man asmeniškai pačiai vis gaila tokį daiktą nusipirkti ax.gif Mėgstu kai daiktai turi savo vietas ax.gif
Minusas - gan brangus... unsure.gif
Zuikis-Puikiss
Labai faina dovanyte pinta skalbiniu deze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.