Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką padovanoti įkurtuvių proga?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Dovanos ir gimtadieniai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
MIGA
Patarkite, ką padovanoti važiuojant pas draugus į jų naują butą.
Praeitą savaitgalį jie susituokė, taigi jauna šeima, jiems visko reikia... Bet, manau, kad gal galima padovanoti kažką simboliško.
Prašau padėti, nes šiandien pakvietė į svečius, o tuščiomis važiuoti negražu...
nouvelle
QUOTE (MIGA @ 2004 06 29, 10:30)
Patarkite, ką padovanoti važiuojant pas draugus į jų naują butą.
Praeitą savaitgalį jie susituokė, taigi jauna šeima, jiems visko reikia... Bet, manau, kad gal galima padovanoti kažką simboliško.
Prašau padėti, nes šiandien pakvietė į svečius, o tuščiomis važiuoti negražu...

Jei labai simblisko tai kokia zvakide - mol namu zidinys, arba popierine (kinietiska ar tai japoniska liustra)
Galima taupykle.

O jei is praktines puses, tai ir puodeliai ir lekstes, ir netgi puodas su tinkamu bajeriu is paskos nepamaisys wink.gif
lengvute
čekis indų salone, pvz."Žana", mums padovanojo fainus rakandus vienos serijos ..tualetui valyti laugh.gif , kiti-virtuvės įrankius, dar kiti-kilimėlį prie durų (pati užsiprašiau, kurį nužiūrėjau-tą ir padovanojo rolleyes.gif ), kiti-kilimėlių rinkinį voniai, tualetui (visai nebrangių ir gražių yra Domus optimus ir kitur)..., galiam gražius didesnius rėmelius šeimyninei nuotraukai, raktų dėžutę thumbup.gif (retai būna, Madoj mačiau ir VCUP pirmam aukšte) ar kokį didelį suvenyrą, skulptūrą, pvz. Egiptietiškoj parduotuvėj , didelį skambantį tokį kabinamą daiktą, kaip varpelius, nepamenu, kaip vadinas, kur laimę neša ir t.t.
Galiam tiesiog didelį Cinzano ar šampano butelį clap.gif , vazą, saldaininę, vyno su laikikliu ar spec. dėže, staltiesę ar kt.
Sarune
Jei šeimininkai mėgsta gėles - manau, kad labai nebloga dovana būtų gėlė vazone. Ir nelabai brangu, ir bent jau man tai thumbup.gif
pjer
mes visai neseniai isikureme naujame bute ir as apsidziaugciau tokiomis dovanomis: idomia vaza, jau ugtelejusia gele vazone, tauremis, puodeliais, dekiu... na tikrai buitiniais rakandais arba dekoratyvinemis detalemis. smile.gif semes renkant dovana wink.gif
MIGA
Aha, šiek tiek aiškėja, ačiū už patarimus.
Gėlės vazonuose tikrai tinka, bet tų gėlių pas juos ir taip daug yra... Puodukai ir taurės, manau, šiek tiek nuobodoka. Norėtųsi kažką originalaus ir linksmo ir ... nelabai brangaus...
Tikriausiai labai "pigiai" noriu prasisukti.
Jumi
QUOTE (MIGA @ 2004 06 29, 12:19)
Aha, šiek tiek aiškėja, ačiū už patarimus.
Gėlės vazonuose tikrai tinka, bet tų gėlių pas juos ir taip daug yra... Puodukai ir taurės, manau, šiek tiek nuobodoka. Norėtųsi kažką originalaus ir linksmo ir ... nelabai brangaus...
Tikriausiai labai "pigiai" noriu prasisukti.

va taip pas mus namuose tauriu ir nera smile.gif o likusiais vaikai isdauze.
Jei per kokia svente paprasau ko atnesti dovanu taures tai ir sako,kad labai nuobodu.
O originalias dovanas labai linksma gauti.
Kruva balionu pripuskit ir kokias slepetes abiems prikabinkit wink.gif arba abiems po puodeli ,juk ju labai originaliu dabar galima rasti ir tikrai nebrangiu.
Butu idomu ka nupirksit ir kaip tai patiks naujakuriams wink.gif
afyte
Reiketu pagalvoti, ka zmones megsta. Pvz jei megsta gaminti/skaniai pavalgyti, pirkciau fondiu darymo iranga, prieskoniu graziose dezutese (pvz. santa maria buna tokios diiideles pakuotes, bet jos ir kainuoja apie 100 Lt), geros kokybes kelionini saldytuva (i kuri galima prikrauti ledu ar dar ko nors) ir t.t.
Jei megsta keliauti, galima padovanoti palapine (jos dabar labai nebrangios ir plius ikurtuvem pats tas, jei mokesi suskelt bajeri iteikiant smile.gif ), pora miegmaisiu (o gal ju net dviguliu buna? g.gif )
Kalbant apie geles, labai faina padovanoti geles lovelyje, kad galetu balkone pasikabinti.
Zodziu, megstu praktiskas dovanas laugh.gif Jei dovana nebrangi, tai reiketu gerai apgalvot ka sakysi iteikdama. Nes taikliai pajuokavus dovana igauna daug didesne verte (tada tikrai atsimenama nuo ko ir kodel gavo) wink.gif
lengvute
fondiu labai faina, mes pirkom Thomas Philipse už 38 lt berods g.gif

QUOTE(MIGA @ 2004 06 29, 18:48)
Gal pasirodysiu tamsuolė, bet kas per daiktas tas "fondiu"?

tai toks puodas, kuriame pvz. lydai sūrį ar gamini kitus patiekalus, tą puodą nmuolat šildai spec. žvake ar pan, yra smeigtukai iškart valgyt iš puodo, romantiška, vikšrelis skyrely 'Kulinarinės idėjos', temoj 'Fondiu" ir aparatą parodė (yra įvairių dydžių, pagal kainą orientuositės), ir daug receptų: iš mėsos, vaisių ir kt. nurodė thumbup.gif
Tiesa, dar galit didelį albumą įkurtuvėm dovanot thumbup.gif
afyte
O, prisiminiau dar viena faina dovana i namus. Galima padovanoti aromatine zvake ir aromatinio aliejaus (na, kuri reikia i ta zvake pilti). Ikurtuvems pats tas.
Rigedora
Dar tiktų įdomi didelė taupyklė.... skambantys vėjo varpeliai..

Miga, bent jau Mole, tai tikrai yra vėjo varpelių ar kitokių įdomių dalykų pvz Jysk parduotuvėje. wink.gif
lengvute
gal dar didelė su iliustracijom kulinarinė arba buto interjero knyga būtų į temą g.gif
kregždutė
Padovanokit rėmelį nuotraukoms, dabar visokių yra labai gražių, arba žvakidę. man daug žvakidžių pridovanojo, bet visose žvakės dage, gražu wub.gif
MIGA
QUOTE (lengvute @ 2004 06 30, 07:55)
tai visgi ką išrinkai rolleyes.gif g.gif

Tai va, kadangi labai neturėjom laiko, tai nuvažiavom į Maximą ir pradėjom ieškoti... Man patiko mintis apie originalią taupyklę, bet ten buvo tik mažytės, o norėjosi kažko įspūdingesnio. Taip pat patiko pasiūlymas dėl prieskonių rinkinio. Vienu žodžiu vaikštant po parduotuvę ir matant prekes, kilo ir dar visokiausių minčių. Kadangi mes norėjom nupirkti kokį nelabai brangų simbolinį niekutį, tai nupirkom keramikinę druskinę su pipirine. Ji tokia spalvinga ir iš tiesų labai papuošė naujakurių virtuvę. Įteikiant pasakėm keletą žodžių "kad jūsų namuose visada būtų darna ir skalsa bei pipirai su druska, kad jie suteiktų jūsų gyvenimui prieskonį" ir t.t. ir pan.
Manau, liko patenkinti... thumbup.gif
Jurgitutė
Žinot kažkur girdėjau, kad negalima dovanoti žvakidžių ar žvakių. Tipo nelaimę į namus atneši. Nors aš tikrai nemažai esu gavusi ir iki sužinojimo pati esu dovanojusi.
Siūlau padovanoti taupyklę. Naujas būstas, tai tegul taupo naujam vaikui.
Sara
1.vazonine gele
2.gero vyno butelis su laikikliu vynui
happy
Pries pora menesiu buvo mano drauges ikurtuves ir as
galvojau kogi cia reikia.. bet nusprendziau paklausti pacios
drauges, aisku is pradziu lauzes, tipo ai nieko nereikia, bet
kai prigasdinau kad galbut atnesiu visai tau nereikalinga daikta
-tada pasake- kilimeliu i vonia. Manau geriau paklausti, nei
"nepataikyti su dovana"
Vanesa
Gerai kad patiko vonios kilimelis,as tai tokia isranki,kad didesni daiktai be mano valios niekam neleidziami pirkti.

As tai pirkciau koki dideli ranksluosti(visada pravercia),virtuvei rakandu:samti ir t.t.arba graziu dalykeliu kaip tortine,saldainiams vazyte ir t.t
Na zodziu visko ko seimininkems reikia.
Ieva-Pieva
dovanu cekis i "Dorado" clap.gif gavom dovanu vestuviu proga, taip dziaugemes thumbup.gif patys issirinkom pagal savo skoni, tuo labiau, kad namu aksesuarams pinigu vis pagailim rolleyes.gif
PAris
As manau, kad geriausia paklausti ko reikia, o jeigu atsakymas butu, kad nieko, gera ideja padovanoti dovanu ceki parduotuveje, kur galima butu nusipirkti ka nors namams.
O kas liecia geles, as per ikurtuves gavau vazonine didelia gele ir man po siai dienai nemalonu, kad ji greitai prarado savo isvaizda, o galiausiai reikejo ismesti, kazkaip nemalonu pries tuos kurie dovanojo.
r@siukas
Kadangi si savaitgali mes patys sventem savo ikurtuves, tai papasakosiu, ka gavome dovanu (visos dovanos nuostabios ir buvo labai reikalingos, kai kurios is anksto suderintos): taures ir taureles (is karto ispakavom ir is ju paragavom biggrin.gif ), Dorado dovanu cekis, ranksluosciu rinkinys, didele lekste (tikriausiai taps vaisine).

Jei nieko konkretaus nesugalvojat, siulau dovanoti ceki- patikekit, naujakuriams tikrai daug ko reikia ir jie tikrai suras, kur tuos pinigelius isleisti wink.gif
subalansuota
Pries savaite buvom draugu ikurtuvese. Padovanojom "SENUKU" ceki, ir praktiska, ir galvos sukt nereikia, ir ten visko pilna issirinks ka patys nores thumbup.gif thumbup.gif
zuikiausia
Siulyciau dovanoti cekius- dovanas, nes mes ikurtuviu proga gavom daug nesamoniu- pvz zvakide katinas tox visai nesimpatiskas, be to as katinu tiesiog negaliu pakesti beee.gif + visokiu aksesuaru virtuvei, kurie visai nederejo prie musu pradeto kurti stiliaus, na pvz geltonu aukseliu puosti irankai visai nederejo prie musu sidabriniu.. suprantu, kad ne is blogos valios, bet na kai nepatinka tai ir netinka dovana schmoll.gif
Leita
cekis i kokia buitines tech parduotuve ar sviestuvu, manau patiktu ir tiktu smile.gif
melana
Ruošiamės eiti pas draugus į naująjį jų butą įkurtuvių švęsti. Galbūt turite idėjų ką būtų galima padovanoti, o gal pačios šia proga esate gavę ką nors gražaus ir praktiško namams?
Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
draugė_lija
Pati neseniai turėjau įkurtuves - bet aš buvau pateikus sąrašą ko norėčiau.... (mažų taurelių taip ir negavau....) drinks_cheers.gif
Geras daiktas - krepšys visokių šveitimo-gramdymo priemuonių, vazoninė gėlė, įdomesnis kilimėlis prie durų... viena iš mano prašytų juokingiausių dovanų - užuolaidos į vonią 4u.gif gavau su žuvytėm.... thumbup.gif
another
Daug kas priklauso nuo to, ar butas jau įrengtas, ar dar ne ax.gif Jei ne- labai tinka čekis kokioje apdailos medžiagų parduotuvėje, užuolaidų salone ar pan. Jei žinai ką draugai mėgsta ar jie nurodo konkrečiai- gali pirkti užuolaidas, veidrodį, paveikslą, šiaip kokias interjero detales...
Kai mes ėjom sveikinti draugų su įkurtuvėmis, dovanojom pintą dėžę skalbiniams 4u.gif
melana
QUOTE(Will @ 2005 12 22, 18:24)
Daug kas priklauso nuo to, ar butas jau įrengtas, ar dar ne  ax.gif  Jei ne- labai tinka čekis kokioje apdailos medžiagų parduotuvėje, užuolaidų salone ar pan. Jei žinai ką draugai mėgsta ar jie nurodo konkrečiai- gali pirkti užuolaidas, veidrodį, paveikslą, šiaip kokias interjero detales...
Kai mes ėjom sveikinti draugų su įkurtuvėmis, dovanojom pintą dėžę skalbiniams  4u.gif
*

Butą beveik įsirengę trūksta tik kelių baldų kiek žinau ax.gif užuolaidų nepirkčiau, nes nepataikysiu tikrai tongue.gif o dėžė skalbiniams nebloga mintis smile.gif
cold_girl
Mes ikurtuviu proga gavome ivairiu niekuciu, bet originaliausia dovana buvo prieskonu rinkinys pintame krepselyje thumbup.gif
Simuko
tik nedovanokit vazoniniu geliu, jei nesant daugiau nei simtu procentu isitikine, kad seimininkei jos patinka.

nu negaliu - mes irgi turim nauja buta, tai kai kas nori ateit jau reik sakyt, kad nenestu vazonu. man asmeniskai vazonai nepatinka, nenoriu jais rupintis.

o siaip is mielu dovaneliu tai pamineciau cekius - nes daiktai, akd ir kokie jie butu mieli turi tikt ir patikt,pvz ta pati skalbiniu deze - o jei seimininkai svajoja apie plastmasine, o gal aukstis tos medines netiks?
Mojo
Draugai įsikėlė į naują namą, bus įkurtuvės. Nesugalvoju, ką padovanoti tokia proga. Gal turit kokių idėjų? Ypač tos, kurios pačios šventėt neseniai įkurtuves : ką gavot dovanų, kuo džiaugėtės ir kas buvo visai nenaudinga ir nemiela?
amiara
Geriausia dovanoti piniginį čekį arba bent paklausti ko būtent reikia, nes patys esam gavę brangių,bet namo interjerui netinkančių daiktų.
Mojo
Labai ačiū 4u.gif Šita mintis man irgi pirmiausia atėjo į galvą. Nors, atrodo, žmones ir gerai pažįstu, žinau jų skonį, bet naujam interjere priderinti ką nors yra labai atsakinga ir rizikinga.
Kažin tik, kokios parduotuvės geriausia būtų? Specializuotomis interjero detalių nelabai domėjausi iki šiol - nebuvo aktualu. Gal kokios meno galerijos?
Ping
As ikurtuvem gavau kiaule - taupykle, pleda ir taures sampanui. Man tai viskas tiko, nes tos musu ikurtuves tokios nepilnos, dauk ko neturim dar smile.gif del tauriu tai bijojau kad tik kokiu baisiu neatnestu, bet tokios paprastos ir mielos pakliuvo.
O nenoreciau tai visokiu statuleliu, vazu (nebent man patiktu) ir pan ko neitu pritaikyti mano intrejerui smile.gif
Mojo
Vis dėlto, kai pagalvoji, geras dalykas yra ta amerikonų mada pasakyti svečiams, ko jiems reikia ir kurioje parduotuvėje tai galima nupirkti. Juk tas pačias taures kitas gali tokias nupirkti, kad neturėsi kur dėti. Nekalbu jau apie rožėtus-katinėtus pledus biggrin.gif
O taupyklė - labai simboliška ir graži smulkmena thumbup.gif Kaip ir pasaga.
Ramunita
as irgi neseniai ejau i ikurtuves smile.gif tai priremiau drauge prie sienos ir isklausiau ko jai reikia. argumentuodama tuo,kad vistiek nesiu kazka, tai nenoriu,kad mano padovanotas daiktas butu sh...smile.gif
Google
QUOTE(Ramunita @ 2006 03 04, 23:50)
as irgi neseniai ejau i ikurtuves smile.gif tai priremiau drauge prie sienos ir isklausiau ko jai reikia. argumentuodama tuo,kad vistiek nesiu kazka, tai nenoriu,kad mano padovanotas daiktas butu sh...smile.gif
*

Na mes kai ejom i ikurtuves... tai dovana buvo tokia "bajeriska"... Nupirkom siuksliu deze, pridejom visokiu butiniausiu buiciai daiktu... fairy, kempineliu, pirstines... ko tik neprimastem... na ten tos ir ikurtuves nebuvo jau labai rimtas dalykas... ne pirmas bustas....
ramirėja
QUOTE(Mojo @ 2006 02 21, 15:18)
Draugai įsikėlė į naują namą, bus įkurtuvės. Nesugalvoju, ką padovanoti tokia proga. Gal turit kokių idėjų? Ypač tos, kurios pačios šventėt neseniai įkurtuves : ką gavot dovanų, kuo džiaugėtės ir kas buvo visai nenaudinga ir nemiela?
*

Mes gavom nemažai vazoninių dielių gėlių, didelį medinį dramblį(mes juos kolekciuonuojame biggrin.gif ) čekį indų parduotuvėje g.gif daugiau nelabai atsimenu.Buvome patenkinti dovanomis bigsmile.gif
Erina
Mes už kokių metelių irgi ruošiamės į namą ir kartais pagalvoju kaip norėčiau jį apstatyt, tai va norėčiau vazoninių gėlių ir mažų ir didelių - visokių, kokios didelės gražios vazos, indų, dar kokio gražaus paveikslo ar paveiksliukų, nu tai manau čia labiausiai tiktų koks čekutis tokių prekių parduotuvėj blush2.gif Nes ir pati nerizikuočiau pirkti žmogui pvz kad ir kokio paveikslo ar vazos ir pati nenorėčiau, kad žmogus pirktų pagal savo skonį.
JoanaJulija
Atsakymas iš kitos pusės: ką gavom ir kuo labiausiai džiaugėmės, įsikėlę į naują butą.
Didžioji dalis dovanų buvo graži ir nedidelė (!) vazoninė gėlė plius vokelis. Bendradarbiai į tą vokelį grynų atseikėjo, kiti nors ir nedidelius dovanų čekius pridėjo. Apie tuos čekius įvairių nuomonių yra, bet mano manymu, mergaitės, dovanos nauda ir originalumas yra du skirtingi dalykai. Tai tas originalumas arba labai pavyksta, arba į sandėliuką keliauja. O čekis visada praverčia, ypač naujakuriams. O iš kokios parduotuvės? Na, aš nežinau, bet mano mama sako (o ji protinga moteriškė, į ką gi aš tokia šauni atsigimiau rolleyes.gif ), kad "Senukuose" naujakuriai visada ką nors ras.
Siracusa
mes vienakart draugams ikurtuviu proga dovanojom du didziulius maisus ivairaus tualetinio popieriaus lotuliukas.gif spalvoto, kvepiancio, ivairiausiu rusiu, kokias tik radome hihihi.gif sake praktiskiausia dovana, kokia tik buvo gave hihihi.gif thumbup.gif
inke
Kaip tik neseniai tėvams įkurtuvėms padovanojo paveikslą. Jiems labai patiko. Aišku prieš dovanojant geriau sužinoti koks stilius patinka. O draugams įkurtuvėms padovanojau tokį padėkliuką į kurį dedasi šeši dubenėliai, atrodo, kad apsidžaugė.
Plumeria
į naujus namus dovanoju druskinę
į perpirktus labradoro akmenį
juleta
LIUX įkurtuvių progą toks dalykiukas. thumbup.gif { bent man,nes visi nustebe buna}
Duonos kepalas,vyno butelis,ir piniginu moneta pvz.5Lt.

Ir pasakymai

Duona,kad niekad duonos šituose namuose netruktu. biggrin.gif
Vynas,kad būtų svečius kuom pavaišinti thumbup.gif
Pinigelis,kad jūsų pinigines visad pilnos būtų mirksiukas.gif

Man asmeniškai tai labai patinga ypač kaip eini i tokias ikurtuves,kuriems netruksta, visko turi.

flex
as manau kad koki buitini daikta, nes daznai tokiu truksta, arba galima tiesiog paklausti ko zmonems reikia, arba pinigu smile.gif
Molis
Suri ir kaktusa,dabar galima nestis ir pinigu medi
agle
Prieš kelis metus kai kėlėmės į naują bustą tai gavom daug vazoninių gėlių ir čekių . Aš savo draugams įkurtuvėms nešiau du kavos puodelius .
spyglis2
nuo įvairių indų iki taburetės mirksiukas.gif kažkada dovasnojom šluotą, kitą kartą teko magui staliuką dovanot - žodžiu, pasirinkimas platus mirksiukas.gif
mamuke68
jeigu keliasi i nama-labai tiks vazonines dideles geles. bigsmile.gif tai yra nepigu,o siaip tai manau, kad tinka ikurtuvems viskas.jei yra zidinys-irankiai zidiniui,zvakes,vazos. 4u.gif
laurriukas
As jau atsvenciau antras ikurtuves, tai galiu papasakoti ka gavau dovanu. Mano draugai pasirode ne is kelmo spirti ir prigalvojo prikolu. Vietoje geliu gavome kanalizacijai pompa, ji buvo apklijuota dirbtinemis gelytemis, dekoruota juostele. Zodziu is pradziu net nesupratau kad tai pompa biggrin.gif. Sakyciau pigu ir labai originalu ir labai i tema. Dabar ta pompa laikysiu tualete kaip dekoracija thumbup.gif
O per pirmas ikurtuves pries kelis metus, draugai dar buvo studentai, irgi ne baisiai turtingi tai paeme didele deze, nuejo i Maxima ir pripirko visokiu smukmenu: kempineliu, virves gala, segtuku drabuziams, sluotele dulkems, kojom valyti kilimeli, lempute, degtuku ir t.t Labai praverte, gana originalu ir nebrangu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.