Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(optuke @ 2012 01 24, 16:14)
Sveiki, Kaip man perkelti uzduociu juosta kad butu apacioje,kaip iprastai ? Dabar ji yra kaireje puseje ?  verysad.gif Mazoji kazka prispaudinejo ...


Spaudžiate ant juostos dešinį klavišą > properties > čia yra "taskbar location on screen" ir pasirinkite bottom.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(optuke @ 2012 01 24, 16:14)

Sveiki, Kaip man perkelti uzduociu juosta kad butu apacioje,kaip iprastai ? Dabar ji yra kaireje puseje ?  verysad.gif Mazoji kazka prispaudinejo ...

su pele nutempi tiesiog ir viskas. viršuj (o gal ir per vidurį juostos užtenka) paspaudi kairį pelės kalvišą ir tempi į apačią. Ir viskas
Atsakyti
QUOTE(edangra @ 2012 01 24, 21:12)
su pele nutempi tiesiog ir viskas. viršuj  (o gal ir per vidurį juostos užtenka) paspaudi kairį pelės kalvišą ir tempi į apačią. Ir viskas

Aciu, pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 01 24, 09:47)
Jeigu jungiates kiekvienas atskirais vartotojais, tai instaliuojant ziurekite nustatymus. Beveik visos programos praso nustatyti kas matys ta programa, ar visi vartotojai (users), ar tik Jus.


aš šitą žinau , bet yra iš seniau instaliuotu kai dar nebuvo keliu vartotojų , kaip dabar pasirinkt , ką kiti gali matyt ką ne?
QUOTE(DuoDuo @ 2012 01 24, 13:45)
Dar papildau smile.gif
Niekada nedariusi to, tai net nenagrinejau.
Tai vat, jeigu norite jau instaliuotas programas uzdrausti matyti kitiems, einate i Control panel > User account.
Apacioje kairiau yra Parental contorl
Pasirenkate, kuri norite vartotoja. Sekanciame lange bus Allow and block specific programs
Pazymite (vartotojo vardas) can only use the programs I allow. Palaukiate kol suras visas programas.
Sarasas bus laaaabai ilgas, todel paprasciau uzzymeti viska, kad leidziate ir jau po to atsirinkti, kuriu negali matyti ir naudotis.

dėkui labai bet nuo punkto "User account" jau kito pas mane nėra ( Parental contorl ) todėl tolimesniu veiksmu atlikti negalėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2012 01 24, 23:35)
aš šitą žinau , bet yra iš seniau instaliuotu kai dar nebuvo keliu vartotojų , kaip dabar pasirinkt , ką kiti gali matyt ką ne?

dėkui labai bet nuo punkto "User account" jau kito pas mane nėra ( Parental contorl ) todėl tolimesniu veiksmu atlikti negalėjau  unsure.gif

Kokie Windows pas Jus?
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 01 25, 08:46)
Kokie Windows pas Jus?

Windows XP .
Atsakyti
QUOTE(Can @ 2012 01 25, 23:06)
Windows XP .

g.gif neturiu XP. Negaliu pasakyti tiksliai.
O gal Jus pvz tokia programele sudomintu?
Pasiziurejau, kad gal ir as ja pritaikysiu vaiku kompiuteriuose... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2012 01 26, 00:36)
g.gif neturiu XP. Negaliu pasakyti tiksliai.
O gal Jus pvz tokia programele  sudomintu?
Pasiziurejau, kad gal ir as ja pritaikysiu vaiku kompiuteriuose... unsure.gif

dekui tau.. rytoj paziuresiu ) jei anglu kalba tai zuves reikalas smile.gif
Atsakyti
Sveiki, reikėtų patarimo.
.....
Tik dabar pamaciau tema Printeriu problemos, pasirodo, ne ten pataikiau blush2.gif atsiprasau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajuni: 26 sausio 2012 - 16:05
Gal galėtų kas nors išsamiai paaiškinti kaip pajungti laptopą prie TV ,kad galima būtų Tv ekrane žiūrėti filmus ,nuotraukas .HDMI jungtys yra,laidą turiu ,bet sujungus nerodo.Turbūt reikia kažką sukonfigūruoti kompe ir TV ?
Būsiu laiminga sulaukus atsakymo.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atenamarija @ 2012 01 26, 20:10)
Gal galėtų kas nors išsamiai paaiškinti kaip pajungti laptopą prie TV ,kad galima būtų Tv ekrane žiūrėti filmus ,nuotraukas .HDMI jungtys yra,laidą turiu ,bet sujungus nerodo.Turbūt reikia kažką sukonfigūruoti kompe ir TV ?
Būsiu laiminga sulaukus atsakymo.smile.gif

Šiaip tai paprastai...sujungi laidą (vienas galas į televizorių, kitas į kompiuterį).
Paimate televizoriaus distancinį, surandate knopkytę, su kuria persijungia kiti prijungti šaltiniai...ir viskas smile.gif
Nebent kažką keičia televizoriaus modelis. Bet principas tai tšoks pajungimo. Nieko nustatinėti nebereikia, bent jau pas mane.
Atsakyti
be to dar gali būti kad ant laptopo reikės su FN funkciniu klavišu pasirinkti kaip matysis ekranas.
Atsakyti