Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(perla69 @ 2012 03 26, 06:37)
Sveiki,

parsisiunčiau audio albumą išarchyvavau, bet visvien dainų neatidaro, rašo:
SERVER EXECUTION FAILED

Ką tai gali reikšt?  doh.gif  smile.gif


detalios instrukcijos kaip pašaliti šia problemą:

http://answers.micro...7d-9df48500434f

www.sevenforums.com/music-pictures-video/42116-server-execution-failed-wmp.html

bet kiek supratau problema su windows media player. patarčiau naudoti winamp ar kitą specialiai skirtą muzikai grotuvą
Atsakyti
Žiopla, tai žiopla, ale gal pagelbėsit ax.gif Dirbu su Mozilla, daugelyje puslapių, kur dažniau jungiuosi turiu išsisaugojusi prisijungimo vardus ir slaptažodžius, kad nereiktų kaskart įvedinėt. Tačiau yra jungęsi ir kiti asmenys. Nors jų slaptažodžiai neišsaugoti, tačiau prisijungimo vardus, su pele atsistojus į prisijungimo langelį, vistiek meta - vos ne visus, kurie kada nors šiame gyvenime buvo prisijungę doh.gif Kaip tai panaikinti? Per "priemones" man pasinaikina tik slaptažodžiai, patys vardai ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2012 03 30, 10:59)
Žiopla, tai žiopla, ale gal pagelbėsit  ax.gif Dirbu su Mozilla, daugelyje puslapių, kur dažniau jungiuosi turiu išsisaugojusi prisijungimo vardus ir slaptažodžius, kad nereiktų kaskart įvedinėt. Tačiau yra jungęsi ir kiti asmenys. Nors jų slaptažodžiai neišsaugoti, tačiau prisijungimo vardus, su pele atsistojus į prisijungimo langelį, vistiek meta - vos ne visus, kurie kada nors šiame gyvenime buvo prisijungę  doh.gif Kaip tai panaikinti? Per "priemones" man pasinaikina tik slaptažodžiai, patys vardai ne  unsure.gif


Yra du būdai, arba ištrinti visus (tame tarpe ir tavo), arba atskirus, bet trinant po vieną.
Jei trinti po vieną - užvedi pelę to kurio nereikia ir spaudi Shift+Delete.
Kitas būdas trinti visus, ir trinti taip pat ir paieškas. Reikia eiti į Priemonės -> Valyti žurnalą. Ir rinkis ne valandom, o visą laiką (pats apatinis).
Atsakyti
Ačiū, pavyko aciuks.gif
Atsakyti
Laba diena,
mano laptotas su Windows HP daro atsargines duomenų kopijas ir dabar atmintis taip užkrauta, kad praktiškai nebegaliu naudotis, nors visas nuotraukas perkėliau į UBS raktus. verysad.gif

Kaip tuos backupus išvalyti ir padaryti, kad kompas nebedarytų atsarginių kopijų? Bet kokiu atveju pati pasidarau nuotraukų kopijas ir laikau jas ne kompiuteryje. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mytime @ 2012 03 31, 17:40)
Laba diena,
mano laptotas su Windows HP daro atsargines duomenų kopijas ir dabar atmintis taip užkrauta, kad praktiškai nebegaliu naudotis, nors visas nuotraukas perkėliau į UBS raktus.  verysad.gif

Kaip tuos backupus išvalyti ir padaryti, kad kompas nebedarytų atsarginių kopijų? Bet kokiu atveju pati pasidarau nuotraukų kopijas ir laikau jas ne kompiuteryje. g.gif


ir pas mane buvo ta problema, bet gaila, nebepamenu zingsniu kaip ta panaikinau, zinau , kad vienakarta tiesiok prasidejus tam back upui,toje isokusioje lenteleje maigiau visokias nuorodas, kol atradau kaip isvis panaikinti,kad nebutu tu backup, ir tentaip pat susiradau kur tie visi subackinti failai padeti ir juos panaikinau.

tikiuosi, kas nors tau gales cia nupasakot zingsnius kaip tai padaryti, ar tiesiok pagauk momenta, kada prasideda tas backup ir spausk stop ar cancel, ir jau tada nagrinek toj lentelej kur tie failai.
Atsakyti
Jei teisingai supratau, palandžiojusi po kompą, į jį instaliuota programa Roxio BackOnTrack, kuri ir kuria duomenų kopijas. Aš ją jau atjungiau, bet kaip rasti ir išvalyti tuos backus, vis vien nerandu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mytime @ 2012 03 31, 23:51)
Jei teisingai supratau, palandžiojusi po kompą, į jį instaliuota programa Roxio BackOnTrack, kuri ir kuria duomenų kopijas. Aš ją jau atjungiau, bet kaip rasti ir išvalyti tuos backus, vis vien nerandu.  g.gif


bandyk per search ieskot,uzrasyk back up ir turetu ismesti faila, kur tie visi back up failai sudeti.
Atsakyti
QUOTE(mytime @ 2012 03 31, 22:51)
Jei teisingai supratau, palandžiojusi po kompą, į jį instaliuota programa Roxio BackOnTrack, kuri ir kuria duomenų kopijas. Aš ją jau atjungiau, bet kaip rasti ir išvalyti tuos backus, vis vien nerandu.  g.gif


Pačios programos nustatymuose turėtų būti nurodyta vieta kur išsaugojamos duomenų kopijos. Pažiūrėkite ką rašo nuėjus į "File BackUp --> BackUp Files" Nuotraukoje rodomo, kad išsaugojima "C:\Users\Alex\Documents" Galbūt ir pas jus bus toje pačioje vietoje, jei nekeitėt nustatymų. Tik aišku vietoj "Alex" bus jūsų sukurto vartotojo vardas.
http://www.roxio.com..._bot3_photo.jpg
Atsakyti
QUOTE(mytime @ 2012 03 31, 21:51)
Jei teisingai supratau, palandžiojusi po kompą, į jį instaliuota programa Roxio BackOnTrack, kuri ir kuria duomenų kopijas. Aš ją jau atjungiau, bet kaip rasti ir išvalyti tuos backus, vis vien nerandu.  g.gif

http://www.techsuppo...tm#SpaceSniffer arba viena is ju nuskaitys ir parodys kas daugiausiai uzima vietos. SpaceSniffer-portable, nereikia instaliacijos.
kitas paprastas budas CCleaner irgi atlaisvina vietos ir parodo backupus,ir galima istrinti
Atsakyti
Dėkoju už patarimus, dabar žinosiu, kaip tvarkytis. 4u.gif
Atsakyti
Sveik,po spybot programos paleidimo nebeveikia komanda "įrašyti kaip", iš interneto negaliu išsisaugoti paveikslėlių nes neveikia komanda "įrašyti paveikslėlį kaip", taip pat negaliu pridėti torentų naujų. doh.gif Kame problema? gal kas galit padėti...
Atsakyti