Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 17

QUOTE(Avocetė @ 2011 12 15, 11:03)
nu chebryte pavarot  lotuliukas.gif  kodėl trinat to ko nesuprantat? Duo duo teisi buvo ištrinti garso draiveriai  unsure.gif

gal užtektų padaryt system restore  g.gif

blush2.gif

o kur rast tą funkciją ax.gif
Atsakyti
Padėkit jeigu galite.Noriu pajungti kamera CREATIVE labs CT6840 prie kompiuterio. Pas mane Windows XP.Gal kas gali imesti draiverius .
Dėkoju iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 12 15, 11:19)
blush2.gif

o kur rast tą funkciją  ax.gif

http://windows.micro...-System-Restore
Atsakyti
Dėl draiverių garso ištrynimo abejočiau. Taigi matos, kad yra garso pasistemė įdiegta. Kodėl jūs manote, kad pas ją kompiuteryje turėtu būti būtent realtec firmos garso posistemė?
Pas ją matosi, kad įdiegta AC97 garso posistemė. Plius pati sako, kad per konfiguraciją tikrinant garsas yra. Jei nebūtu draiverių (tvarkyklių) garso nebūtu niekur.
Tad aš teigiu, kad problemos ne su draiveriais. Geriau, jau reiktu pasižiūrėti, prie laikrodžio pasirinkti garsiakalbio įkoną ir patikrinti kas ten per nustatymai yra.
Atsakyti
QUOTE(pedagogas @ 2011 12 15, 13:56)
Geriau, jau reiktu pasižiūrėti, prie laikrodžio pasirinkti garsiakalbio įkoną ir patikrinti kas ten per nustatymai yra.

ačiū,kad norit padėti 4u.gif
štai ką rodo ten paspaudus ir vis kitą pasirinkus 4u.gif bet garso nei su vienu nėra ax.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 15 gruodžio 2011 - 18:27
QUOTE(pedagogas @ 2011 12 15, 14:56)
Dėl draiverių garso ištrynimo abejočiau. Taigi matos, kad yra garso pasistemė įdiegta. Kodėl jūs manote, kad pas ją kompiuteryje turėtu būti būtent realtec firmos garso posistemė?
Pas ją matosi, kad įdiegta AC97 garso posistemė. Plius pati sako, kad per konfiguraciją tikrinant garsas yra. Jei nebūtu draiverių (tvarkyklių) garso nebūtu niekur.
Tad aš teigiu, kad problemos ne su draiveriais. Geriau, jau reiktu pasižiūrėti, prie laikrodžio pasirinkti garsiakalbio įkoną ir patikrinti kas ten per nustatymai yra.

Tai jau taip smile.gif Dabar ir as matau smile.gif Todel ir nurodziau kelia iki Device manager.

Juk parasiau P.S., kad tik vienas is variantu smile.gif

Aisku, geriausia butu, jeigu iskart surasytu kompiuterio parametrus ir tikslia problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 12 15, 18:57)
Aisku, geriausia butu, jeigu iskart surasytu kompiuterio parametrus ir tikslia problema smile.gif

jei žinočiau kas kur tai gal pati ir susitvarkyčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 12 15, 20:03)
jei žinočiau kas kur tai gal pati ir susitvarkyčiau  blush2.gif

Visiskai Jus suprantu smile.gif
O tik muzika be garso? O filmai? O koki grotuva naudojat? Per kita nebandet?
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 12 15, 19:20)
Visiskai Jus suprantu smile.gif
O tik muzika be garso? O filmai? O koki grotuva naudojat? Per kita nebandet?

niekam nei per kur garso nėra schmoll.gif doh.gif
joptararai doh.gif prisidirbau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 12 15, 21:03)
niekam nei per kur garso nėra  schmoll.gif  doh.gif
joptararai  doh.gif prisidirbau  cool.gif

Nezinau...man "akis bado" Bluetooth Audio nustatymuose. Gal koki bluetooth naudojate, kuris jungiasi per USB?
Bandete pakeisti i C-Media ?

P.S. bandziau pagooglinti del to Bluetooth Audio. Nemazai nuorodu kur raso apie garso problemas...

Gal labiau nusimanantys dar ka patars. Kazkodel isivaizduoju, kad cia nedidele beda, bet nematant kompiuterio man ne visada gaunasi isspresti problema ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuoDuo @ 2011 12 15, 20:46)
Nezinau...man "akis bado" Bluetooth Audio nustatymuose. Gal koki bluetooth naudojate, kuris jungiasi per USB?
Bandete pakeisti i C-Media ?

P.S. bandziau pagooglinti del to Bluetooth Audio. Nemazai nuorodu kur raso apie garso problemas...

Gal labiau nusimanantys dar ka patars. Kazkodel isivaizduoju, kad cia nedidele beda, bet nematant kompiuterio man ne visada gaunasi isspresti problema ... smile.gif

naudojam Bluetooth,keičiau ten viską nes ir man buvo keistą kodėl jis nustatytas g.gif
bet garsas dingo po to kai ištryniau vaiko priimstaliuotus žaidimus doh.gif

žodž kaip nors kada nors doh.gif
Atsakyti
Hmm.
Na sunku ką bepatarti, kai nesėdi prie pačio kompiuetrio, kuris turi problemą. Nes tokiu atveju būna žymiai paprasčiau.
Gal dar galite parodyti, kur jūs tą testą randate, kurį pasirinkus garsas būna?

P.S. galiu būti be interneto iki sekmadienio vakaro, tad gali būti jog kurį laiką atsakyti negalėsiu.
Atsakyti