Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

Nežinau kaip ir kokiomis priemonėmis prižiūrėti savo veidą g.gif .Nuolat iškyla raudoni skausmingi spuogai,skauda iš giliai lyg tai būtų votys,tačiau -ne.Jei pavyksta išgydyti lieka randai.Gal galit kuri patart,gal yra turinčių tokią problemą?Pasidalinkite patarimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 03 26, 12:23)
Nežinau kaip ir kokiomis priemonėmis prižiūrėti savo veidą g.gif .Nuolat iškyla raudoni skausmingi spuogai,skauda iš giliai lyg tai būtų votys,tačiau -ne.Jei pavyksta išgydyti lieka randai.Gal galit kuri patart,gal yra turinčių tokią problemą?Pasidalinkite patarimais doh.gif

Na pas mane panasi problema.
retai buna spuogu, kurie nelabai skausmingi ir nelabai ilgai bresta - na del ju as kazkaip nesinervuoju. Po ju ir demes mazesnes.
Bet tie dideli, kurie ir sejasi dar - tai sakes.
Kol pribresta - baisu, o kai pribresta ir kai spaudi, tai tryksta kaip is fontano ir visa veidrodi aptasko unsure.gif O poto kai jau nusilupa negyva odele - deme didesne uz spuoga unsure.gif
SU JAIS KOVOJU KAIP IR SU VISAIS KITAIS SPUOGAIS. Ju bijau kaip kokios raksties verysad.gif
O kaip tu su jais kovoji ir kiek tau metu. Man tai jau 24 ir vis dar su ta pacia problema - spuogai verysad.gif
Atsakyti
pas man irgi buvo panasi problema.spuogus tepdavau medetku tinktura.vaistinej galima nupirkt.ir siaip dar veida valydavau ja.spuogai prapuole.nieko kito nevartojau.nezinau,ar nuo jos,ar siaip sutapimas.
Atsakyti
Nu ant veido (pfu pfu pfu) bet spuogas koks išauga kartelį į mėnesį bigsmile.gif blush2.gif
O vat nugarytė žiema oj kaip kenčia doh.gif . vasara pasideginu prieš saulyte ir nebūna nė vieno, o vat žiema nekaip negaliu jų atsikratyt doh.gif Nueinu į soliariumą tai vis kažkiek praeina, bet neilgam g.gif Gal kas kąnors patartų? blush2.gif
Atsakyti
LINAUTE,tai tu dar jaunutė dar gali ir priežasčių ieškoti brendime bigsmile.gif man jau greitai 33 doh.gif .Manau kad bėda kažkame kitame,išbandžiau jau daug ką tačiau kad žymiai padėtų -nepastebėjau,gėriau ir papildus ir vitaminus doctor.gif viskas lygus nuliui.Tik išsiaiškinau kad visiškai netinka ORIFLAME gamybos tie įvairūs sausinamieji pieštukai,jais kai patepu tai kaip patreščiau spuogus doh.gif ,žinoma dabar jau nenaudoju.Jei ką gero sužinotai parašyk į AŽ,aš taip pat pranešiu,jeiką... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*ramunė* @ 2006 03 27, 12:22)
LINAUTE,tai tu dar jaunutė dar gali  ir priežasčių ieškoti brendime bigsmile.gif man jau greitai 33 doh.gif .Manau kad bėda kažkame kitame,išbandžiau jau daug ką tačiau kad žymiai padėtų -nepastebėjau,gėriau ir papildus ir vitaminus doctor.gif viskas lygus nuliui.Tik išsiaiškinau kad visiškai netinka ORIFLAME gamybos tie įvairūs sausinamieji pieštukai,jais kai patepu tai kaip patreščiau spuogus doh.gif ,žinoma dabar jau nenaudoju.Jei ką gero sužinotai parašyk į AŽ,aš taip pat pranešiu,jeiką... drinks_cheers.gif

AS IS VIS NUSIVYLIAU TOM NESIOJAMOM KOSMETIKOM. NA PLATINAMOM.
VISOKIAS ISBANDZIUS ESU, BET S.... O YPAC NUVYLE FABERLIV. TEN TAI IS VIS PURVINA KOSMETIKA IR MAN VISAI ISBALANSAVO RIEBALINIU LIAUKU VEIKLA. UZKIMSO IR TAIP ISMETE, KAD NET I ZMONES NEGALEJAU PASIRODYT.
DABAR NAUDOJU PRIEMONES IS VAISTINIU IR TIK PASIKONSULTAVUS, BO CIA NE JUOKAI.
Atsakyti
AS pas kosmetolige veideli valiausi beje ji superine thumbup.gif ir ji man dave kremuko jo niekur neisigysite ji galite nusipirkti tik pas profesionalus jie uzsisako dideliais kiekiais ir parduoda mazais indukais.Kremas laaaabai geras thumbup.gif nuo tos dienos kai ji turiu nebera problemu su spuogais.O visi tie is parduotuviu tai tikras s...
Atsakyti
Gali būti problema maiste. Jei valgai daug saldaus, aštraus maisto jų atsikratyti nepavyks. Galiu duoti vieną patarimą: rytais vos atsikėlus išgerk šilto vandens stiklinę su citrina. Pravalo šlakus ir spuogai tikrai mažiau atsiranda. Dar ir vakare pagerk, ar dieną. Na, man kažkiek padėjo, bet tinginė esu, be to saldumynus tonom ėdu blush2.gif
Atsakyti
Zinau labai gera tepaliuka butent pulingiems ar skausmingiems spuogams. Reikia kompresus nakciai daryt, ir ryte spuogas daug mazesnis smile.gif
man gydytojas chirurgas rekomendavo smile.gif
pavadinimas "Ilon
Abszess- Salbe"
toks zalias
Papildyta:
user posted image
Stai toks
Atsakyti
ajste 20 >>> o kaip wadinas tas kremukas? ir kokiame mieste pas kosmetologe tu ji pirkaj ?
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2006 03 28, 19:44)
Zinau labai gera tepaliuka butent pulingiems ar skausmingiems spuogams. Reikia kompresus nakciai daryt, ir ryte spuogas daug mazesnis smile.gif
man gydytojas chirurgas rekomendavo smile.gif
pavadinimas "Ilon
Abszess- Salbe"
toks zalias
Papildyta:
user posted image
Stai toks

Pas mane dideliu spuogu nera,tik keli nedideli.Bet gal padetu ir ju atsikratyti ar bent apmazinti bigsmile.gif Kur pirkai ir kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2006 03 28, 22:10)
Pas mane dideliu spuogu nera,tik keli nedideli.Bet gal padetu ir ju atsikratyti ar bent apmazinti bigsmile.gif Kur pirkai ir kokia kaina? ax.gif


Maciau eurovaistinej toki, tik kainos nepasakysiu g.gif
Atsakyti