Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(Linaute @ 2007 09 14, 13:16)
KOKIAS KT NAUDOJI???


Marvelon. Man gydytojas jas paskyre kaip vienas is silpnesniu ir daranciu maziau zalos
Papildyta:
pridursiu, kad jas geriu siaip ne del odos bedu, o del endometriozes smile.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimukas blush2.gif nes is tiesu nelabai zinau.. differin'a naudoju jau gal kokios dvi savaites.. o siand dar nusipirkau ir ta cinko suplaktine su ichtiolu (tikiuosi teisingai parasiau blush2.gif ).. tai va.. ir abu reikia tepti vakare.. g.gif tai kaip man juos naudot? galvoju, gal geriau pirmiausiai pabaigsiu differin'o tubele, o po to ta suplaktine.. nes maisyt kazkaip nesinori.. mm? kaip Jus mielosios galvojat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 09 14, 10:53)
o paciai ar teko ja isbandyti? Kaip ja pati vertintum?  g.gif



Exuviance, patarta savo kosmetologes, naudoju nuo ankstyvo praeitu metu pavasario.vertinu tai, kad ji nekemsa poru. uzsitepus atrodo gan naturaliai. turi spf filtrus, rugsciu, drekina oda. maskavimo poziuriu-nera pati veiksmingiausia, bet problemiskaiusias vietas tuomet maskuoju papildomai. aisku, tame ir pliusas yra-ji nera is tu " tinkuojanciu" veida krempudru, po kuriu veidas atrodo negyvas.
Atsakyti
labai idomu - uzsirasysiu pavadinima, jei kada bus poreikis nusipirkti toki dalykeli smile.gif Beje, o kur sita krempudra prekiaujama? ar nebus taip, kad tik pas kosmetologes jos galima gauti? smile.gif

Man rugstys siaip labai tinka. Dabar naudoju rugstini krema, teatleidzia man mano kosmetologe, bet net eidama i lauka - ir ryte.

Zinau, kad ziauriai nusizengiu bet kokioms tokiu kremu naudojimo taisyklems, bet oda uztat sveika. Tiesa, tepu rugstini krema ant iprasto kremo - taip jis man nedirgina odos smile.gif

Linkiu pabandyti toki kremuka ir paciai, gal tiks ir patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 09 19, 17:30)
Tiesa, tepu rugstini krema ant iprasto kremo - taip jis man nedirgina odos smile.gif

Linkiu pabandyti toki kremuka ir paciai, gal tiks ir patiks smile.gif

Prašytume kremo pavadinimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikusha @ 2007 09 19, 19:44)
Prašytume kremo pavadinimo  rolleyes.gif


Abidis gamybos, vadinasi ACGEL. Pati pirkau is savo kosmetologes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2007 09 20, 08:51)
Abidis gamybos, vadinasi ACGEL. Pati pirkau is savo kosmetologes smile.gif

Toks? Tikriausiai pardose nėra?
user posted image
Atsakyti
tiksliai toks smile.gif As bent parduotuvese nemaciau, reiktu kreiptis i kosmetologes g.gif
Atsakyti
Pas mane tie rupuzes irgi kyla verysad.gif ,ir vis toje pacioje vietoje!Skausmas nerealus, vis juos isspaudziu,bet po kiektais laiko vel tas pats,dabar geriu KT,ginekologes prasiau tokiu kurios mazintu spuogotuma.Geriu dar tik menesi,bet rezultatu dar nera,gal turi praeiti daugiau laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nelly* @ 2007 09 24, 17:08)
Pas mane tie rupuzes irgi kyla verysad.gif ,ir vis toje pacioje vietoje!Skausmas nerealus, vis juos isspaudziu,bet po kiektais laiko vel tas pats,dabar geriu KT,ginekologes prasiau tokiu kurios mazintu spuogotuma.Geriu dar tik menesi,bet rezultatu dar nera,gal turi praeiti daugiau laiko g.gif

Man pvz KT nieko nepadejo. Geriu Diane-35 jau puse metu, bet tie nelabieji kaip kyla taip ir kylo.... Gal kiek maziau tu tokiu giluminiu, bet vistiek iskyla... Sunku, bet nuolat save guodi, kad kitaip nebus.... Nors taip norisi...
Atsakyti
menuo dar pakankamai trumpas laikas 4u.gif Bet siaip daug priklauso ir nuo viso organizmo bukles - stresu, nervu, nesekmiu. Labai stenkis to vengti ir reguliuok mityba smile.gif

Man kildavo net tokie guzai, is kuriu begdavo visai permatomas skystis. Nezinojau kuo tept, kokius kompresus laikyt, spausti irgi nebudavo ko. Vaduodavausi nuo herpeso skirtu tokiu tepaliuku lupoms sad.gif Baisu net prisimint blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 25 rugsėjo 2007 - 09:08
QUOTE(Linaute @ 2007 09 25, 09:50)
Man pvz KT nieko nepadejo. Geriu Diane-35 jau puse metu, bet tie nelabieji kaip kyla taip ir kylo.... Gal kiek maziau tu tokiu giluminiu, bet vistiek iskyla... Sunku, bet nuolat save guodi, kad kitaip nebus.... Nors taip norisi...

As jas geriau 3.5 metu, patikek gerciau ir dabar, tik kad nuo ju labai skysciai kaupesi blink.gif Padejo tikrai ir dabar ner prastai, bet vienas kitas giluminis pasirodo 1karta i 3men. Rezultatai ateis palaipsniui, man net oda nuo ju buvo pasausejusi ir ne tokia riebi T zona. Sekmes 4u.gif
Atsakyti