Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(uogyteG @ 2009 05 31, 19:30)
o jo vaistinese yra?
ka dar galite patarti nuo spuogu, kad staigenis rezultatas butu


Aha, vaistinėj, apie 14 Lt. Aš dar norėčiau išbandyt nakvišų aliejų - sako įlašinus kelis lašus į vandenį ir juo prausiant veidą būna neblogas efektas. Bet toj vaistinėj, kur buvau, turėjo tik kapsules nakvišų ir kai papasakojau savo planą su aliejum, vaistininkė tik gūžtelėjo pečiais.
Atsakyti
as geriu nakvisu alieju jau apie metus, bet man spuogeliu negydo schmoll.gif
Atsakyti
o gal zinote, kas geriau butu, ar medetku tinktura, ar salicilo rugstis? siandien maciau vaistineje pirkt salicilo rugsties ar tirpalo, nepamenu, kaip ten tiksliai buvo uzrasya ax.gif kaina mazia kuo skiriasi nuo medetku tinkturos kainos, abieju paskirtis panasi, tai nebepirkau, kazkaip galvoju, gal salicilo tas tirpalas butu veiksmingesnis? g.gif
Atsakyti
Merginos, pas mane tokie patys spuogai, ir as jau nebezinau ko griebtis sad.gif jau turbut viska esu isbandzius, nepadeda. Truputi pavyksta apraminti tuos spuogus, o paskui vel viskas is pradziu...
Gal kas daresi organizmo valyma? Sakau, gal man padetu... ypac domina info apie detoksikuojancias voneles, kur reikia ****** imerkti ir per jas salinasi visokie slakai ir kitos bjaurybes, gal kas bande?
Atsakyti
Sveiki, as kaip ir daugelis kovoju su spuogais, taciau daznai nusiviliu visomis priemonemis ir dermatologais. Ir galvoju ne gi nera nieko kas tai galetu isspsresti? O gi ziuriu skelbiu.lt yra gan patrauklus skelbimas: http://www.skelbiu.l....php?id=4606348 tad noriu Jusu paklausti gal kas bandete? Butu idomu suzinoti poveiki:)
Atsakyti
QUOTE(L@pute @ 2009 06 09, 00:23)
Sveiki, as kaip ir daugelis kovoju su spuogais, taciau daznai nusiviliu visomis priemonemis ir dermatologais. Ir galvoju ne gi nera nieko kas tai galetu isspsresti? O gi ziuriu skelbiu.lt yra gan patrauklus skelbimas: http://www.skelbiu.l....php?id=4606348 tad noriu Jusu paklausti gal kas bandete? Butu idomu suzinoti poveiki:)



kazkada skaiciau, bet manes nesuzavejo, itartinai skamba g.gif skaitant labai primine tas tabletes, is uzsienio, kur atseit labai greitai padeda svori numesti, taciau ju deka rarnyne issivysto kazkokia kirmele, kur sueda visas naudingas medziagas, ir del to zmogus ploneja, nemanau, kad cia kas nors rimto, dar greiciau kokia nesamone orgaznizmui padarys, as nebandyciau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

Turėjau tą pačią problemą su giluminiais spuogais. Staiga atsirado, ir kasdien vis nauji iškildavo.. pradžioj pakeičiau visą veido priežiūros kosmetiką: prausiklius, kremukus, bet tas nebepadėjo. Jau nežinojau kuo griebtis.. Užsirašiau konsultacijai į Sugiharą, taip pat nieko gero.
Man patarė labai gerą dermatologę - kuri parinko man gydymą su antibiotikais ir specialiais kremais. Dabar tikrai džiaugiuosi rezultatu. Dar tebegydausi, bet praktiškai spuogų nebeliko.. tfu tfu.
biggrin.gif

Galiu pasakyti, kad visi tie kosmetikos priemonės spuoguotai odai, ir t.t. nepadės, čia reikia rimtaus gydymosi.

Linkiu visiems išsigydyti nuo tų giluminių spuogų, nes žinau koks tai košmaras..
Atsakyti
merginos, atrodo, atradau pagaliau kazka gero, yra toks kremas rusiskas nuo inkstiru Placentol Profesora Liubinova (rasosi rusiskai), kainuoja jis apie 50 Lt. Man tie giluminiai liko tik didziausi,maziukai graziai pradingo visai be pedsako smile.gif laikau spygas, kad greitai pranyktu ir didieji

del gydymo antibiotikais - bandziau, padeda tik labai trumpam, o paskui dar pusmeti priobiotikus reikia gerti schmoll.gif daugiau zalos, nei naudos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrė: 10 birželio 2009 - 15:18
antibiotikus reikia komplekse su kremukais naudoti. tuomet viskas susitvarkys..
Atsakyti
nepykit uz nuomone, bet as po ju naudojimo sakiau sau NIEKADA ju negersiu del spuogu, juolab, kad nepagerejo. Tai kam organizma nuodyti?
aisku, jeigu kam jie padejo - dziaugiuos! smile.gif
Atsakyti
kaip suprantu jus visas, kurios kankinates su spuogais. as irgi kankinausi, bet jau pradedu atsigauti ir dziaugtis grazia oda. Atradau puikia kosmetika Mary Kay, kurioje yra visa sistema veido prieziurai, tikrai maloni ir veiksminga
Atsakyti
Kokia kaina tos sistemos?
Atsakyti