Įkraunama...
Įkraunama...

Skausmingi giluminiai spuogai

QUOTE(veltiniuke @ 2009 07 27, 19:29)


Jei netingesite tai jusu oda bus nuostabi ,geriau uz visus Lorealius !




Lorealio priemones tikrai ne stebuklas lotuliukas.gif Citrina,druska,actas,muilas....neissauseja jum oda ?

merginos,pamenu kazkurioj temoj skaiciau,kad kazkuri forumiete vilniete daro veido valymus,nerandu doh.gif gal kas zinot jos nika,brukstelkit i AZ,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
veltiniuke, jei butum idejusi kokia ji buvo pries tai, tai zemai lenkciausi. dabar kaip ir daugumoj nesimato rezultatu.. galbut pabandysiu, visgi irgi manau, jog tai issausins veida labai.
Atsakyti
QUOTE(veltiniuke @ 2009 07 27, 20:29)


I stikline ipilti viena valgomaji sauksta citrinos , arbatini saukstuka druskos,arbatini saukstuka vandens,valgomaji sauksta citrinos,puse arbatinio saukstuko acto,ir i viska pamirkyti paprasta balta muila kol misinukas pasidarys baltas.



tai kiek isvis citrinos? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Perskaičiusi nemažai puslapių aš supratau, kad ne viena tokią baisią problemą turiu. Kažkuri rašė apie neįsivaizduojamus giluminius spuogus kai truputį paspaudus ištinsta visas žandas, o jų turinys būna vos ne vaivorykštės spalvų.. biggrin.gif Geeras. Nusiraminau truputį, nes maniau iki šiol, kad gal kuo sergu. Man kelis kartus teko net operuotis šitas šlykštynes ligoninėje. Esu gydžiusis GK klinikoje vieną tokį beveik violetinį min. 2cm gumbą ant žando. Paklojau daug pinigų, bet reultatas buvo smile.gif nereikėjo operuotis.Turėjau ir stafilokoką auksinį. Net nežinau... Nerandu tinkamų sprendimų kaip gydytis ŠITUOS ir paprastąją aknę(kuri manęs beveik nejaudina). Turiu daug įvairių priemonių, bet atrodo, nepadeda. Jei padeda tai vėl naujų atsiranda. Ir tas užburtas mane kasdien bjaurojantis ratas sukasi sukasi...
Ir kai pagalvoji taip liūdna..sad.gif Draugė stovi prieš veidrodį su dviem neryškiais spuogeliais ant kaktos ir rauda "vai kaip baisu!" . O aš laimingiausias žmogus būčiau jos vietoj... doh.gif
Vis planuoju važiuot į grybo gatvę išsitirti. (Viltis durnių motina biggrin.gif) Gal kokią alergiją turiu? Jūs esate bandžiusios tirtis?
Atsakyti
QUOTE(Jolitoska @ 2009 08 01, 12:16)
Sveikos. Perskaičiusi nemažai puslapių aš supratau, kad ne viena tokią baisią problemą turiu. Kažkuri rašė apie neįsivaizduojamus giluminius spuogus kai truputį paspaudus ištinsta visas žandas, o jų turinys būna vos ne vaivorykštės spalvų.. biggrin.gif Geeras. Nusiraminau truputį, nes maniau iki šiol, kad gal kuo sergu. Man kelis kartus teko net operuotis šitas šlykštynes ligoninėje. Esu gydžiusis GK klinikoje vieną tokį beveik violetinį min. 2cm gumbą ant žando. Paklojau daug pinigų, bet reultatas buvo smile.gif nereikėjo operuotis.Turėjau ir stafilokoką auksinį. Net nežinau...  Nerandu tinkamų sprendimų kaip gydytis ŠITUOS ir paprastąją aknę(kuri manęs beveik nejaudina). Turiu daug įvairių priemonių, bet atrodo, nepadeda. Jei padeda tai vėl naujų atsiranda. Ir tas užburtas mane kasdien bjaurojantis ratas sukasi sukasi...
Ir kai pagalvoji taip liūdna..sad.gif Draugė stovi prieš veidrodį su dviem neryškiais spuogeliais ant kaktos ir rauda "vai kaip baisu!" . O aš laimingiausias žmogus būčiau jos vietoj... doh.gif
Vis planuoju važiuot į grybo gatvę išsitirti. (Viltis durnių motina biggrin.gif) Gal kokią alergiją turiu? Jūs esate bandžiusios tirtis?


O jums gal cia votys keliasi? Man teko si "malonuma" aptureti. Visa laime kad neiskilo nei viena ant veido. Situacija buvo tokia : karta nukrapsciau maza spuogeli ant vienos kojos. Po keliu valandu tas spuogelis virto giluminiu puliniu. Siaip ne taip issigydziau. Kita diena toki pat spuogeli pastebejau ant kitos kojos. Issigydzius ir ta, kita diena votis iskilo pazastyje doh.gif . Zodziu - slykstus reikalas. Kazkas man patare valgyti mieliu. Tas dalykas mane ir isgelbejo.
Atsakyti
As irgi turejau voti, ant kojos,kelias savaites apsibintavus ir visnevskio tepalu(traukia bruda lauk) pritepus galiausiai ispaudziau koki sauksta valgomaji turinio...ogiminaiciu nuo nugaros teko operuoti,kitam ant koju pirtu po vociu liko duobutes doh.gif Votys kyla,kai silpnas kraujas,reik stiprinti imuniteta. pvz per kara kareiviams lb kildavo,is ishsekimo.
Atsakyti
Wau... smile.gif na aš nežinau. Gal tai ir votys. Daktarai patys nežino kas man yra. Kitur man nieko panašaus nėra. Tik ant veido iškyla. Chirurgas Santariškėse sakė, kad tai gali būti reta liga - policistozė, bet tiksliai ir negali pasakyti. Ir tyrimų jokių nesidariau schmoll.gif

Tigris o kaip tas mieles reikia valgyti? Aš gal irgi pabandyčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolitoska: 02 rugpjūčio 2009 - 10:04
QUOTE(Pievagele @ 2009 07 31, 16:23)
tai kiek isvis citrinos?  g.gif

jeigu norite spuogeli isdziovinti pakaks tik citrinos sulciu, nereikes nei acto , nei druskos, bet cia laikinas efektas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolitoska @ 2009 08 02, 11:03)
Wau... smile.gif na aš nežinau. Gal tai ir votys. Daktarai patys nežino kas man yra. Kitur man nieko panašaus nėra. Tik ant veido iškyla. Chirurgas Santariškėse sakė, kad tai gali būti reta liga - policistozė, bet tiksliai ir negali pasakyti. Ir tyrimų jokių nesidariau  schmoll.gif

Tigris o kaip tas mieles reikia valgyti? Aš gal irgi pabandyčiau ax.gif


o tyrimus vertetu padaryti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolitoska @ 2009 08 01, 12:16)
Sveikos. Perskaičiusi nemažai puslapių aš supratau, kad ne viena tokią baisią problemą turiu. Kažkuri rašė apie neįsivaizduojamus giluminius spuogus kai truputį paspaudus ištinsta visas žandas, o jų turinys būna vos ne vaivorykštės spalvų.. biggrin.gif Geeras. Nusiraminau truputį, nes maniau iki šiol, kad gal kuo sergu. Man kelis kartus teko net operuotis šitas šlykštynes ligoninėje. Esu gydžiusis GK klinikoje vieną tokį beveik violetinį min. 2cm gumbą ant žando. Paklojau daug pinigų, bet reultatas buvo smile.gif nereikėjo operuotis.Turėjau ir stafilokoką auksinį. Net nežinau...  Nerandu tinkamų sprendimų kaip gydytis ŠITUOS ir paprastąją aknę(kuri manęs beveik nejaudina). Turiu daug įvairių priemonių, bet atrodo, nepadeda. Jei padeda tai vėl naujų atsiranda. Ir tas užburtas mane kasdien bjaurojantis ratas sukasi sukasi...
Ir kai pagalvoji taip liūdna..sad.gif Draugė stovi prieš veidrodį su dviem neryškiais spuogeliais ant kaktos ir rauda "vai kaip baisu!" . O aš laimingiausias žmogus būčiau jos vietoj... doh.gif
Vis planuoju važiuot į grybo gatvę išsitirti. (Viltis durnių motina biggrin.gif) Gal kokią alergiją turiu? Jūs esate bandžiusios tirtis?

i Grybo vaziuoti tikrai neverta, na nebent atliekamu pinigeliu daug turite ir nezinote ka su jais veikti biggrin.gif patarciau kreptis pas odos gydytoja, kuri nukreips atlikti tam tikrus tyrimus ir israsys vaistus,kuriuos pagamins vaistineje mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai nors spuogelių ir nespaudau, bet vis tiek kaklo srityje, šonuose po ausimis nuolat atsiranda keletas giluminių spausmingų spuogų verysad.gif kai praeina vienoje pusėje, iškyla kitoje, taip ir migruoja doh.gif priemones veidui nuolat keičiu, visus lorealius ir niveas seniai išmečiau, veido valymą ir pylingą darau, tai tikiuosi, nors kada nors tai praeis verysad.gif nors jau kelios kosmetologės sakė, kad čia greičiausiai hormonai kalti doh.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos...manau cia simtus musu tokios bedeles kankina.Mane kol kas beria vadinamais "paauglystes" spuogais,bet tarp ju atsiranda ir giluminiu. Visai neseniai isbandziau Salicilo rugsti..man labai padejo,daviau mamai pabandyt jai irgi tiko ax.gif ax.gif Efektas tikrai matosi...tik reikia kantrybes tureti kad ju nespaudyti ir priklausomai nuo spuogo dydzio jis nudziuna po kiek laiko 4u.gif
Atsakyti


Tigris o kaip tas mieles reikia valgyti? Aš gal irgi pabandyčiau ax.gif
[/quote]

atsiprasau, ne man skirta, bet pameginsiu atsakyt smile.gif as turejau vociu pazastyse, labai dideli puliniai iseidavo, guzai milziniski, bet ant veido neturejau, tik pazastyse, kvaila vieta labai, tai isgydydavau ta viena kita voti alaus mieles gerdama, nu pageredavo situacija, ispausdavau ta pulini ir uzgydavo greit su tom alaus mielem, geras dalyka, bet ne visiem padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidrene @ 2009 08 02, 17:47)
Sveikos,merginos...manau cia simtus musu tokios bedeles kankina.Mane kol kas beria vadinamais "paauglystes" spuogais,bet tarp ju atsiranda ir giluminiu. Visai neseniai isbandziau Salicilo rugsti..man labai padejo,daviau mamai pabandyt jai irgi tiko ax.gif  ax.gif Efektas tikrai matosi...tik reikia kantrybes tureti kad ju nespaudyti ir priklausomai nuo spuogo dydzio jis nudziuna po kiek laiko 4u.gif

kaip atrodo tas buteliukas ar kas ten... niekas niekada neparodo?
ar čia tas tirpalas, naudojamas žaizdoms plauti?
Atsakyti