Įkraunama...
Įkraunama...

Street Style

Ar man tik vienai atrodo, kad Lietuvos žiemoms tinkamo lauko street stailo nėra.. Nes visi čia įdėti ale žieminiai/rudeniniai tinkami daugiau ankstyvą rudenį nešiot, kitaip į ožio ragą pavirsi blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zazuna @ 2011 12 08, 01:32)

user posted image

user posted image



pirma mergaite grazi visumoje thumbup.gif , o antros bateliai... wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2011 12 09, 10:59)
Ar man tik vienai atrodo, kad Lietuvos žiemoms tinkamo lauko street stailo nėra.. Nes visi čia įdėti ale žieminiai/rudeniniai tinkami daugiau ankstyvą rudenį nešiot, kitaip į ožio ragą pavirsi  blush2.gif

Gal ir yra, tik tokių niekas nefotografuoja. Juk dauguma įkeltų nuotraukų yra vakarų Europos arba ten, kur šilčiau. Nors, tarkim, paėmus UK... ten moterys ir žiemą su basutėmis be kojinių vaikšto. doh.gif

Man, pavyzdžiui, žiemą visada labai labai šalta, todėl man dzin kaip atrodau. O dažniausiai atrodau kaip boba. Užsimuturiavusi šaliku, kepurė ir būtinai kapišonas ant galvos. Aišku, UGG'ai. Stiliaus nerasta, bet užtat šilta. Todėl visada pavydžiu toms, kurios sugeba elegantiškai ir stilingai atrodyti žiemą (ir galbūt taip beatrodydamos iškęsti tą šaltį, nes aš negaliu). ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man wilmuzes įkelti paskutiniai keli deriniai atrodo tinkami vėlyvam rudeniui, žiemai. Na, gal ne idealiai, bet pakeitus kažkokią detalę, pvz., pridėjus šiltą šaliką ar vietoj lietpalčiuko - paltą, vietoj 3/4 rankovių - ilgas, visai tiktų ax.gif Aš nemėgstu labai šiltai rengtis, ne dėl grožio, o todėl, kad negaliu pakęst tampytis ant savęs daug sluoksnių, storių... Bet, aišku, išlieka pavojus pasigaut slogą ar kosulį doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilmuze @ 2011 12 10, 22:19)
user posted image
[img]http://www.waynetippetts.com/wp-content/uploads/2011/11


Dieviškai atrodo blyški oda ir ugniniai plaukai good.gif
Atsakyti