Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi megztukai,bolero

tai paprastu kiaurarasciu apmegzta visas krastas.
Atsakyti
Ikeliu ankstesne tema. Gal kam prisireiks 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
nu man kaskas nesigauna su rankovemis,raso megsti palei rasta ir dar krastuose po 2 suimti,bet man netelpa ranka,ir dar kodel uzmesti 53 akis rankovei,ir nereikia surinkti 3 kvadratelio akis,as dejau 26 akis ir rinkau visu kvadrateliu akis skirtas rankovei,gal galit padeti,ir kaip krastelis apdirbtas ar su kabliuku g.gif
o gal megsti tik pynes o ten palikti palei rasta geros blogos,nieko nesuimant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLINTA: 07 gruodžio 2011 - 07:50
QUOTE(JOLINTA @ 2011 12 07, 08:49)

kraštelis veželiu apnertas o kaip ten su pačiu megztuku nežinau nesu darius o ir staiga aki užmetus neimato kaip ten daryčiau
Atsakyti
Bolero...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JOLINTA @ 2011 12 07, 08:49)
nu man kaskas nesigauna su rankovemis,raso megsti palei rasta ir dar krastuose po 2 suimti,bet man netelpa ranka,ir dar kodel uzmesti 53 akis rankovei,ir nereikia surinkti 3 kvadratelio akis,as dejau 26 akis ir rinkau visu kvadrateliu akis skirtas rankovei,gal galit padeti,ir kaip krastelis apdirbtas ar su kabliuku g.gif
o gal megsti tik pynes  o ten palikti palei rasta geros blogos,nieko nesuimant



Ten aprasyme tikrai netiksliai viskas aprasyta. As mezgiau taip.. Surinkau visu 4 penkiakampiu sieneles- viso 105 akis ir dar apmeciau papildomai 27 akis, kad viso gautusi 132 kaip ir normalaus penkiakampio. O tada kaip ir itus penkiakampius mezgiau pagal rasta iki tos vietos (berods 11 eilutes), na kad liktu kaip foto pyne ir 2 blogos 2 geros 2 blogos..ir mezgiau jau paskui su pynemis tiesiai norima ilgy, paskui dar susiaurinau truputi,kad liktu 2 geros 2 blogos, 2 geros , 2 blogos ir uzbaigiau rankove. Gavosi tikrai viskas gerai tada su ta rankove. O pacia rankove uzbaigiau italiskuoju budu su adata, tada rankove neissiplecia ant pabaigos ir krastelis atrodo idealiai. O vezio zingsneliu as apneriau tik nuo priekio tas 2 puses. Tikiuosi padejau ne per velai 4u.gif
Atsakyti
Kad temute visiskai nenumirtu...greitai keliam ja i virsu, juk nepajusim ir vasara ateis 4u.gif

pristatau naujajy savo darbely - bolero. Gavosi nerealiai patogus! Megztas, nertas is vernito siuliuku, kur sudetis 50% medvilne ir 50% akrilas. Ideja pasigavau FB pslp. bevartydama Bielros nuotraukytes. Schemos nera. Aisku kazkiek perdirbau ir gavosi tai kas gavosi. Svarbiausia patogu ir man patinka biggrin.gif

user posted image

ps. siuliuku sunaudojau apie 3 matkiukus su trupuciuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 13 vasario 2012 - 12:27
Kaip čia tie burbuliukai krašteliuose padaryti? g.gif
Labai gražiai atrodo. Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 02 13, 13:57)
Kaip čia tie burbuliukai krašteliuose padaryti?  g.gif
Labai gražiai atrodo. Super  thumbup.gif

manyciau kad nerta, bet galiu ir klysti, laukiam autores komentaru ax.gif ax.gif
Atsakyti
Aha, Ingauk 100% teisi - pro profes akis niekas nepraslysta biggrin.gif Cia nerta penki stulpeliai su dviem uzmetimais i viena kilpute.
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2012 02 13, 13:26)
Kad temute visiskai nenumirtu...greitai keliam ja i virsu, juk nepajusim ir vasara ateis  4u.gif



Labai dailiai atrodo wub.gif
Atsakyti
tai siulu valgo gerai biggrin.gif
Atsakyti