Įkraunama...
Įkraunama...

Sergantys vaikai grupėje - 3 tema

QUOTE(cia_as_vel @ 2012 02 09, 16:21)
ot mamos smile.gif neturit turbūt ką veikt jei ginčiajatės dėl tokių beprasmių dalykų smile.gif juk ne marse gyvenam, o toj pačioj lietuvėlėj smile.gif tai visokių žmonių ir visokių situacijų pasitaiko. Jei kažkam pasitaikė super bjaurus įvykis, tai nereiškia, kad taip yra visur ir su visais smile.gif pati dirbu auklėtoja ir manau kad visos situacijos yra išsprendžiamos. Jei vaikas darželyje susirgo, paskambiname tėvams, jei neatsiliepia, parašome žinutę, o vaikas yra izoliuojamas nuo kitų vaikų, kol atvyksta tėvai. Juk tam ir yra darželiuose med. kabinetai. Dėl slogyčių ir kosuliukų, jei labai jau "užknisa" galima tėvų pareikalauti, kad atneštų gydytojo pažymą, jog vaikas gali lankyti darželį. Jei tėvai piktybiškai veda sirguliuojantį vaiką, pedagogai turi teisę jo nepriimti į grupę (mes pvz., siunčiame pas direktorę jei kyla ginčas). Man atrodo pirmiausia reikia žiūrėti savęs, o paskui smerkti ir mokyti kitus

Sakyčiau net labai prasmingi tie "dalykai". O šiaip mes čia diskutuojame.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2012 02 09, 12:18)
Būna. Tik man įdomu, kaip tokiu negalėjimo atsiliepti atveju būtų sprendžiama situacija, kai vaikui dėl jo būklės turi būti skubiai suteikta medicininė pagalba(rimtai susižeidė, sukarščiavus prasidėjo traukuliai ir pan)  g.gif Be tėvų sutikimo medicininės manipuliacijos negali būti atliekamos, išskyrus atvejus, kai kyla grėsmė gyvybei- tuomet sprendimą priima gydytojų konsiliumas.

Mes pasirašėm sutikimus rugsėjo pradžioje dėl tokių atvejų.
Atsakyti
Negalima vesti grupę sergančiųjų dėl kelių priežaščių:
1) sergantis vaikas apkrečia sveikus;
2) sergantis vaikas užsikrečia nuo kito sergančiojo kita liga ir nusilpsta dar labiau.

Jei tėveliams nerūpi kitų vaikų sveikata, tai bent savo vaikų sveikata pasirūpina.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2012 02 07, 13:39)
na jeigu atidžiai būtumei skaičiusi šitą ir ankstesnes temas, tai būtum pastebėjusi, kad pasisako ir tos "nerūpestingos" mamos. Plius jau išsiaiškinom, kad skiriasi mamų supratimas į tai ką vadinam sergančiu vaiku. Tiesiog visos veda sveikus vaikus pagal savo supratimą. O vienos tiesos kas yra sveikas, o kas sergantis nėra.


As vedziau vaika i darzeli nuo 2 metuku,mano berniukas tikrai buvo ir yra prie tu silpnesniu..ir kas kitai mamai atrode sloga ir nereiksmingas dalykas mano vaikui baigdavosi,ligonine,abieju plauciu uzdegimais,mikoplazminem infekcijom ne tik jam bet ir man bei vyrui,sanatorijom,ausu uzdegimais,nesibaigianciais antibijotiku kiekiais ir tt..taip kad, kad ir kaip bandau suprasti tas mamas kurioms butinai reik i darba nors ju vaikas serga,ir buna atvedamas i darzeli,atleiskit niekaip negaliu..
Atsakyti
QUOTE(Natoske @ 2012 02 16, 23:13)
As vedziau vaika i darzeli nuo 2 metuku,mano berniukas tikrai buvo ir yra prie tu silpnesniu..ir kas kitai mamai atrode sloga ir nereiksmingas dalykas mano vaikui baigdavosi,ligonine,abieju plauciu uzdegimais,mikoplazminem infekcijom ne tik jam bet ir man bei vyrui,sanatorijom,ausu uzdegimais,nesibaigianciais antibijotiku kiekiais ir tt..taip kad, kad ir kaip bandau suprasti tas mamas kurioms butinai reik i darba nors ju vaikas serga,ir buna atvedamas i darzeli,atleiskit niekaip negaliu..

Cia kurian darzelin vedet? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(tempo @ 2012 02 17, 00:32)
Cia kurian darzelin vedet?  huh.gif


Darzelis Kaune,tikrai apie ji nieko blogo negaliu pasakyt,tiesiog budavo atvedami i grupe sirguliuojantys vaikai,o to pasekmes mums nekokios budavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Natoske @ 2012 02 17, 19:20)
Darzelis Kaune,tikrai apie ji nieko blogo negaliu pasakyt,tiesiog budavo atvedami i grupe sirguliuojantys vaikai,o to pasekmes mums nekokios budavo schmoll.gif

Čia tai taip. Iki mokyklos imunas susiformuoja, vaikai taip neserga.
Bet tai kaip suderinti vaiko nuolatines ligas ir darbą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natoske @ 2012 02 17, 01:13)
As vedziau vaika i darzeli nuo 2 metuku,mano berniukas tikrai buvo ir yra prie tu silpnesniu..ir kas kitai mamai atrode sloga ir nereiksmingas dalykas mano vaikui baigdavosi,ligonine,abieju plauciu uzdegimais,mikoplazminem infekcijom ne tik jam bet ir man bei vyrui,sanatorijom,ausu uzdegimais,nesibaigianciais antibijotiku kiekiais ir tt..taip kad, kad ir kaip bandau suprasti tas mamas kurioms butinai reik i darba nors ju vaikas serga,ir buna atvedamas i darzeli,atleiskit niekaip negaliu..



Stiprinkite vaiko imuniteta, grudinkite, daug bukit gryname ore smile.gif Stiprybes 4u.gif Duokit barsuko tauku 4u.gif
Atsakyti
Planuojame leisti dukrytę į darželį nuo dvejų metukų. Iki šiol nė karto nesirgo. Bet darželyje, panašu, kad visko bus. Norėtųsi kažkaip su kitais tėveliais rasti bendrą sprendimą dėl sirgaliukų vedimo į darželį..vardan visų gerovės..
Atsakyti
Yra būdas kovoti su mamoms, kurios atveda sergančius vaikus į darželį. Aš suprantu, kad jos neturi kur palikti sergančio vaiko, nes joms reikia į darbą, bet jeigu jų vaikai užkrės maniškį, tada jau AŠ negalesiu eiti į darbą ir turesiu rūpesčių. Taigi. Yra tokio higieninė LT norma HN 75:2010 dėl bendrų reikalavimų sveikatos normoms. http://www.ikimokykl...ikalavimai/4000 Punktas XI. VAIKŲ PRIĖMIMAS, DIENOS REŽIMAS. p. 95.
Trumpai - jeigu nevykdoma ta norma ir atvedami sergantys vaikai yra administracinė atsakomybė - bauda nuo 50 iki 200 lt (pirmą kartą), o atsakingo asmens (šiuo atvėju auklėtojos, direktorės ar aplamai darželio) - nuo 50 iki 1500 lt. Jeigu infekcinė liga išplito, tai piliečiui bauda nuo 500 iki 1000 lt, o atsakingam asmeniui - nuo 2000 iki 5000 lt. Reziumuoju - atspausdinat šias normas, atnešat aukletojom, ir tegul jos sprendžia, ar ir toliau priims sergančius vaikui į grupę, arba tėvai bus perspėti ir darys išvadas, jeigu sveiku protu negali vadovautis. Auklė kainuoja pigiau, nei bauda. Iš asmeninės patirties - mano vaiko grupej daugiau nėra sergančių vaikų jau antri metai. Nes niekas nenori susidėti.
Papildyta:
Kažkodėl dauguma supranta tik tada, kai kertama per kišenę. Na tegu nors taip supranta, svarbu rezultatas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabra: 20 vasario 2012 - 23:03
QUOTE(Sidabra @ 2012 02 20, 23:07)
Yra būdas kovoti su mamoms, kurios atveda sergančius vaikus į darželį. Aš suprantu, kad jos neturi kur palikti sergančio vaiko, nes joms reikia į darbą, bet jeigu jų vaikai užkrės maniškį, tada jau AŠ negalesiu eiti į darbą ir turesiu rūpesčių. Taigi. Yra tokio higieninė LT norma HN 75:2010 dėl bendrų reikalavimų sveikatos normoms. http://www.ikimokykl...ikalavimai/4000  Punktas XI. VAIKŲ PRIĖMIMAS, DIENOS REŽIMAS. p. 95.
Trumpai - jeigu nevykdoma ta norma ir atvedami sergantys vaikai yra administracinė atsakomybė - bauda nuo 50 iki 200 lt (pirmą kartą), o atsakingo asmens (šiuo atvėju auklėtojos, direktorės ar aplamai darželio) - nuo 50 iki 1500 lt. Jeigu infekcinė liga išplito, tai piliečiui bauda nuo 500 iki 1000 lt, o atsakingam asmeniui - nuo 2000 iki 5000 lt. Reziumuoju - atspausdinat šias normas, atnešat aukletojom, ir tegul jos sprendžia, ar ir toliau priims sergančius vaikui į grupę, arba tėvai bus perspėti ir darys išvadas, jeigu sveiku protu negali vadovautis. Auklė kainuoja pigiau, nei bauda.  Iš asmeninės patirties - mano vaiko grupej daugiau nėra sergančių vaikų jau antri metai. Nes niekas nenori susidėti.
Papildyta:
Kažkodėl dauguma supranta tik tada, kai kertama per kišenę. Na tegu nors taip supranta, svarbu rezultatas.

tam, kad paskirti baudą, tai reikia turėt ir faktinių įrodymų, jog vaikas buvo atvestas sergantis ir kad auklėtojos žinojo jog jis sergantis mirksiukas.gif
Atsakyti
Turint nors vieną laabai priekabią mamą grupej tai nesudaro jokių problemų biggrin.gif
Atsakyti