Įkraunama...
Įkraunama...

Sergantys vaikai grupėje - 3 tema

QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 13:02)
toks jausmas kad Jusu vaikas visai neserga, netik darzely pasigaut bacilu gali, o lauke? irgi negalma vesti sloguojancio kad Jusu aukselio neapkrest?  biggrin.gif  laikyt namie uzrakinta izoliuota...
Maciau kur tokie sergantys ir neinatys i darzely vaikai vaiksto i visokius X-Planet'us, jau ten kiek bacilu, atveda mamytes palieka ir bega shopintis, manikiuru, o vaikai baisiauisai kosti vienas kitam i veida bet visiems gerai, juk ne darzelis, galima smile.gif

tema apie darželius. ten visi krūvoj, maža erdvė.
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 13:02)
toks jausmas kad Jusu vaikas visai neserga, netik darzely pasigaut bacilu gali, o lauke? irgi negalma vesti sloguojancio kad Jusu aukselio neapkrest?  biggrin.gif  laikyt namie uzrakinta izoliuota...
Maciau kur tokie sergantys ir neinatys i darzely vaikai vaiksto i visokius X-Planet'us, jau ten kiek bacilu, atveda mamytes palieka ir bega shopintis, manikiuru, o vaikai baisiauisai kosti vienas kitam i veida bet visiems gerai, juk ne darzelis, galima smile.gif


Na ir sulyginot, uždarą patalpą ir gryną orą...
Mano dukra neuždaryta namie, lanko būrelius, eina į teatrus, kinus, bet sveika būna. O nuėjus į darželį po kelių dienų jau serga ir labai rimtai, antibiotikų ne vienas kursas ir t.t.
Tie kurie lengva ranka palieka sirguliuojantį ar besveikstatį vaiką darželyje, nes tai norma, tai neabejoju, kad tokiems ne kliūtis leisti duotis vaikui žaidimų kambariuose ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(MK. @ 2011 12 08, 13:05)
tema apie darželius. ten visi krūvoj, maža erdvė.


Būtent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 08 gruodžio 2011 - 12:16
QUOTE(MK. @ 2011 12 08, 14:05)
tema apie darželius. ten visi krūvoj, maža erdvė.



Nu kur jau jie kruvoj, lopselinukai isvis dar kolektyviskai zaist nemmoka i vyresni su savais draugais...
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 13:16)
Nu kur jau jie kruvoj, lopselinukai isvis dar kolektyviskai zaist nemmoka i vyresni su savais draugais...


O tai negi visi turi po atskirą kambariuką su geru vėdimimu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 13:16)
Nu kur jau jie kruvoj, lopselinukai isvis dar kolektyviskai zaist nemmoka i vyresni su savais draugais...

juokaujat?
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 08:21)
na o kas liecia uzkreciamas ligas kaip rota nora virusas ar ligos su antibiotikais, apskritai kur reikalauja vaistu o ne siltos arbatos, tai taip, tik sedet namie...

o kaip man ją atrasit jei aš tyliai tyliai prasiragau ir atvedu visiškai sveiką vaiką, man net pirštu nepabaksnotų ,kad mes užkrėtėm, nes niekas net neįtartų biggrin.gif . Čia lygiai tas pats sąžinės reikalas , aš manau,kad čia daugelis pasisakančių už neligines slogas, drąsiai vestų tokį vaiką į kolektyvą ... beveik esu garantuota tai apie ką mes čia kalbam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 12 08, 11:15)
Aš manau, kol darželiai nepradės normaliai reguliuoti: auklėtojos, vadovybė, tai va tokios mamelės ir bujos. Taip, įstatymas yra, kad turi būti vedami tik sveiki vaikai ir NET su slogom negali būti grupėse, bet paskaitykime vien šį forumą, daugumai tas įstatymas giliai DZIN ir ką tu padaryti...
Vat sakau, jei pradėtų bauduoti tokius tėvus, tai manau atsirastų ir kam palieka ir kaip pilnai išgydyti tą snarglį po nosim, nes dabar ką - jokių pastabų ar nuobaudų darželyje jie nesulaukia...
Nes lietuviai jau tokie yra, kol nėra jokių sankcijų ir suvaržymų, tai su kiaulės akimis lipa kitiems per galvas, liūdna.
O kad prieš vesdami į darželį pasirašo sutartį, joje būna prikabintas tas įstatymas, tai visiškas nulis, iš tos serijos, kam jo laikytis, jei niekas nebaudžia?
Kai kurios čia taip prirašo, kad sėdi ir galvoji ar joms "visi namie".
Papildyta:
Tai vat brangioji, pagooglinkit ir susirasit tą įstatymą, kad NET ir sloga, ir kosulys negalimas.
Nes čia ta situacija, kiti daro ir aš darysiu, na ir pasipila avinų banda.
Bet gal sakau pradėkime kiekvienas nuo savęs? Kol tokių tėvų bus, tai ir bus kova su malūnais...
O jūsų priežastys... Na visi taip gyvena šiandien, bet kažkodėl vieni suranda išeitį - čia mamos jau dalinosi, kiek visokių šaunių būdų, nenoriu net kartotis.
Bet aišku, kam jums vargti... Su snargliu nuvedant, nes VISI taip daro ir ramu.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
as tikrai pritariu.ir kai kuriu cia komentarai pilni arogancijos tie patys liejas ne pirmi metai.jei bandos jausmo vedini viska gyvenime darytume,neturedami jokio samoningumo,tai kas tada butu doh.gif blink.gif
pradet reikia nuo saves jei as galiu nevesti sergancio tai gali ir kiti vadinasi.o irodinet kad vesti normalu,nes nera kur det tai man sveiko proto ribose netelpa 000189.gif jei patys taip elgiames tai kokius uzsiauginsim vaikus.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 12 08, 11:47)
Sutinku...

Aš vis tikiuosi, kad bent va nuo tokių forumų, viena kita mama atsipeikės, tos kurios kenčia ir tyli pradės garsiai apie tai kalbėtis su kitais tėvais, auklėtojom, direktore... Ir gal kada nors bus kažkas gero tuose darželiuose....



Jo- bus tvarka viena diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 12 08, 14:22)
Jo- bus tvarka viena diena biggrin.gif

Su jusu poziuriu tai tik viena.
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2011 12 08, 14:19)
pradet reikia nuo saves jei as galiu nevesti  sergancio tai gali ir kiti vadinasi.o irodinet kad vesti normalu,nes nera kur det tai man sveiko proto ribose netelpa 000189.gif jei patys taip elgiames tai kokius uzsiauginsim vaikus.


o kas sergancius veda? jei sloguoja stipriai, kosti, temperatura, niekas neveda mirksiukas.gif
o vaikai uzaugs normalus nepergyvenkite taip stipriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2011 12 08, 09:21)
ir as vedu ir pas mus pilna snargliuotu

Sounds good thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 12 08, 15:25)
o kas sergancius veda? jei sloguoja stipriai[SIZE=7], kosti, temperatura, niekas neveda mirksiukas.gif
o vaikai uzaugs normalus nepergyvenkite taip stipriai smile.gif

hmmm idomu kaip jus ta pamatuojat stipruma.? g.gif o kad niekas neveda irgi klystat.veda ir neima i galva.kitaip aukletojos nesakytu kaip vaikstom su pilnom kisenem nosiniu.
uzauga visi taip,ir vaiku namuose,ir miskuose mamos augina.
bet as kaip ir visos mamos noriu savo vaikui geriausio,ir savo nuomone savo suvokima ginu. 4u.gif
Atsakyti