Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie šilko tapybą

Nauja trobelė bigsmile.gif

Klausiam, atsakom, diskutuojam, rodom, dalinamės, šnekučiuojamės ir taip toliau 4u.gif


user posted image
Atsakyti
Oi, pirma si karta smile.gif
Aciu uz namelius. Labai grazi silko kokonu nuotrauka. 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Na, kad atejau, nieko ner, troba uzsidarius g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kokia graži pradžia
Atsakyti
ačiū daivaV už atsakyma 4u.gif gal iš mamyčių žinotų kaip įkelt nuotrauką tiesiai iš kompiuterio? ar taip neįmanoma? labai norėčiau pasirodyt keletą savo darbelių bet labai sunkiai sekasi smile.gif kaip supratau galima įkelti tik nuotrauką iš interneto? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnietea @ 2011 12 08, 23:55)
ačiū daivaV už  atsakyma 4u.gif  gal iš mamyčių žinotų kaip įkelt nuotrauką tiesiai iš kompiuterio? ar taip neįmanoma? labai norėčiau pasirodyt keletą savo darbelių bet labai sunkiai sekasi smile.gif kaip supratau galima įkelti tik nuotrauką iš interneto? blink.gif


Turbut kad ne. As keliu per www.radikal.ru ten spaudi "browse", issirenki nuotrauka is kompo, tada "zagruzit". Ismeta nuorodeles. Kopini ta kur parasyta "kartinki v tekste" ir dedi i zinute forume. Kai paspaudi atsakyti, pasirodo zinute su nuotrauka. Sekmes, laukiam darbeliu
Atsakyti
su nauja temele mergiukai wub.gif
graziai pradejai Yyy biggrin.gif

arba per fotki.com ir bet kokia kita paveiksleliu/nuotrauku talpykla nete ax.gif biggrin.gif bet kokiu atveju spaudi ant nuotraukos pelytes desini klavisiuka ir pasirenki "Kopijuoti paveikslo adresa", sis adresas buna ir paveikslo savybese. Tada cia forume, atsakymo zinuteje, spausi iterpti paveiksleli ir ta paveiksliuko adresa idedi i atsiverusi languti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaV: 09 gruodžio 2011 - 11:46
Padariau atradimą. Pas manę spintoj gyvena kažkas kas vagia laiką blink.gif Man jo totaliai nebeužtenka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 09 gruodžio 2011 - 11:48
QUOTE(tavi @ 2011 12 09, 12:48)
Padariau atradimą. Pas manę spintoj gyvena kažkas kas vagia laiką blink.gif  Man jo totaliai nebeužtenka


lotuliukas.gif ot naujiena ir pas mane toks gyvena! Kai tiek visko reikia daryt, nezinai uz ko griebtis. Tada jis paprastai smurkst ir kompe isitaiso. Tada sedziu ir rasineju vietoj to kad dirbti.
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
Čia mano du patys pirmieji darbeliai, tas su aguonomis ne itin vykes bet jis man mielas nes beveik pirmas (na patį pirma išmečiau visai). Keleta dar esu padariusi dovanų tik nufotkinti nespejau smile.gif beja nelabai moku tuos paveikslus fotkint, man arba per tamsus arba blicas apsviecia, nors fotoaparatas is geresniu :/
Atsakyti
Nu, labai grazu thumbup.gif Nufotkinti tai labai sunku silka. O tu juos pasportavai ar kaip reminai? Pirmasis man patinka. Cia tavo pacios ideja? Gal tik sakyciau paskubejai ireminti. Man grazi kompozicija ir spalvos. Tik kazkokio israiskingumo lyg truksta. Lyg kazkur noretusi sutirstinti spalvas, gal fonui kazko dadeti. Dar tarsi kazkokio paieskojimo noretusi. Ir remas gal kiek per galingas tokiam trapiam darbeliui.
Antras grazus, tvarkingai atliktas.
Saunuole!
Atsakyti
Piešinyje su drugeliu daryčiau ne vienodą, o išplaukusį foną, lietą, mėlyna žaisčiau kaip drugelio sparne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 09 gruodžio 2011 - 13:28